Lütfen Yardımcı Olun. Düğünde Saçımı Nasıl Yapacağım??

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve Traweller tarafından 30 Haziran 2010 başlatılmıştır.

30 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Traweller
  1. Traweller

Traweller Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar 3 Temmuzda Bir Düğünümüz var. Ama saçımı Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Düğün Çok yakın derecede bir akraba değil. O yuzden evde yapacağım. Fakat nasıl bir model , nasıl bir saç şekli yapmlıyım? Saçlarım orta boyda, Kalın ve dalgalı. Ama Saçımı düzleştirmediiğimde kabarıyor. Bende Philips Hp 8350 Saç Düzleştiricisini Kullanarak saçlarımı düzleştiriyorum ve boyle güzel olduquna inanıyorum. Fakat düğüne sadece düzleştirerek gitmemin saçma olacağını biliyorum. Ne yapmalıyım ? nasıl Bir saç modeli Uygulamalıyım? Önerlerinizi bekliyorum. Lütfen akadaslar Çok acill senağlamasenağlama

2. 30 Haziran 2010
  3. twilight_ea

twilight_ea başarıcam inş :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    evde yapacaksan eğer bence düzleştirip bırakman daha iyi.bi saçmalıkta yok canım

4. 30 Haziran 2010
  5. Kayganazede

Kayganazede Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    düzleştirip gidebilrsin bunun saçma bi yanı yokki yakın bi akrabanda değilmiş zaten çok abartı yaparsan bence o hoş olmaz biraz farklı şekil istersen düzleştirip araya düzleştiriciyi kıvırarak dalgalar yaparsın daha farklı olur opuyorumnanaktan

6. 30 Haziran 2010
  7. Traweller

Traweller Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aynı Soyadını Taşıyoruz :) babamın amcasının oğlu. SAdece düzleştirmek istemiyorum. Her zaman yapıyorum bunu. Senin deddğin gibi aralara dalga yapmak istiyorum ama düzleştiricinin eni biraz kalın . senağlama

8. 30 Haziran 2010
  9. Traweller

Traweller Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Maşam olsa Maşa yapacağım. Ama malesef Yok. Bigudi ile Yapsam sizce nasıl olur kızlar ????

10. 30 Haziran 2010
  11. twilight_ea

twilight_ea başarıcam inş :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bigudi ile yapılan dalgalar düzgün durmuyo ki canımm.şık olmak için illa saçına başka şekil vermen gerekmezz.saçlarını sadece düzleştirmiş olsan bile,kıyafetnle makyajınla takılarınla şıklığı yakalayabilrsinnn.
    ama illa başka bişey ypmak istiyorum diosan kuaföre git canımmm.maşan yokmuşş.düz fön çektirr.aralarada maşa yaptırr

12. 30 Haziran 2010
  13. Traweller

Traweller Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tmm Düzleştiricem krepe atıcam. peki Önüm nasıl olucakk ??bilmiyorumkismile