Lütfennn Paylaşalım

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve kipacu tarafından 13 Nisan 2010 başlatılmıştır.

13 Nisan 2010
    Konu Sahibi : kipacu
  1. kipacu

kipacu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar Doğal yöntemlerle göğüs büyütmeyle ilgili birçok formülümüzzz,denediğimiz,aylarca uğraştıgımız yontemler var... Kimilerimiz aylarca sonuç alamadı,kimilerimiz azmin sonu zafere ulaştı, bazılarıysa pes ett,...
    Şİmdi ben şuna inanıyorm kı doğal yontemle oyle 3-5 gunde kalıcı çözum bulanımız yok... En az 1 ay uğraşılması çaba gösteriilmesi, ve sabrederek uygulanılması gerekılıyor.. Çoğumzun sorunu istikrarsızlık... Yenı bır yntem duyunca okuyrz hemen hevslenıyoruz sonra hoppp 3-4 gun sonra üşenip bütün yöntemlerden soğuyoruz....

Benn dıyorumm kiii Doğal Yöntemlerle Göğüs Büyütmeyıı basarann ya da başaramayan herkes, 1 ya da 10cm hıc farketmez, bızler ıcın hem yenı baslayanlar hem hevesi kırılanlara moral olması için burada bizlerle paylaşınnnn Lütfenn.... Morale ihtiyacımızzz var....Eğer aylarca uğraştıysanız olmadıysa da bilelim lütfen paylaşınnnn mafoldumben
    Birçok konu ya birçoğumuz yazmışız, başladım uyguluyorm super oluyo fln ama sonrası yok.. sonrası ıcın bılgılendırme yapılmamış yapılsa bıle aralarda derelerde tek tek bulmak gerekıyor,bulunca yuzun guluyor , yazılmamıssa akln kalıyor acaba sonradan ne oldu dıye...lutfen bu alanda yontemlerımızın sonuclarını paylaşalımmm hep birlikte :KK46:

Örneğin:
    Kullandığım Yöntem : Şerbetçi otu - Ada Çayı- Mersin Yağı- Masaj
    Kullanım şeklim:Önce Mersin yağı sürüyorum masajla bırlıkte,akşam vakti Ada çayını içip yapraklarını sarıyorm 5dkka daha masaj yapıyorm...yatmadan once serbetçi otunu surup uyuyorm..
    Kullanım Süresi: Yeni başladım 1,5 hafta oldu...
    Sonuç: göğüslerim gerçekten dikleşti ve dolgunlaştı... avucuma dolmaya başladı.. ama daha çok yeniyim... tam gaz devamm ediyorum :eek:...:enbuyukkk:

Son düzenleme: 13 Nisan 2010
  2. 14 Nisan 2010
  3. azrass

azrass Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.480
    Ödül Puanları:
    123
    Kullandığım Yöntem : Küç - Şerbetçi otu - Ada Çayı- Çörekotu Yağı- Masaj
    Kullanım şeklim; Her sabah ve her akşam küç yiyorum,gün içinde 2 yada 3 çay bardagı ile adaçayı içiyorum...akşam eve ilk gittigimde çörekotu ile masaj yapıyorum 5 dk....yatmadan öncede şerbetçi otunu sürüyorum....sabah kalktıgımda otları temizleyip tekrar yağ ile masaj yapıyorum...
    Kullanım Süresi: Yeni başladım 1,5 hafta oldu...
    Sonuç: göğüslerim dolgunlaştı... 76 cm den 78 cm çıktı

ınanmanın ve sabrın başaramayacagı zafer yoktur....öpüyorum hepinizi..

4. 14 Nisan 2010
  5. nick_im

nick_im Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    adaçayı ve şerbetçi otu...adaçayını içip masaj yapıyorum gece de şerbetçiotu karışımını sürüyorum..sonuuuç muuuhhhteşeemmm:) he bi de hurma yiyorum 4-5 tane gün içinde...

ben 2.5 haftadır kullanıyorum bunları inanamıyorum sonuca..her gün biraz daha büyüyo sanki...sabah uyandığımda hemen aynaya koşuyorum ve gerçekten inanamıyorum...elime gelmeyen göğsüm tam dolduruyo avuçlarımı...bir hafta sonra daha da büyüyücek eminim...

büyütme işine çok takmadan yapın...çok etkili ozaman...şunu şu kadar yedim uh uh büyüsün büyüsün diyip durmayın sürekli..kullandıklarınızın faydası olacağına inanın herşeyden önce...düzenli kullanın her sabah da büyüdüğünü farkedin..ozaman zaten kendi büyüyüp gidiyo psikolojik:)

Son düzenleme: 14 Nisan 2010
  6. 14 Nisan 2010
  7. amante

amante Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ya bende bır ıkı gün deneyip sonra üşenenlerdenim ..aslında istikrarlı yapsak faydasını görürüz gibime geliyo ama tembellik başa bela..ben bugün actibreast aldım istikrarlı olarak her gün kullanacam bakalım faydasını görecekmiyim ama bu sefer inanıyorum büyütecem ben bunları :)zemuszemus

8. 14 Nisan 2010
  9. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    238
    Ödül Puanları:
    113
    gelişmeleri yaz ne olur bizde biraz ümitlenmiş olalım ben 3 4 aydır denemediğim yöntem kalmadı 3 cm kadar büyüdü gibi geldi şimdi eski halinden de küçük kşlo verdim sanırım:KK43:

10. 14 Nisan 2010
  11. kipacu

kipacu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sonuc :
    benim gelişmemde buyumem de gitti... o dolgunluktaaa indiii :KK43: ama hala devam edıyormm.... olucagınaaa emınımmmm..... gelişmelerdenn haber etmeyı unutmayınn kızlarrr hihoyyythihoyyyt bukdarr mı buyuten warr yanıııı :-) herkes okumus kmse bıze moral wermekkk ıstememıss galbaaa :dilcikar:

12. 14 Nisan 2010
  13. hayat7681

hayat7681 3 prensim benimle Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    krem olarak ne kullanıyorsunuz yağsız kremmi,yoksa herhangi bir krem olabilirmi,:uhm:

14. 14 Nisan 2010
  15. kipacu

kipacu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    yağsız herhangi bır krem olablir..ama intrcm dermokil kullanıyor dıye bırcok kısı bozmamak ıcın dermokıl aldı... bn bulamadıgım ıcın eczaneden ıstedem bana dexeryl dıe bı krem werdı..onemlı olan yagsız olmasııı farketmezz..sengözlerimebaksanab

16. 14 Nisan 2010
  17. hayat7681

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    hımmCADIARZU sağol canım paylaşımın için,

18. 14 Nisan 2010
  19. hayat7681

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bu akşam denemek isterdim ama sadece yağsız kremim yok şerbetçi otu ve adaçayım var,