maç yüzünden kavga ettik. inadına FBliyim

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve littlewise tarafından 18 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

18 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : littlewise
  1. littlewise

littlewise Guest

ben fenerliyim ve hem 2 kupa kaybedişimiz hem de o rezaleti yaşadığımız için çok stresli, gergin ve sinirliydim o gün şampiyonluğu kaybettiğimizde. sevgilim gsli ve bana mesajlar atmaya basladı sana başka takım bulalım fbyi bırak falan dedi çok sinirlendim zaten sinirliydim gözüm karardı artık, konusma benle mesaj falan atma git bursayı tebrik et çok sinirliyim diyorum uyarıyorum da ya dedim, bi kaç dk sonra sen fb için beni bile satarsın yazıklar olsun dedi, ne alakası var saçmalama dedim o takımım sen de sevgilimsin dedim yeriniz ayrı dedim, fbnin yeri yok dedi, sonra bana mesaj atma dedin ya görürsün sen dedi ve maç akşamından beri benimle konusmuyo, o gece yine mesaj attım ben hem iyi geceler mesajı hem de uzatmayalım falan dedim ama cevap yazmadı, sabah da gunaydın mesajı attım dün o söylediklerinde ciddi değildin di mi bi maç için benle konuşmayacağına inanmıyorum dedim yine cevap yok, sonra ben de artık yazmayacagımı söyledim hala konusmuyoruz ya!! bi beni düşünmüyo ya bi de facebookuna bissürü fenerle dalga gecen seyler paylaşmış beni daha da deli etmek icin midir nedir! hiç anlamıyo beni fanatiğim işte ve Fbliyim, "fenerliyim beni böyle kabul etcen" dedim ona da, bi maç için bu kadar öfkelenmesine inanamıyorum hele ki takımımı degistirmemi istemesine hiç inanamıyorum değiştirmicem işte daha da fanatikleşicem her gecen gun!

napmalıyım sizce ?

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Mayıs 2010
  2. 18 Mayıs 2010
  3. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.626
    Ödül Puanları:
    463
    ne demişsin ki sadece kırmızılı yerleri dediysen sevgilin çok ağır karşılık vermiş, sinirliyim demişsin zaten daha ne üstüne gidiyo, sende hata yapıp bi ton alttan almışın, ooh iyice havaya girmiş senin ki

sen aynı şekilde gs ile dalga geçsen o çok hafif tepki vercekti sanki

bence sana saygı duyup fb ile dalga geçmemeliydi, sonuçta fanatizm bi takıntı bunu bi erkek bilmezde anlamazda, kim bilir allah aşkına

bence hiiiç kafana takma, mesaj atma, sallamaz, havalarında kal, pas atarsa zayıf bi karşılık verirsin böyle böyle barışırsınız, pas atmazsa boşver gitsin

yani sadece benimle konuşma diye mesaj attın diye bu kadar trip yapılır mı, kusura bakmada şımarık senin ki

4. 18 Mayıs 2010
  5. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şu maç olaylarından çıkan kavgaları hiç anlamadım ,anlamayacağım da :nazar:

Ne var şampiyonluğu kaybettiysek,dünyanın sonu mu yani.Ben de fenerliyim yorgan yakmıyorum maçı kaybettik diye :nazar:

Stadyumu yakanlar,maç yüzünden kanlı bıçaklı olanlar,birbirlerine küfür edip kavga çıkaranlar,futbolcularımıza birşeyler fırlatanlar...Çocukluktan başka birşey değil kesinlikle.

Konu sahibi arkadaşım,fazla alınganlık yapmışsın.Sevgilin takılmış bunda ne kötülük var.

Hem maç kaybettik diye bu derece öfkelenilir mi hiç :nazar:

Takım değiştirme mevzusuna da gelince o değiştirsin takımını alsanaalsanasmile sen neden değiştiriyormuşsun ki .

6. 18 Mayıs 2010
  7. devran_26

devran_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aynı durum bizdede mevcut eşim fenerli ben galatasaraylıyım ama ikimizde fanatik değiliz ben gerçi kupa günü pek yaklaşmadım dalga falan geçmedim ama dün daha sakindi birazcık dalgamı geçtim ama siz keşke o kadar sinirliyken yapmasaydı bencede takma kafana sen üstüne düştüğün için kendini ağırdan satıyor çünkü sizin üzüldüğünüzü biliyor biraz ilgilenmeyin bence

8. 18 Mayıs 2010
  9. _laylaylom_

_laylaylom_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    futbol fanatikliği başka bir şey sanırım insanı sevgilisiyle bile birbirine düşürdüğüne göre..
    ben fanatik olmayınca bu konuda yapılan tartışmalarda haliyle garip geliyor..
    daha önemli sorunlar varken ama bana sadece kendinize göre haklısınız demek düşüyor..

10. 18 Mayıs 2010
  11. littlewise

littlewise Guest

başka bişey demedim uyardım bile onu, evet ya çok şımarıkmış hep bişeyler oluyodu hallediyoduk "yok ya öyle deildir " diyodum ama bu olayla daha iyi anladım

evet çok abarttılar gerçekten de ama çoook kötüydü yaa neyse...

sinirliyim dedigim halde üstüme geldi yaa!, ben özellikle hiç bişey demedim yenilince sustum ilk o mesaj attı "bursa şampiyon" diye, sinirliyim moralim bozuk dedim, ilk önce bosver uzulme seneye alırsınız dedi sonra baska takıma gec demeye basladı sonra da kavga etmeye basladık

futbol ya da değil benim değer verdiklerime saygılı olmalı bence, ben bu takımı tutuyosam buna saygı duymalı üstüme gelmemeliydi ama anlatamıyorum ki beyfendiye!

12. 18 Mayıs 2010
  13. littlewise

littlewise Guest

şaka yapıyo gibi geliyodu o yüzden alttan alayim dedim mesaj attım ben de ama ciddiymiş meger

14. 18 Mayıs 2010
  15. ipekbocugu

ipekbocugu Yarınlar güzel olacak..:) Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Yapacak bişey yok fenerbahçeyle mutlu olmaya çalış, ne mühim bişey tartıştınız şeye bak....Boş şeyler... :umursamaz:

16. 18 Mayıs 2010
  17. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.150
    Ödül Puanları:
    188
    iki taraf da abartı davranmış, çok ciddiye almışsınız bazı şeyleri. siz fb için sevgilinizle ters konuşarak beni arama sinirliyim falan diyerek, o da fener için beni bile satarsın diyerek. (bu arada ben de fb'liyim belirteyim)sadece şaka yapmış size takımını değiştir diye, benim erkek ark.da bana gel senin takımını deiştirelim beşiktaşlı yapalım diyip duruyo. şaka yollu dalga geçiyoruz birbirimizle bu futbol konularında. hem bu ara herkes fb ile dalga geçiyor sende onlarla dalga geç ben fb ile dalga geçenlerle dalga geçiyorum mesela bursasporlubeşiktaşlılar, trabzonlugsliler falan diye laelaelaelaelae

18. 18 Mayıs 2010
  19. littlewise

littlewise Guest

ama bana "yazıklar olsun" dedi! "yazıklar olsun sana beni bile satarsın" dedi halbuki o kadar da sert bi şey yazmamıştım, sonra görürsün sen dedi bi daha da konusmadı, şaka olsa şimdiye yumusaması gerekirdi ama çıt yok.