lütfen yardımcı olun

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve mavimser tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Kasım 2010
    Konu Sahibi : mavimser
  1. mavimser

mavimser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    63
    5 yıldır adet günlerim giderek azalmaya başladı son 1 yıldırda 6 gün ken 2 güne indi haşimato hastalığım var acaba bununla bir ilgisi olabilir mi? değilse sebebi nedir? yalnız tsh değerlerim normal. antikor değerlerim 400 lerde.tsh değerlerimin normal olması sebebi ile harhangi bir ilaç verilmiyor.

Tahlil sonuçlarım: fsh 7.54 ,prolaktin 30 estradiol 56, lh 8.21

2. 10 Kasım 2010
  3. filizistanbul

filizistanbul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    76
    Çok geçmiş olsun canım.
    Benim kızkardeşimde de hashimato hastalığı var, onunda adetleri çok düzensizdi, bazen aylarca olmuyordu, olduğunda 2 gün sürüyordu, biz bu hastalığı farkedene kadar yıllar yıllar geçti, sonrasında evlendi 5 sene hamile kalamadı, tedavi olmaya başladı hergün levitron içmekte, ve ömrünün sonuna kadar da kullanmak zorunda,
    Şimdi ise 1,5 yaşında şeker mi şeker bi oğlu var kısaca bu hastalık yumurtlamayı engelliyor, hormanal bozukluklara yol açarak bel çevresinin kalınlaşmasına neden oluyor.Psikolojik olarak ani çıkışlara ve gerginliklere neden oluyor. Bu hastalık vucudun her zerresini etkiliyor, seninde adet düzensizliğinin neden bu hastalık olabilir canım, acil şifalar diliyorum

4. 10 Kasım 2010
  5. missplayful

missplayful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    249
    Ödül Puanları:
    163
    bende ayni hastaliktan cekiyorum tedavisi yokmus

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.