lütfen yorum yapın arkadaşlar...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve serapgnr tarafından 9 Kasım 2009 başlatılmıştır.

9 Kasım 2009
    Konu Sahibi : serapgnr
  1. serapgnr

serapgnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar;

sizlere bir soru sormak istiyorum.benim anlam veremediğim birşey oldu bugün.eşim daha birkaç aydır tanımış olduğu ve sadece 3-4 kez görmüş olduğu bir kadının yanına gidip 2.5 saat sadece onunla oturup muabbet etmiş.normalde bayların yanına gittiğinde bile (arkadaşlarıda dahil) bu kadar kalmazdı.bu beni çok rahatsız etti.ve bana hiç mantıklı gelmedi.sabahtan beri düşünmeden duramıyorum.siz olsanız bu durumda ne düşünürdünüz?

yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

2. 9 Kasım 2009
  3. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ne münasebet canim..olurmu öyle sey.....o size izin verirmiydi ayni durumu...benim kocam böyle birsey yapacak bende normal karsilayim...kiyameti koparirim valla.....

iyide bu kadin neyin nesi..bu samimiyet nerden geliyo...

4. 9 Kasım 2009
  5. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ben hiç hoş karşılamazdım.ama eşim diyorsun, bekar yazıyor, evli misin ?

6. 9 Kasım 2009
  7. serapgnr

serapgnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet evliyim bekarken üye oldum halada değiştirmedim.akşam üzeri eve gelip birde kadının bizim arabasında meyve kasaları varmış onları evine götürecekmişiz dedi kadının.sinir oldum hiçbir şey demedim ama deliriyorum şu anda.kadını 1 kere gördüm tavırlarından anladığım kadarı ile rahat bir kadın.bence öyle olmasaydı eşim salaklık edip yanına gitmezdi.haksız mıyım?tabi bu eşimin haklı olduğunumu gösterir tabiki hayır.

8. 9 Kasım 2009
  9. papatyanil

papatyanil yokunda yoku Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    acaba kadının yanına sadece sohbet içinmi gitmiş yoksa iş alışverişinemi??CADIARZU
    acaba kadın kaç yaşında eşin kaç yaşındaCADIARZU

10. 9 Kasım 2009
  11. lalelal

lalelal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ister evli ol,istersen hayatındaki erkek olsun ,bu önemli değil.Arkadaşlar evli-bekar oluşuna takılıyorlar. Bence bir erkeğin bu davranışı bir tercihtir.Yani o kadınla onca saat sohbet etme tercihidir.Kimse hoşlanmadığı biriyle onca saat muhabbet etmez.Hislerime güvenirim: Hayatındaki erkek o kadından hoşlanıyor.Ne derse desin onun savunma mekanizması olacaktır.Ben böyle bir şeyi asla hazmetmezdim sevgili hemşehrim...

12. 9 Kasım 2009
  13. serapgnr

serapgnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    müşterileri idi ama işle ilgili değil muabbete gitmiş.kadın eşimden birkaç yaş büyük ama rahat tavırlı bir kadın.sohbet bile olsa onca yıllık arkadaşları var bay arkadaşları var neden bu kadın?ve neden bu kadar uzun süre?ben anlam veremiyorum.ben böyle birşey hayatta yapamazdım.herşeyden önce eşime olan saygımdan yapamazdım.ama saygı karşılıklı değilmiş bizde.

14. 9 Kasım 2009
  15. serapgnr

serapgnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynı şeyi düşündüm banada hoşlanıyor gibi geldi.zaten eşim bana pek yakın değildir.1 yıllık evliyim ama o kadar çok sorunumuz oldu ki.say say bitmez.bir türlü bana bağlanamadı.yani beklerim ondan başka birine yakınlaşmasını ve hoşlanmasını.ama bu kadarda gözüme sokması incitiyor işte.

16. 9 Kasım 2009
  17. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    beraber gidicekseniz kasaları vermeye çok iyi işte.. kadına biraz laf sokarsın. yada eşiniz ve okadının tavırlarını incelersin. birer çay içelim bugün eşim sizinleymiş içini dökmüş bizimki gibi yakın bir konuşma yapıp tepkiyi görün nabzı ölçün bakalım. ondan sonra eşimin bahsettiği gibi baya hafif biriymişiniz diyip çekilin:))

18. 9 Kasım 2009
  19. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    benim evli bekar oluşuna takıldığımı nereden anladın ki bu şekilde yorum yapıyorsun.ben evliyse ona göre , bekarsa ona göre yorum yapacaktım.sonuçta burada evliyim yazıp, sonra farklı yönlere giden çok konu oldu.

konu sahibi arkadaşım, keşke sen de izin vermeseydin eşine.sen eşine belli ettin mi tepkini :enbuyukkk: