Maa kart einde olan ve sorun yaayanlar ltfen yardm edin

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve eslmeslm tarafından 24 Ekim 2009 başlatılmıştır.

24 Ekim 2009
    Konu Sahibi : eslmeslm
  1. eslmeslm

eslmeslm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    1 yıllık evliyiz maaş kartım eşimde.ayda bir harçlık tarzı bir para geçer elime. paranın ne olduğuna dair fikrim yok. eşşek gibi çalışyorum ama resmen kendi paramın dilencisi oldum. aileme en zor anında yardım edemedim. alacağım herşeye karışır. yine aileme para konusunda yardım etmem gerekiyor ama edemiyorum. ailemin yüzüne bakamıyorum utanıyorum onlara yardım edemediğim için. ne zor şartlarda okuttular ama eşim kartımı elimden alsın diye okutmuşlar. kafayı yemek üzereyim. boşanmayı evden kaçıp gitmeyi bile düşünür oldum. eşimle konuşammıyorum çünkü laftan anlamaz.zaten çok paracı yani eli sıkı biri. fikirlerinize ihtiyacım var.....:a015:

2. 24 Ekim 2009
  3. ninom

ninom Guest

Ay ıŞın Çok zor valla
    resmen aptal yerıne konuluyorsun kendı alınterınle kazandıĞın para ya dokunamıyorsun
    derhal Önlemını al ve aÇık aÇık konuŞ

4. 24 Ekim 2009
  5. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    kartınızı isteyeceksiniz. bu kadar basit. maaş sizin. baştan vermeyecektiniz hoş.
    neden konuşamıyorsunuz. kartımı geri istiyorum diyeceksiniz bu o kadar zor bir şey değil.

6. 24 Ekim 2009
  7. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Ne münasebet ,eşinizde maaş kartınız?Hangi devirde yaşıyoruz?Neden ona böyle bir imkanı tanıdınız ki?Bu erkekler,kadın parasına ne düşkün,inanamıyorum.Hayret edilecek bir durum.Vermeyin kartınızı !..:kızgın:

8. 24 Ekim 2009
  9. ninom

ninom Guest

BAŞKA KONUNUDA OKUDUM KOCAN adam değil güzelim onu ait olduğu yere gönder bence böyle adam seni tüketir

10. 24 Ekim 2009
  11. estel

estel Guest

ne münasebet ne demekmiş laftan anlamaz..sormayın zaten alayım mı diye..

kartımın bundan sonra bende kalmasına karar verdim deyin bu kadar..

ailenize para lazım olunca hele hele kesinlikle çekinmemelisiniz neden çekiniyosunuz..

cimriyse kendi parasına cimri olsun..

12. 24 Ekim 2009
  13. eslmeslm

eslmeslm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    baştan hata yaptım biliyorum ama bir sürü ailevi sorunlarımız oldu.ikimizde birbirimizin ailesini istemiyoruz. bu yüzden korkuyor aileme para gönderirim diye. insan yerine konulmuyorum. sadece benmi bu hatayı yapıyorum . deli olacağım. beni o okutmadı ailem okuttu para harcadı benim için ama ben hiçbir şekilde yardım edemiyorum onlara. neden el oğlu için.....

14. 24 Ekim 2009
  15. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    zaten neden verdiniz ki onu hiç anlayamadım ki!

16. 24 Ekim 2009
  17. eslmeslm

eslmeslm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    niye sizleer kadar güçlü değilim kendime olan güvenimide kaybettim. bu değildi hayallerim

18. 24 Ekim 2009
  19. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Hasbinallahhh... Var benımde öyle bır tanıdıgım,kadın 60 yasında hala ne kadar maas aldıgını bilmez...
    Karsısına gecıp cat cat söyleyeceksın,afedersın amele gıbı calısrken ıyı söyleyınce mı kötü...
    Ne kadar bencıllık bu esınızın yaptıgı... Yaptıgı davranısın hıcbır haklı yanı yok...