maalesef yine olmadımı acaba?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve bsp tarafından 13 Ocak 2009 başlatılmıştır.

13 Ocak 2009
    Konu Sahibi : bsp
  1. bsp

bsp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar ....normalde yarın adet olmam gerekiyodu(geçen ay 18inde oldum)fakat bugün akıntım kahverengi gibi acaba bu ayki umutta suyamı düştü böyle olupta hamile olduğunu öğrenen varmı?bide artık aşılamayımı düşünsem ne zaman tedaviye başlamak lazım bana yardımcı olurmusunuz?_

2. 13 Ocak 2009
  3. artuner

artuner Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım daha gününe var acele etme ben geçen sene aşılama yaptırdım ve tutmadı zaten hemen aşılama yapmıyolar eşinle ikiniz normalseniz 3 ayy doğal olsun diye bekletiyolar inşallah hamilesindir

4. 13 Ocak 2009
  5. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    adetinin 2ci günü gitmen gerekiyor karnından muaniye ediyor sonra yumurta taibine başlıyorsun

6. 13 Ocak 2009
  7. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    pordon sen hiç doktora gitmemişmiydin sende ve eşinde puroblem yoksa öyle aşılama yapıyorlar kolay değil buaşılamalardan geçmek

8. 13 Ocak 2009
  9. artuner

artuner Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaa ben 7 yıldır doktora gidiyorum adetim düzensizdi tedavi oldum doktorum yumurtlamama baktı oda çok güzel eşimde normal ve 3 ay deneyecez dedi hamile kalamadım 3 ay içerisinde bize ondan sonra aşılama yaptı tabi kolayydeğil aşılama yaptırmak inşallah sen aşılamaya gerek kalmadan hamile kalırsın

10. 13 Ocak 2009
  11. elsunn

elsunn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde 2 gün kalmıştı adetime bugün test deneyim dedim negatif çıktı moralim bozuldu..

12. 14 Ocak 2009
  13. bsp

bsp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar hepinize teşekkür ederim ,yaklaşık 2.5 yıldır evliyim, 1 yıldır korunmuyorum ciddi anlamda 6 aydır doktor kontrolündeyim bütün testler ve kontroller yapıldı (benim ve eşiminkide )yumurtlama sorunum yok,kanallar açık, bir ara kan kisti belirmişti doktor bu durumda sorun var demişti fakaat sonra progestan ve coraspin kullandım kan kisti ortdan kalktı fakat doktorum coraspine devam dedi(adet günleri hariç) şimdi herşey mükemmel diyor fakat gelin görünki tık yok bu arada dün akşam adetim başladı,,,bende artık her ay aynı şeylerden sıkıldım acaaba aşılamayamı başlasam bugün doktorumu arycam bakalım ne diycek fakat adetin 2.günü tedaviye başlanıyorsa bugün mü başlamam gerekicek ?

14. 14 Ocak 2009
  15. artuner

artuner Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben 3 defa yaptırdım aşılama adetinin 3ncü günü ultrosona girerdim ve sonra yumurtlamama bakardı ve yumurtlaman güzelse çatlatma iğnesi vurduruyordu yarısı gün aşılama gerçekleşiyordu ama benimkiler tutmadı o başka zaten doktorun sana söyler yakında aşılama yapalım diye geçmiş olsun allah kolaylık ve sabır versin hepimize

16. 14 Ocak 2009
  17. bsp

bsp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    artunercim teşekkür ederim bilgilendirmelerin için ,çatlatma iğnesi 2 kez yaptırdım yumurtlama takibinde fakat kan kistine neden oldu bugün doktorumu arıycam bakalım ne diycek,seninki neden tutmuyomuş doktorun bilgi verdimi ?

18. 14 Ocak 2009
  19. artuner

artuner Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya baba hep piskolojik dedi benim eşimde doktor aynı şeyi oda söylüyor ve ben çok geciktiğim için adetimden acaba diyorum ama bu sabah kabak gibi net tek çizgiyi görünce yine umudumu kaybetdim ve sinirlerim şu an çok gergin doktorumu aradım kan testi yaptır dedi ama burada öyle bir imkanım yok eşimde benimle gelemiyor çünkü çok yoğun çalışıyor valla ne yapacağımı şaşırdım kafayı yemek üzereyim