lütfen yardımmm kızlar klomen ve çatlatma iğnesi adet gecikmesi yaparmı

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve elfida33 tarafından 28 Mart 2010 başlatılmıştır.

28 Mart 2010
    Konu Sahibi : elfida33
  1. elfida33

elfida33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iki aydır ayın 28inde adet oluyordum .bu ayda bugün olmam gerekir ama hiç belirti yok.acaba klomen ve çatlatma iğnesi kist mi yaptı merek ettim.hiçbir belirti yok.sadece arada göğüsümün ve kasığımın ağrıdığını hissediyorum.çatlatma iğnemi 13 martta cumartesi oldum.doktor pazar pazartesi yani 36.saatte ilişki dedi.ben merak ettiğim şey çatlatma iğnesi olsakda kist yapma yani yumurtanın çatlamamsı olabilirmi?varmı bu durumları yaşayan arkadaşlar.lütfen yardım.test yapmayada çekiniyorum artık olumsuz sonuçları görünce.olmadı pazartesi gebelik testi yapcam yoksa doktor yolu gözüküyor.ne yapmam gerekir ?

2. 29 Mart 2010
    Konu Sahibi : elfida33
  3. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    çatlatma iğnesi adet gecikmesi yapabiliyo benim 3 gün geçmişti 4. gün adet oldum adetim geçince hamileyim diye sevinmiştim neyse canım en iyisi bi kan testi yaptır için rahat olsun hamile olup olmadığını en iyi bu şekilde öğrenirsin ama inşallah hamilesindir canım bende bu ay beklmemedeyimm inşallah hamişizdir:KK46: