mac mi inglot mu minerals mi? veya baska onerileriniz

Konusu 'Makyaj Ürünleri İçin Öneriler' forumundadır ve lucifern tarafından 26 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : lucifern
  1. lucifern

lucifern LiLith.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar cuma alışverişe gidicem ve biraz makyaj malzemesi istiyorum ama hangi marka alıcagıma karar veremedim. yani şimdiye kadar bu saydıklarımın hiç birini kullanmadım hep max factor kullanıyordum.

öncelikle fondaten allık birde akmayan bir göz kalemi istiyorum.
    mac in farlarını oneriyorlar paletli olması hosuma gitti. ama siz kullanıcıların yorumu benim için cok onemli. i.d mineralste fırca gördüm ama cok pahalıydı aynı kalitede baska marka onerebilirmisiniz allık için veya fondaten için fırca.

kızlar şimdiden tesekkürler

2. 27 Ağustos 2008
  3. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    valla canım mac ında inglotunda güzel ama ben olsam inglot alırdım. çünkü paletleri ve mıknatıslı oluşu çok pratik. üstelik çok güzel dokusu var. minerals kullanmadım bilmiyorum. fondöten olarakda ben şu an bodyshop kullanıyuorum çok hafif ve doğal duruyor. allıkda aynı şekilde bodyshop. akmayan aklem ise kesinlikle hepsini denemiş biri olarak beyu, innova,prestige ve dioru öneririm. beyu nun bi füme kalemi var acayip güzel siyah gibi çok sırtımıyor. zor çıkıyo valla gözden.allık ve fondöten için fırçalarım innova artnet ve bodyshop. kesinlikle innovanın allık ve fondöten fıçasını öneririm. hem geniş bol tüylü hemde ben fondöten fırçasını maskade de kullanıyorum hiççç bişey olmuyor. fiyatı14-20 arasıydı.kaydirigubbakcemile5

4. 27 Ağustos 2008
  5. EU1

EU1 Guest

bence mineral makyaj yapmak cilt için en sağlıklısı. mineral ürünlerin içinde cilde zararlı olcak maddeler, alerjik maddeler, kanserojen maddeler vs neredeyse hiç yok. ben de mineral makyaja geçiş yapmaya karar verdim, tabi bodyshopımdan asla vazgeçemem :KK70: mac in kapatıcısı ve farları çok iyi. inglotun farlar çok güzel, dokusu gerçekten çok hoş böyle ipek gibi yumuşacık :asigim: inglottan far fırçası da aldım geçenlerde o da gayet güzel, kesinlikle dökülme vs olayı yok ve yumuşacık. allık olaraksa kesinlikle bodyshop ın toz allıklarını tavsiye ederim, mükemmeller tek kelimeyle, bitirmek üzere olduğum 3. bodyshop allığım, bunu keşfetmeden önce birsürü marka denedim, hiçbiri bodyshop ın yanına bile yaklaşamazdı. :lepi:

6. 27 Ağustos 2008
  7. lucifern

lucifern LiLith.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar cok sagolun ya kafamda netleşti artık bazı şeyler :)

8. 27 Ağustos 2008
  9. lucifern

lucifern LiLith.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    peki canım beyu ila innovayı nerde bulabilirim. inglot benim gitcegim alısverşi merkezinde yokmus? m.a.c ten farlarımı ( mac in kilerde mıknatıslı diye duymustum ama ) body shoptan allıgımı alsam :) fırcayla kalem kalıor :)

10. 27 Ağustos 2008
  11. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım beyu ile innova büyük bir parfümeride bulunur sanırım. izmir ankara isatnbulda kullanan arkadaşlar varda sanırım sakaryadasın orda nerde vardır bilmiyorum. bak mesela beyu nun da farları dehşet güzel. zaten mac la inglotla aynı fiyata geliyo hemen hemen. 3 lü farını 36 ya almıştım ben. ama gerçekten dehşet güzel.bak bodyshop ile innovaya bak fırçalara ki zaten onalrda vardır büyk bi farfümeride. karşılaştır öyle al kaydirigubbakcemile5

12. 27 Ağustos 2008
  13. barbizeynep

barbizeynep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle mac derim ben,herşeyi mukemmel,ozellikle pigmentleri cok kalıcı ve pırıl pırıl,rimellerinden de memnun kaldm ve rimel fiyatları 28 ytl,studio fix compact fondoteni zaten tartısılmaz dunyada bile en cok satanlar listesinde,goz kalemleri cok kalıcı,rujları dovme gibi asla dudaktan cıkmıyor,kapatıcıları asla birikme yapmıyor,kısaca cok profosyonel bir marka :içelim:

14. 27 Ağustos 2008
  15. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ya bende şöyle kalıcı ruj istiyorum. max factorün vardı
    29 ytl. acaba mac dan mı alsam bende

16. 27 Ağustos 2008
  17. circassian

circassian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende ı.d ürünlerini kullanıyorum çok memnunum....pahalı ama inan verdiğine değiyor eğer cildine değer veriyorsan ı.d derim.

18. 27 Ağustos 2008
  19. boncuk2334

boncuk2334 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben hiç kullanmadım ama alışveriş mağazalarınga MAC VE İNGLOT U görüyorumve renk renk farlar,rujlar,..........vb.acaba fiyatları nasıl?mesela mac da kapatıcının fiyatı ne kadar