Lütfen yardımmm!!

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ncncn tarafından 9 Eylül 2010 başlatılmıştır.

9 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ncncn
  1. ncncn

ncncn uykucu şirin :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar öncelikle bayramınızı kutlamak istiyorum.
    Bayram bayram burda bana yardımcı olabilecek birilerini bulabilir miyim bilmiyorum ama yine de şansımı denemek istiyorum.
    normalde 28 günde bir olan ve tamı tamına 5 gün süren adetim bu ay 2 gün gecikti. günler öncesinden de bi kasık ağrısı başladı. daha sonra 1 buçuk gün sürdü ve bitti. şimdi sadece tuvalet kağıdına pembe leke geliyor. kasık ağrım hala devam ediyo, hiç geçmedi.
    düşünüyorum bu ay metabolizmamı etkileyecek farklı bişey yaptım mı diye, hayır yapmadım. oruç da tutmadım. sadece 1 ay önce vajinal mantar nedeniyle 2 günlük bi antibiyotik kullanmıştım ama 1 ay önceki ilacın bişey yapacağını düşünmüyorum.
    şimdi bu ne ola ki kızlar, bi sorun mu var diye endişeleneyim mi yoksa bi umut mudur sizce bu? bayram olduğu için eczaneler de kapalıdır. bi de kendi kendime havaya girip hayal kırıklığı da yaşamak istemiyorum ama düşünmeden edemiyorum. daha önce böyle bi deneyimi olann varsa bana bi yol gösterebilir mi lütfen :Saruboceq:

2. 9 Eylül 2010
  3. ncncn

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok mu bayanlar bi fikri olan, bana yardımcı olabilecek birileri bilmiyorumkismile

4. 9 Eylül 2010
  5. sweet_drop

sweet_drop Mert&defne Üye

Beğenildi:
    438
    Ödül Puanları:
    153
    canım benimde adet günüm gelmeden önce aynı adet belirtileri yaşadım kasık ağrısı,göğüs şişliği hatta olsamda rahatlasam dedim adet günü geldiğinde bütün belirtiler gitti...inş hamilesindir nöbetçi eczane yokmu???netten baksan.

6. 9 Eylül 2010
  7. ncncn

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaa var tabi nöbetçi hastane baktım ama, Ankarada yaşadığım ilçe neredeyse bi il kadar olduğu için çok uzakta bi yerde. bi de malum bayram ziyaretleri anca gelebildik eve. acaba diyorum yarın bi özel hastaneye gitsem de kan testi mi yaptırsam, onlar da yapar mı bilmiyorum ki resmi tatil zamanı. yani aslında bi de şu var, boşu boşuna mı hevesleniyorum diyorum. eltime bahsettim bugün , o da ben de o şekilde hamile kalmıştım dedi. kafam çok karışık, offff

8. 9 Eylül 2010
  9. sweet_drop

Beğenildi:
    438
    Ödül Puanları:
    153
    buarada hemşerimsin bende ankaralıyım 1sene öncesine kadar orda yaşıyordum:KK70:D ben devlet hastenesine gittim aciline yaptırdım gündüz gittim hatta yaparlar özele para vermene bile gerek yok sonuçta 1 saat sonra çıktı acildeki doktor baktı değere hamilesin dedi hoş biliyordum:KK70:Dacilde tatil yok nasıl olsa

10. 9 Eylül 2010
  11. ncncn

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim hemşerim :) yakınımda bi özel hastane var orayı aradım, şimdi bile gelebilirsiniz dedi. ama ben eşimi ayaklandırmak istemiyorum ya bişey yoksa diye. yarın artık bi çaresine bakarız :)

12. 9 Eylül 2010
  13. sweet_drop

Beğenildi:
    438
    Ödül Puanları:
    153
    rica ederim:KK70:Dyarını bekle inş gelen bşey olmaz ve güzel haberlerini burdan verirsin....iyi bayramlar

14. 9 Eylül 2010
  15. ncncn

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sana da iyi bayramlar :)

16. 9 Eylül 2010
  17. esraersoy

esraersoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    Canım bence yarın ilk iş gıt bi b hgc testi yaptır bizede haber ver ama ben senden umutluyum hadi güzel haberlerini bekliyorum bu arada o antibiyotikten bende kullandım ama gecikme yapmadı hakkında hayırlısı ne işe o olsun canım haberini bekliyorum

18. 9 Eylül 2010
  19. ncncn

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaa inşallah dediğin gibidir. :Saruboceq: ilacın geciktirme yapmadığını da duyduğuma ayrıca sevindim :) hayırlısı olsun bakalım.