Maalesef 2.Gebeliğimde Kimyasal Gebelik dendi ve Hüsranla sonuçlandı :((

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve hatice28 tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : hatice28
  1. hatice28

hatice28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mafoldumben
    Evet hanımlar biraz önce tahlil sonucumu aldım ve değerim düşüyormuş yani bebeğim daha oluşmadan beni bırakıyor.Şuanda üzgünüm biraz neden biraz derseniz daha onu göremedim bile hemde kaç defa ultrasona girmeme rağmen kimyasal gebelikmiş yani şimdi vücudum beni kandırmış oldu diilmi yanlışda düşünüyor olabilirim uzattım biraz affola Teşekkür ederim okuduğunuz için..:çok üzgünüm: ( buaradada bu 7 haftalık gebelikten hiçbişey anlamadım :sm_confused: )

2. 10 Ağustos 2010
  3. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Üzüldüm canım. İnşallah bir an önce gerçek bir hamilelik yaşarsın.

4. 11 Ağustos 2010
  5. hatice28

hatice28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım benim gibi kimyasal gebelik yasayanlar yazarlarsa iyi olur hiç bi fikrim yok :KK43:(

6. 11 Ağustos 2010
  7. nesssli

nesssli egem benimle :) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    kimyasal gebelik bende yaşadım ama 9 ay sonra gerçek hamişliğimi yaşamaya başladım 4 aylık oğlum var sen üzülme moralini yüksek tut en azından hamile kalabiliyorsun demişti dr um bana sıkma canını :eek:lmaz:

8. 11 Ağustos 2010
  9. hatice28

hatice28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim nesli. seninki nasıl olmustu biraz anlatırmısın parca seklindemiydi yoksa seninkide daha oluşmamışmıydı biraz bahsedersen sevinirim sağol..

10. 11 Ağustos 2010
  11. kelebeklikuzu

kelebeklikuzu SANA EMANETİZ RABBİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba bende 4 ay önce kimyasal gebelik yaşadım.
    bizim istemeden korunduğumuz bir zamanda olmuştu.kontrole gitmeme 2 gün kala kahverengi kırmızı lekeler gelmeye başladı. hemen doktora gittim betahcg ye bakıldı dusme olmuştu kımyasal gebelık olduğu anlasıldı. kahverengı lekelenme daha sonra adet kanamasına donustu. ve deger 0 landı. bunu bırcok kısı yasıyormus ama pek farkına varmıyormus bende zaten cok tesadüfi öğrendim.
    gebe kalmaya engel deilmiş ama bebek düşünüyorsan güzelce bi kontrol ol önce derim. benim bu olaydan sonra bir takım sorunlar oluştu. onları çözmeye çalışıyorum.
    umarım istediğin zaman bebek sahibi olursun.

12. 11 Ağustos 2010
  13. karakxixz98

karakxixz98 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba bende sizdenım gecen hafta buyuk bır sevıncler hamıle oldugumu ogrendım adetim 1 gün geçmişti evde test yaptım silik çizgi çıktı hemen gidip kanda gebelik testi yaptırdım 44 cıktı sevındım doktora gıttım evet hamılesın ama cok basındasın 2gunde bır kan degerıne baktır dedı baktırdım 4 gun boyunca duzenlı bır sekılde arttı fakat pazartesi sabaha karsı kahverengı bır leke geldı gece bısey yapamadım tabı sabahı bekledım buarada wcye gıttıgımde kırmızı kan gelmeye basladı sadece wcde gelıyodu sabah hemen doktora gıttım yıne kan testı yaptı ve degerım dusmustu cmtsı 222 iken pztsı 137 olmustu düşük dedi doktorlar 2 gundur hıcbır sancım cok fazla kanamam yoktu bugun kanamam cogaldı ve yogunlastı ayrıca gercek adet sansıcı gıbı sancım başladı. insan cok kotu oluyo heveslenıyo 1 hafta boyunca hamıleyım dıye sevındım ama sevıncım sadece tam 1 hafta surdu kısmet degılmıs cok uzuldum ama sunada sevındım demekkı esımdede bendede sorun yokmus hamıle kalabılıyomusuz bunu dusunup sevınelım kızlar. bu ay olmadı baska aylara ınsallah.

14. 11 Ağustos 2010
  15. kelebeklikuzu

kelebeklikuzu SANA EMANETİZ RABBİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun karakız. tabiki allah sağlıkla sıhhatle versin inşallah. insan elinde olmadan çok üzülüyor ama yapıck bişey yok hayırlısı olsun demekten başka.

16. 12 Ağustos 2010
  17. karakxixz98

karakxixz98 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sende kimyasal gebelik geçirdim demişsin canım önceki yazında pekı kanaman kac gun surdu bırde degerım sıfırlandı demıssın kanaman bıtınce doktora gıttın tekrardan mı ölçtü doktor orayı anlıyamadım benım dusunce bır daha olcturmedım sadece bu kanamam bıtsın doktora gıdıcem hanı tam neden oldugunu ogrenmek ıcın korunmak gerekırmı hemen hamıle kalınırmı herkes bırsey dıyo cunku senın doktorun korun dedımı buarada?

18. 14 Ağustos 2010
  19. hatice28

hatice28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hanımlar cevaplarınız icin teşekkürler..