maaalesef kızlar bebişim beni bıraktı...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sirenas tarafından 28 Aralık 2009 başlatılmıştır.

28 Aralık 2009
    Konu Sahibi : sirenas
  1. sirenas

sirenas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cuma günü bir kaç damla kahverengi akıntı geldi. hastaneye koştum. beta hcg 17. gün 400 leri geçmiş. ilk değerim 61 di. doktor çok iyi sorun yok kahverengiden korkma dedi. bu gün iki damla kan geldi. gittim. yine bi şey olmaz falan dedi. beta hcg ye baktık 370 lere inmiş. şok oldum. doktor ilaçları bırak değer düşüecek dedi. ben hala bir umut bekliyordum oysa. sanki bir şey yapacaklar gibi olmadı kızlar olmadı. üstelik herkese söylemiştim. şimdi tekrar başa döndük olmadı diycez insanlara şaşkınım. ne yapıcam bilmiyorum. işin ilginç tarafı sanki bu günü bekliyormuş gibi rahatladım. galiba şoktayım. allah hepimize yardım etsin.. :gitme: :gitme: :gitme:

2. 28 Aralık 2009
  3. ARKAMAHALLE

ARKAMAHALLE yine vazgecmedim senden Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim cok uzuldum ya bulupta kaybetmek gercketen daha uzucu olsa gerek
    ne denirki bir dahaki sefer insallah hersey guzel gecer ve kucagina saglikla alirsin

4. 28 Aralık 2009
  5. cellist1

cellist1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sirenas böyle durumlarda söylenecek her söz boştur ama birşeyler söylemek bizim görevimiz.....inşallah acın tez zamanda geçer umutlu olmaya devam etmek zorundayız her zaman, allah herşeyin hayırlısını versin...

6. 28 Aralık 2009
  7. arminas

arminas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sirenas ne desem seni rahatlatmaz üzüntünü azaltmaz biliyorum ama kötünün iyisini düşünmek gerek . bende ocak ayında ilk aşılamamı yaptırıcam ve bende senin yaşadığını yaşamaktan çok korkuyorum. Ama artık şuna çok fazla inanıyorum herşeyi olumlu düşünmek lazım. nekadar pozitif düşünürsek okadar güzel şeyler yaşıyoruz. en yakın arkadaşım pko hastasıydı, yani yumurtlama yok .bütün doktorlar ancak tüp bebekle gebe kalırsın dedi, ama o inatla yumurtlama takibiyle gebe kalıcam dedi ve 6. ayda kaldı. inanamadık mümkün değildi çünkü ama o inandı ve uğraştı.
    sende olumlu düşün lütfen sakın kötü şeyler düşünme. Başa dönmek sorun değil en azından anne olabilme umudun var ve bunu 1 defa gebe kalarak yaşadın. birde hiç yaşayamayanlar var. gebe kalabilme şansın olduğu için şükret ve bol bol dua et canım. bende senin için dua edicem.

8. 28 Aralık 2009
  9. justing76

justing76 canım Defnem.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    herşey boş gelicek sana ama hayırlısı buymuş arkadaşım..üzme canını tekrar deneriz cnm...

10. 28 Aralık 2009
  11. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ne desem bebeğin geri gelmeyecek biliyorum ben de yaşadım çok iyi anlıyorum seni ama son olmadığını sende iyi biliyorsun canım biliyorum tekrar başa dönmek kötü bana halen bebeğin kaç aylık oldu diyenler var
    ama yeniden deneyeceğiz zamanı gelince ve inşallah o zaman bebeklerimiz bizi hiç bırakmayacak ben inanıyorum buna sende inan olurmu

12. 28 Aralık 2009
  13. azra2

azra2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım hakkında hayırlısı buymuş kendinde söylüyosun içim rahatladı diye belki hakkında hayırlı değildi üzülme canım inşallah bugünlerde geçecek.Allah yardımcın olsun

14. 28 Aralık 2009
  15. sirenas

sirenas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    destekleriniz için çok saolun arkadaşlar. hep hayırlısı ve sağlıklısını istedim rabbimden. o nedenle olmadı diyorum. ama o an hakikaten kötüydü. doktor bana ilaçları bırak dediğinde geri gelmez mi ben kullanayım devam edeyim demişim :bbo: "düşmüş" zor oldu bu kelimeyi algılamak. rabbim eşime ve bana sağlık sıhhat versin. ikinci denmeyi nisanda düşünüyorum. ist. ama nasıl gelirim giderim o düşündürüyor. rabbim yardımcımız olsun. hamiş kalabiliyormuşum. ikinci defa zafer benim olacak :lepi:

16. 28 Aralık 2009
  17. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    198
    çok geçmiş olsun

18. 28 Aralık 2009
  19. artrit

artrit Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    çok geçmiş olsun canım üzülme diycem ama burası sözün bittiği yer malesef bende geçen hafta 6 haftalık dış gebelik ameliyatı oldum hala kendime gelemedim rabbim hayırlısıyla hayırlı zamanda nasip etsin herkese inşallah