Lütfen yardımmm diş ağrısı çekiyorum

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve _DURU_24 tarafından 1 Mart 2009 başlatılmıştır.

1 Mart 2009
    Konu Sahibi : _DURU_24
  1. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    MERHABA DİŞ AĞRISINA İYİ GELEN ÖNERECEĞİNİZ DOĞAL BİRŞEY VARMI....1 AYLIK BEBİŞİM VAR EMZİRDİĞİMDEN İLAÇ KULLANAMIYORUM O NEDENLE DOĞAL YÖNTEMLERLE DİŞ AGRISINI GEÇİREBİLECEK BİRŞEY BİLİYORSANIZ LÜTFEN PAYLAŞIN...ÇOK KÖTÜYÜM DİŞİM FECİİ ŞEKİLDE AĞRIYOR..:1no2:

2. 1 Mart 2009
  3. EU2

EU2 Guest

hayatim gecmis olsun
    dis doktoruna sormadan bisey kullanma derim ben kimileri yanlis kulaktan dolma bilgiler veriyorlar

benimde dis eti iltihapim vardi doktorum ilac veremiyordu hamileydim diye
    papatya cayini demle ilkkken pamuga bandirip pamugu agriyan yere koy demisti
    bende ise yaradi cnm papatya cayi

gecmis olsun cnm cok öptüm seni

4. 1 Mart 2009
  5. _allure_

_allure_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben diş hekimliği öğrencisiyim...
    az buçuk anlarım die düşünüyorum...aneztezisiz tedaviye girmen imkansız gibi görünüyo ama ilaçı tamamen vucudundan dışarı atana kadar bebeğini başka yollarla da besleyebilirsin sana tavsiyem muayene olman

6. 2 Mart 2009
  7. dtbernat

dtbernat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar öncelikle geçmiş olsun diş ağrısının sebebi yüksek ihtimalle çürük diştir sebep ortadan kalkmadıkça bulacağınız çözümler yetersiz olur mutlaka tedavi olun hamilelere ve emzirenlere göre ilaçlar var yapılan lokal anestezik madde süte bir miktar geçecektir ama bebeğe zararı olmaz sadece bebeğin vücudu ilaçla erken tanışmış olur ama kar zarar kıyaslaması yapmak lazım siz ağrı ve stress içinde kıvranırken bebeğinize geçen sütün kaliteside tartışılır kesinlikle tedavi olun:)

8. 15 Mart 2009
  9. gizliumut

gizliumut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    diş ağrın geçmiş olabilir busaatten sonra fakat sana tavsiyem ağrıyan bölgeyi fırçala fırçayı temizle komple fırçala durula fakat az .....ya hep ihmalden yapıyoruz ya günboyu fırçalamadığımız gibi fırçalamadan da yatıyoruz :KK43: