lutfen yardim.

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve eeslem tarafından 10 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : eeslem
  1. eeslem

eeslem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba, bir aylik evliyim ve esimle beraber olamiyoruz.Sorun bendeki isteksizlik ve iliskiye girecegimiz sirada cok fazla korkmam.Dogum kontrol hapi kullanmaya baslamisdim belki onlarin etkisindendir diye biraktim.Bu ayda normal hastalik birde hapi biraktigim icin tekrar adet oldum.Bununda etkisi varmidir acaba bu isteksizlikde.Birde iliskiye girecegiimiz sirada bende o anda ve sonradanda cok agri oluyor.Ne yapmam gerekiyor hic bilmiyorum.Su anda doktora gidicek durumdada degilim yardimci olursaniz cok sevinirim.

2. 10 Mayıs 2010
  3. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    haplerlen ılgısı oldugunu sanmıyorum.ancak deprsyon ılclarının bazıları cınsel ıstekszlık yaratıor?anlamadıgım sey esınlen cınsel bırlıktelık hıcmı yasamadın?eger yasamıosan bunun adı vajınısmustur.

4. 10 Mayıs 2010
  5. eeslem

eeslem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hmmm.Girmeye calisiyoruz ama ben cok isteksiz bir halde.Sonrada zaten aci verdigi icin olmuyor.Daha sonrada bu aci devam ediyor.Anlayamiyorum bende:KK43:

6. 10 Mayıs 2010
  7. hurrem

hurrem iyilik güzellik Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ilişkiye giremiyorsanız neden doğum kontrol hapı kullanıyorsun ki?

8. 10 Mayıs 2010
  9. bahar07

bahar07 duru'm güzel kızım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım vajınumsu dıye bır form var ..orda sen gıbı bır suru kız var ..bız ordayız bend esne gıbydım sukur gectı sana yardım ıccn herkez orda olucak ..vajınusmus nedır..bolumundeyı<