Lütfen yardım!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ysmiinn tarafından 16 Ekim 2010 başlatılmıştır.

16 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ysmiinn
  1. ysmiinn

ysmiinn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    mrb arkadaşlar.kafam okadar karışıkki sizlerin fikirlerini almak istedim.fikirlerinizi benden esirgemeyeceğinizi umarak teşekkür ediyorum.
    ben 3 aylık evliyim ve eşim alkol alıyor.hergün olmasa bile haftanın 3-4 günü içiyor.içtiği zaman değişiyor bambaşka biri oluyor saldırganlaşıyor bende ondan korkuyorum yanına yaklaşmak istemiyorum bazen lafla saldırıyorum ama sonuçları ağır oluyor.bana bikaç kez şiddet uyguladı yetmedi ailemle kavga etti ailem beni yanına aldı sonra eşim pişman oldu araya ailesini soktu yeminler etti ben 1 hata sonra evime döndüm.ardından eşim yine içmeye başladı beni hayal kırıklığına uğrattı.bu seferde babam dövdü eşimi ve beni tekrar aldılar bende alkol tedavisi olmasını önerdim ama alkolik deilim dedi şimdi yine yeminler ediyor pişman olduğunu sölüyor ben ne yapmalıyım bilmiyorum boşanmak istemiyorum boşanırsam hayatımı tekrar düzene koyamamaktan korkuyorum.tanıdıklar 4-5 ay eve dönme diyolar o zamanda evliliğin hiç bi anlamı kalmazki sizcede 4-5 ay dönmemelimiyim?allah kimsenin başına vermesin siz olsanız ne yapardınız?:sinifsinif::1no2:

2. 16 Ekim 2010
  3. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    4 5 ay uzun bir süre...
    Ama hemen dönersen de birşey değişmez...
    Çok zor bir durum...
    Bi kere gitmişsin o zaman da vazgeçmemiş ki :KK43:

4. 16 Ekim 2010
  5. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    3 aylık evlisin ve neler yaşamışsın işin fln yokmu çalışma durumun bence kesinlikle o adamın yanına dönme

6. 16 Ekim 2010
  7. siim

siim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

Aynı durumda bir tanıdığımız vardı
    eşiyle arası normalde iyiydi ama adam alkol aldığı zaman kadının gözünü morartacak kadar dövüyordu sonra kadın bir yerden bi ilaç aldı tam adını bilmiyorum ama adama onun haberi olmadan içiriyordu adam birden alkolu bıraktı.O ilacın etkiside adam alkol aldığı zaman midesi bulanıyordu alkolden tiksindi ve bıraktı hatta bizde dinsizin hakkından imazsın gelir falan demiştik:)öyle bir şeylere başvur bi doktora git yada etraftaki aktarlara falan bak.Tam nerden aldığını bilmiyorum ama araştır...alkolden tiksinsin...Bunun başka yolu yok çünkü

8. 16 Ekim 2010
  9. leylek82

leylek82 çok zor bazen.... Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    çocuk var mı(hamilelik falan)
    eğer yoksa hiç düşünme hemen ayrıl
    varsa da düşün öyle ayrıl
    ben yardımcı olayım sana istersen düşünmene
    alkolik bi babadan dayak yemesinden ve sürekli ürkmesinden iyidir
    bunca dayak falan aradaki saygı zaten bitmiş
    niye bağımlı yaşıyosun ya
    neden kadınlarımız bu kadar pısırık
    baban gelmiş almış sahip çıkmış daha ne istiyosun
    şimdi çok mu düzenin var sanki alkol ve dayak
    bak güzelim benim teyzem tam 25 yıl bekledi adam en sonunda ölmemek için bıraktı alkolü
    şimdide alkolden ona kalan hastalıkları ve çekilmez bi huysuzluğu kaldı geriye
    yıllardır da bununla uğraşıyo ve resmen bazen ölümünü bile ister hale geliyor
    bunu yaşamıyan bilemez
    sana o aklı verenler bi gün alkol kokusuyla bi adamın koynuna girip üstüne de dayak yesin bakalım aynı akılları veriyorlar mı
    yetti bu milletin akılları:eek:lmaz:

Son düzenleme: 16 Ekim 2010
  10. 16 Ekim 2010
  11. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.587
    Ödül Puanları:
    238

vereliniortak bende bunları diyecektim.

12. 16 Ekim 2010
  13. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    Alkol cok illet birsey arkadasım yaa. Bence de ayrılman en dogrusu henüz 3 aylık evliyken sana bunları yasatması büyük haksızlık !!!! Siddetin affı da olmaz bana göre. :nazar:

14. 16 Ekim 2010
  15. ysmiinn

ysmiinn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    öyle bir ilaç duymuştum fakat ölüme kadar götürüyomuş psikoloğa sormuştum eşinden habersiz böyle bi ilaç çok tehlikeli olur dedi.o yüzden vazgeçtim.normalde geçiniyoruz bizde ama alkol alınca hayatım zindan oluyor

16. 16 Ekim 2010
  17. ysmiinn

ysmiinn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    çocuk(hamilelik)durumum yok allaha şükürler olsun.ama boşanmakta baana acı geliyor bide biz doğuluyuz bizde boşanma pek olmaz ailem bana sahip çıkıyor ama bilmiyorum öyle zor durumdayımki napsam bilmiyorum

18. 16 Ekim 2010
  19. cemresum

cemresum hayallerim hayal oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    3-4 ay çok uzun mu geliyor sana yane istiyorsun 1-2 haftada evine dönüp alkol ve dayağa razı olmak mı istiyorsun tamam anladık seviyosun nice umutlarla hayallerle mutluluk yeminleriyle hayatını birleştirmişsin şimdi bırakıp gitmesi zor gelir elbet ama böylede ömür geçermi bi düşünsene ileride hamile kalıcaksın ve bu insan hamile demicek sana karşı şiddet uygulicak çocuğun doğucak belkide sen çocuğuna süt alamazken o evinin çocuğunun rızkını içkiye yatırıcak şimdilik içti ama ileride kumarada başlicak içki yüzünden eve geç gelicek sabahlara kadar koca bekliceksin hep keşke ozaman bitirseydim diye ömrün pişmanlıkla geçicek tamam şuanda seviyosun ve ne kötülük yaparsa yapsın hatta adam bile öldürse senin boğazına bile yapışsa bikaç özürde gözyaşında affedersin ama bi şüre sonra aşk bitiyo saygı desen zaten o insan böyle yaptıkça saygı bitmiş olucak geriye ne kalıcak .
    daha gençsin tabikide yeniden kendini toparlar düzenini kurabilirsin