lütfen yaşayan varsa yardımcı olsun:(

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve butterflymine tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

16 Nisan 2010
    Konu Sahibi : butterflymine
  1. butterflymine

butterflymine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    adet olmadan 15 gün önce kahverengi akıntım glemeye basladı sonrasında adetime 1 2 gn kala idrar testi yaptım çift çizgi cıktı aksmına gidip kan testi yaptırdım ondada sonuç 41 cıktı ama bu olaylardan 2 gün sonrada adet oldum yanı normal gnümde hamilemiyim degilmiyim ben nerden bilicem bunu doktorada gidemedim:KK43:bu tarz bi olay yasaya var mı
    psikolojik de olabilir maa göğüslerimde acı var basım cok agrıyo ama dedigim gibi bunlar psikolojikte olabilir .kan testi yaptırdıgım gün gittigimde doktor ultrasonla baktıgında bi gebelik gözükmüyoda demişti bu arada:KK43: ama hala bi ümit var mı yok mu

2. 24 Nisan 2010
    Konu Sahibi : butterflymine
  3. butterflymine

butterflymine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    geçen hafta bir düşük yasadfım bebeğim daha cok ufaktı tutunamadı ve gitti benim adam.allah kimseye yaşatmasın cok zormuş sonrasında yaşadıklarınızı bana anlatabilirmisiniz arkadaslar benim kanamam hala devam ediyor doktor kürtaj olmana gerek kalmıcak gibi ilaç veiryim kullan 1 hafta sonra gel tekrar bakalm dedi.