lutfen yardimci olur musunuz?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve azra33 tarafından 18 Eylül 2010 başlatılmıştır.

18 Eylül 2010
    Konu Sahibi : azra33
  1. azra33

azra33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Herkese merhaba.. Benim adetin gecen ay cok az geldi.. Bu ayda doktora gittim ulturasonla bakti ve farlurtal verdi.. Ya ben gebe olmaktan korkuyorum o gun doktora gittim ve cekindigim icin hamilelik testi yaptiramadim.. Cok dusuk bi ihtimalde olsa boyle bir ihtimal var.. Ayrica o gun doktor bu ay adet kanaman cok gelecek dedi bunu nerden anlamis olabilir? Ilaci bitinceye kadar kullanim mi? Gebe olma olasiligim var mi? Arkadaslar bu konularda cok bilgim yok yardimci olursaniz cok sevinirim..

2. 18 Eylül 2010
  3. TATLICIK

TATLICIK Evrenim&Berenim.herşeyim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    idrarda gebelik testi yapabilirsin......

4. 19 Eylül 2010
  5. selin18

selin18 Rabbim kızım ve oğlum sana emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kanda gebeliğe baktır onda kesin çıkar hamileysen

6. 19 Eylül 2010
  7. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Kanamanın çok olacağını neden bilmesin ki ilaç yapıyor onu...

8. 20 Eylül 2010
  9. yasmin_84

yasmin_84 minik kuşum Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende seninle aynı şeyleri yaşadım geçen ay adetim 15 gün gecikti.kan tahlili yapıldı,ultrasonla baktı gebelik yok yada yeni oluşmuş dedi.o ilaçtan bana da yazdı hamileysen bebeği besler değilsen adetin normalinden fazla olucak dedi.ilaca başladığım gece adet gördüm.kontrole gittim korkulacak bişey yok iltihabın var ondan böyle olmuşsun dedi.bebek olsaydı et parçası falan düşer öyle kolay değil.senin için rahat etsin.doktoruna güven.

10. 21 Eylül 2010
  11. anka_misali

anka_misali Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.434
    Ödül Puanları:
    238
    Dr a güvenilecek bi durum yok ortada.. Dr un gebelik ihtimalinden haberi yok anladığım kadarıyla... bir de bu hap bebeği besler mi hiç adet söktürücü bu hap.. ben de kullandım.. şimdi baktım içinde özellikle gebeliğin ilk 4 ayında ve düşük tehditlerinde kullanılmamalıdır diyo... bazen dr lar da bi tuhaf oluyo yaa...

azra33 gebelik şüphen varsa en azından git bi eczaneden idrar testi al yap... stresten de olabilir bunlar ama en azından sonrasında tamir edilemez hatalar yaşamazsın...