Lütfenn beni aydınlatın.

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve aygul83 tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

15 Mart 2010
    Konu Sahibi : aygul83
  1. aygul83

aygul83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar herkese slmlar..her ay hayal kırıklıgı yaşayan biriyim.fakat bu ay farklı şeyler yaşıorum.söyle özetleyeyim:geçen ay şubat 16 da regli oldum.reglım hep bir hafta öne kayardı.buna göre mart 9 da regli olmam lazımdı fakat bugun 15 i hala olmadım.şimdi reglim geçmiş mi oluyor?yoksa 16 sı geçince mi reglim geçmiş olacak?ayrıca bundan 15 gün önce regli olacakmışım gibiydi ama olmadım.ara ara göz kararmalarım oluyor akşamları,gündüz çok uyuyorum,arada bacaklarım agrıyor.son üç gündürde evin içerisinde agır yemek kokusu hissediyorum.bulantı deil ama mide kalkması oluyor sabah ve akşam.,zon zamanlarda ayyuka çıkan bir üşüme.bunlara ragmen gögüslerimde,agzımda,kirpiklerimde bi anormallik yok.testde yaptım negatif çıktı.acaba erken mi test yaptım?hamilemiyimdir?lütfen benii aydınlatınnnnn..:gitme:

2. 15 Mart 2010
  3. ebruli22

ebruli22 ♥ẰگЌĮм گé Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    cnm sen kaçgünde bir adet oluyorsun ona göre hesap yapalım,şubat ayı 28 gün çekti ona göre.belki sen günlerini karıştırdın

4. 15 Mart 2010
  5. aygul83

aygul83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım üzülüyorum kafama takıyorum diye hesaplamayı bıraktım.fakat hep bi hafta öne kayardı.reglim geçmiş oluyormu?testde yaptım negatif çıktı.hemde bu sabah eşim işe gitmeden eczaneye test almaya gitti getirdi negatif demek öle zor ki..

6. 15 Mart 2010
  7. aygul83

aygul83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ebruli acaba şubat 28 hatasınamı düştüm..fakat hala reglı için tık yokkk

8. 15 Mart 2010
  9. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    tam olarak kac gunde bir adet oluyorsun bilmiyorum ama subat ayinin kisa ay oldugunu da hesaba katarsak en erken 16 mart diye hesapla,yarin da gelmezse bi test daha yap,insallah Allah bu sefer yuzunu guldurur.

10. 15 Mart 2010
  11. baL10cuq

baL10cuq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar gecen ocak ayında 14.reglı oldum ama şubat ayında adetım gecıktı 17.sinde olsum ve ilk defa bu kdr gecıktıqı ıcın hamılemıyımdır dıe dusundum fakat olmadıı şimdi ise içimde yıne bı umut var ama pek de hayal kurmak ıstemıorum.. paylaşmak ıstedım sizce dusenlı olarak mı hamile kalınır ?? sitelerde baktım adetın baslangıcından ıtıbaren 17.gune kdr hamıle kalmk en ıyı zaman dıe okudum sızce bu dorumudur ?? her zaman akan sıvıdan cok cok gelmeye basladı ve tuvalet ıhtıyaclarım arttı ne yapmalıyım yardım edın lutfen ..??

12. 15 Mart 2010
  13. aygul83

aygul83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bal10cug anormalleşen akıntı ve sık idrar gebelik belirtisi fakat gebe olmak için yeterlimi bilmiyorum.inşallah hamilesindir.bu bekleyişin ne kadar ızdıraplı oldugunu biliyorum.allah yüzünü güldürsün inşallah senin ve tüm bebek bekleyenlerin

14. 15 Mart 2010
  15. VESADE

VESADE bebeğim geliyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aygül bende en son 9 şubatta adet olmuştum bu ay hala olmadım testlerde negatif.olabiliyo yani .1hafta daha bekleyeceğim.

16. 15 Mart 2010
  17. galefir

galefir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    canım kaç günde bir regl oluyorsun ona göre hesapla.28 günde bir oluyorsan 16 martta olman gerekir,yani gecikmemiş.ama sen daha iyi tanırsın dönemlerini.belirtilerin buradan öğrendiğim kadarıla gebelik belirtisi gibi ama erken de test yapmış olabilirsin.