maclaren tecno xt bebek arabası yardım

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve manolya1 tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

22 Ocak 2010
    Konu Sahibi : manolya1
  1. manolya1

manolya1 Guest

:kedi:arkadaslar sızın deneyımlerınıze ıhtıyacım var bebek arabası alıcam ama karar veremıyorum ılkzamnalar chıcco almak ıstıyordum ama agır olur dıye maclaren tecno xt dondum sızce hangısı kullanıslı olur fıkırlerınıze ıhtıyacım var..

2. 22 Ocak 2010
  3. manolya1

manolya1 Guest

canım macleren xlr de var ayak örtülü falan xt mi olsa xlr mi karasızım yoksa chicco lıtway mı nedersiniz

4. 3 Şubat 2010
  5. manolya1

manolya1 Guest

YARDIMCI OLAN ARKADAŞ LARA COK TEŞEKKÜR EDERıM ARKADAŞLAR BENSıZı DıNLEDıM MACLAREN XLR BEBEK ARABASI ALDIM ... AYHANCOCUK.. TAN.. COK GÜZEL DOSTLARA TAVSıYE EDERıM ,,, SERSADAN SERTAC BEYE DUYRULUR SıZHER NEKADAR KORKMAZLARDAN ALINDEDıYSENıZ DE
    BENCE AYHANCOCUK DAHA MÜŞTERı CANLISI : VE HEDıYELER VERDıLER DOSTLARA TAVSıYE EDıLıR HANı DUYMADIK DEMEYıN...opuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Şubat 2010
  6. 8 Şubat 2010
  7. optipes

optipes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar, ben yaklaşık 2 aydır bebek arabası araştırıyorum. yerli yabancı tüm siteleri dolaştım, tüm yorumları okudum. sonra bir liste yapıp modelleri sıraladım ve eksi artı yönlerini karşılarına yazdım. sonunda en problemsiz, ağır olmayan, sırtı düz yatan, ayak örtüsü ve yağmurluğu ile tam takım, her bagaja sığabilen ve gerçekten kullanışlı olan arabaya karar verdim. bugün kadinlarkulubu.com'dan 2010 model "maclaren techno xlr" aldım. önce bebeğimi içine koyup evde denedim. hani kaymak gibi bir sürüş derler ya, öyle bir performansa sahip. sanırım tavsiye etmemem için bir sebep yok...

8. 9 Şubat 2010
  9. helin25

helin25 Guest

selma sana tavsiyem cok bazılarını rahatsız ediyorsungaliba tecrübeni pek cekemiyorlar diye bilirim..demekki iyi yoldasın sonuna kadar seni destekliyorum:lepi:

10. 19 Şubat 2010
  11. Kazen

Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

Beğenildi:
    17.195
    Ödül Puanları:
    488
    * helin25
    * manolya1
    * pembe77
    * serap1682
    * sonbahar1
    ve selma unal

bu 6 kişinin de aynı kişi olduğunu biliyormuydunuz ? Çok enteresan şekilde gerçekten kalite markaları kötülerken bu ürün üzerine yoğunlaşmışlar. Tabi hepsi kardeş ise aynı IP adresine sahip olmaları gayet doğal. Peki kardeşler neden evde birbirine bu ürünü şuradan aldım diye sormuyor da siteden başka markaları kötüleyerek soruyorlar ?

Çok enteresan.... Bu ismi geçen üyelerin lütfen hiçbir mesajını dikkate almayınız.

12. 22 Şubat 2010
  13. guzelim12

guzelim12 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merthaba arkadaşalr benikinciçocuğuma araba almayı duşunuyorum sizce maclaren veya maxi cosi hangisini tavsiye edresiniz cevaplarınızı bekliyorum tşk

Son düzenleme: 22 Şubat 2010