lütfenn okuyun yardımcı olun bana,durumum çok acil:(((

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve brcnn tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

4 Şubat 2010
    Konu Sahibi : brcnn
  1. brcnn

brcnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar ben geçen sene ameliyat oldum ama hiç memnun kalmadım waadedilen şekille alakası yok bide burun derin kalın dedi dr tmm tekrar yapıcaz dedi ama burnunun ucunu yapıcaz dedi. En son kontrolüm ameliyatın 6.ıncı ayında olduğu için pek bişi diemedim ama şimdi tam bi sene oldu ve yüzümle çok alakasız bi burun çıktı ortaya:KK43:( ben bu ay yine gidicem kontrole ve ikinci ameliyatı kararlaştırıcaz. Fakat bnm kafamda bazı sorular war sizinle paylaşmak istiorum bana yardımcı olursanız çok sewinicem...
    birincisi dr benden ikinci ameliyat için para isticekmi acaba? ikinci ise ben bu ameliyatta istediğim burun şeklini söylesem böle bişeyi isteme hakkın yok dermi bana acaba?? offfff ya yoruldum artk bunları düşünmekten dr uma güveniorum aslında ama yinede korkuorum ters bişi sölücek die

2. 4 Şubat 2010
  3. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canım,doktorun eğer düzeltmeyi kabul ettiyse para talep edilmiyor diye biliyorum.Kendi doktoruna revizyon olan hiçkimse doktora bikez daha para vermedi burda.Başka doktora olacaksan tabiki ücretini ödüyosun. Ama bence çekinmeden sor doktoruna sonuçta bu önemli bişey ve çekinecek bi durum yok ortada.Ne istediğinide anlat,2.yi olacaksın sonuçta ve buda iyi olmazsa 3. ameliyat dahada zorlar seni. O nedenle hiç korkmadan kafandakileri sormalısın bence. He eğer hayır ben öyle yapmam üzerinede para alırım derse ki bu küçük bi ihtimal-sende bikez daha düşünürsün.Ama canım inan sorularının cevabı doktorunda.çekinecek bişey yok

4. 4 Şubat 2010
  5. brcnn

brcnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saol cnm haftaya dr umla görüşücem inş bana olumlu yaklaşır yoksa tam bi hayal kırıklığı olcak bnm için

6. 4 Şubat 2010
  7. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah canım ya.Ama kesinlikle çekinme bence.Kafana takılan herşeyi uygun bi üslupla sor.Önemli bi olay bu çünkü.ınşallah istediğin gibi olur herşey.bu arada kim doktorun?

8. 4 Şubat 2010
  9. nehiyy

nehiyy Aşk.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Beni yanlış anlama canım ama belki şuan ki burnunu da bu çekincelerin yüzünden beğenmiyorsun.. Doktorunla açık açık konuş ne söyleyebilir ki sonuçta sen parasıyla yaptırdın ve memnun değilsin...

10. 4 Şubat 2010
  11. brcnn

brcnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eet doru sölüosun cnm ne istediğimi tam anlatamadım sanırım ama bu sefer topumla tüfeğimle gidiorum:)) hazırlandım güzelce hakkımı arıycam guclubacismile

12. 5 Şubat 2010
  13. ela12

ela12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    brcnn benim kardeşimde ikinci ameliyatını oldu,kesinlikle para talep etmedi doktoru,istanbulda çok ünlü bi özel hastanede yaptı hemde.hastane ücretini dahi almadı.ayrıca burda madur olan sensin ve de bu burun yani,tabiki ne istediğini söliceksin.

14. 5 Şubat 2010
  15. freetalking2010

freetalking2010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Çok iyi cesaret. Sonucundan beğenmediğin doktora ikinci kez burnunu emanet edeceksin. Cesaretini kırıyorum belki ama bence bir daha düşün. Bedava olacak diye aynı doktora olup tekrar bir hayal kırıklığı yaşarsan bunun bedeli çok daha ağır olur.

16. 5 Şubat 2010
  17. freetalking2010

freetalking2010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ha birde resim koy. Bizde bakalım yorum yapalım belki de kendi kuruntundur. Belki de çok fazla birşey umud ettin. Burda burnum çok kötü deyipte resimlerinde çok hoş olan bir sürü hatun var. Biz kadınlar bazen durumu olduğundan fazla abartıyoruz.

18. 5 Şubat 2010
  19. brcnn

brcnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doktorum kkb uzmanı olduğu için hrşeyi açıkça sölücem eğer yapamıycaksa bnm isteklerimi ztn olmam bu saatten sora. para biriktiririm en kötüsü ilerde olurum dimi... ama doktor seçimi çok önemli kızlar gerçekten ben hiç araştırma yapmadım.ama en kötüsü çok ii bi hastanede oldum ve çok ii bi doktora, sanırım bende şaştı öle düşünüorum