M1 Merkez Kartal Modellik Yarışması

Konusu 'Moda Haberleri' forumundadır ve yesimom tarafından 6 Ekim 2010 başlatılmıştır.

6 Ekim 2010
    Konu Sahibi : yesimom
  1. yesimom

yesimom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Benden geçeli çok oluyor ama iddialı arkadaşlarımız için paylaşmak istiyorum:KK3: M1 Merkez Kartal Modellik Yarışması yeni başlayan bir yarışma. Sanırım ilk kez düzenleniyor daha önce duymamıştım. Ayrıntıya girmeye gerek yok sanırım bildiğiniz modellik yarışması=)

Artık devir değiştiği için internetten başvuru yapabiliyorsunuz, ki bu gerçekten hayatı kolaylaştırıyor. Şehir dışından katılacakların artık kalkıp gelmesine gerek yok. Internet sitesindeki başvuru formunu yollayıp geleceğinize yatırım yapabilirsiniz=) İlk 20'ye kalan kızlarımıza profesyoneller tarafından modellik dersi veriliyormuş. Bu bile oldukça faydalı derim
    m1kartal.com.tr/basvuru.aspx

Hadi kızlar şimdiden bol şans

2. 18 Ekim 2010
    Konu Sahibi : yesimom
  3. pembejuliet

pembejuliet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben bu yarışmanın Adana ayağını gördüm nette. M1 Merkez Adana Modellik Yarışması. Adanalı kızlar yaşadı ayağınıza modellik yarışması geliyor. Aynı İstanbul'daki gibi online başvuru yapabiliyorsunuz. İşinizi kolaylaştırayım buyrun bu da adresi m1adana.com.tr/yildiziniariyor.aspx =)

yesimom'un söylediği modellik kursu burada da olmalı. siz yine de bir araştırın derim. herkese başarılar dilerim.