lütfen yardımcı olun arkadaşlar

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve dayanilmazoldu tarafından 21 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : dayanilmazoldu
  1. dayanilmazoldu

dayanilmazoldu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim bir derdim var sevgilimle ilgili biz 4senedir beraberiz lise son öğrencisiyim sevgilimde askerde üniversite sınavına girdim iyi bir puan aldım öğretmenler 4seneliğe yerleşebileceğimi düşünüyolar erkek arkadaşım şimdiye kadar hep destekledi yanımda olduğunu söyledi geçenlerde biriyle konuşmuş ve beni anlatmış bir büyüğüyle üniversiteye gideceğimi söylemiş bölümümde çocuk gelişimi öğretmen olmayı istiyorum o kişide erkek arkadaşıma kız hayatını kurtarmış demiş ve erkek arkadaşımın kafasına çok takılmış kendisi üniversite terk istediği bölüme gitmediği için bıraktı ve tekrar denemedi şimdi gelince daha önce çalıştığı yerde çalışıcak ve benim öğretmen olmamın problem yaratacağını söylüyor yani sen dört seneliği okursan biz ypamayız diyor ama çok seviyorda gururuna yediremeiyo çalıştığı yerde sıradan biyer ama 1 milyar maaş alıyodu siz ne düşünüyosnz kafam çok karıştı o haklımı yoksa olurmu benim durumumu yaşamış biri varmı yardımcı olursanız çok sevinirim çok üzdü bu konu beni:çok üzgünüm:

2. 21 Mayıs 2010
  3. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    sakın gitmiycem demeyin erkek arkadaşınızla evleneceğinizin garantisi varmı.size gelen şans herkese gelmiyebiliyo bir bayanın ayağı yere basmalı özellikle bunu evlenince anlıycaksın.şimdi hersey toz pembe görünebilir ama sonrası.geleceğinizi yakmayın.istenilirse ilişkiniz sürer.olmuycaksa zaten biter

4. 21 Mayıs 2010
  5. dayanilmazoldu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben zaten yanlış kararlar verebilirim diye size danışmak istedim yoksa vazgeçmem o benim hayalim yarın birgün olursa anlaşabilirmiyiz gerçekten sorun olurmu meslek konusunda ben devlet memuru olucam o olmucak

6. 21 Mayıs 2010
  7. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım öncelikle seni tebrik ederim vereliniortak Öğretmenlik bir bayana en çok yakışan bir meslek...

Sakın bu idealinden vazgeçme sakın.Hele hele bir erkek için asla vazgeçme.Kazanmışsın madem oku hayatını kurtar.

Artı bu seviye farkını anlamıyorum hiç ben.Arada sevgi varsa bayanın da çalışması çok koymamalı erkeğe.

8. 21 Mayıs 2010
  9. dayanilmazoldu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim benim hem hayalim hem hedefimdi ve bu yolda ilerliyorum elimden gelenide yapıcam okadar mutluydumki oda seviniyodu puanımın iyi gelmesine temmuzda tercih yapıcam ve sonuçlar açıklanıcak ben sevinemicem bile çünkü onun benim gibi düşünmediğini biliyorum o ailemin onu kabul etmeyeceğini istemeyeceğini düşünüyo bütün hevesim kırıldı şimdide herşeyin hayırlısı olsun diyor ama düşüncesi değişmedi

10. 21 Mayıs 2010
  11. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hevesini kırma sakın.Bak ne güzel öğretmen çıkacaksın,bundan daha güzel birşey olabilir mi hem.

Ben bayan öğretmenlere bayılıyorum zati opuyorumnanaktan

O da belli ki dolmuşa gelmiş sakın vazgeçme kararlı olursan o da bunu kabul etmek zorunda kalacaktır.

12. 21 Mayıs 2010
  13. dayanilmazoldu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederrim cnm

14. 21 Mayıs 2010
  15. dayanilmazoldu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    umarım öyle olur

16. 21 Mayıs 2010
  17. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hakkında hayırlısı olsun canım...:teselli:

18. 21 Mayıs 2010
  19. mavilimYesilim

mavilimYesilim *AşK YaKaLaSıN BiZi* Pro Üye

Beğenildi:
    2.006
    Ödül Puanları:
    238
    vay egoist vay... bayanın çalışmasını istemeyen kendi başına birey olarak kabul etmeyen erkek!!!!
    ben erkeğim eve parayı ben getirriim.diyen bencil insan!!
    şimdi sen okursan benden daha iyi birini bulrursun beni bırakırsın diye düşünür.büyük bir ihtimal! kendini yetersiz hissediyorsa gitsin okulana devam etsin tembellik etmesin senin hayatına da müdalehe etmesin sonra sen o kadar pişman olursun ki. hep onu suçlarsın kafanı duvursun duvarlara....
    kim öle kim kala bu dünya da....kimsenin maaşına tamah etme. kendi ayaklarının üzerinde dur.:enbuyukkk:
    yazının tamamını okudum... ilk önce kızdım bu gence... ama kendini yetersiz hissediyorsa çalışsın ve kendinig eliştirsin. okumaya devam etsin açıköğretim okusun. yok ben istemedim bölümde okumam diye bunun arkasına sıhınmasın.

Son düzenleme: 21 Mayıs 2010