Maclaren Triump kullanan var mı?

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve cococookie tarafından 27 Ekim 2010 başlatılmıştır.

27 Ekim 2010
    Konu Sahibi : cococookie
  1. cococookie

cococookie Canım Oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arakadaşlar maclaren Triump baston puset almayı düşünüyorum. Ancak hiçbir yerde arabanın kaç yatış pozisyonu olduğu yazmıyor.Bilgisi olan var mı? Memnun olan var mıdır?

2. 27 Ekim 2010
  3. AySay

AySay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Arabanın arkasında bir gevşetme sıkma kemeri var, oradan ayarlıyorsun. Bebek tam olarak yatmıyor. Genellikle oturur pozisyonda duruyor. Bebeğin 3 aydan büyük olması gerekiyor ben yinede 5 aydan sonra kullandım. Hafifliği konusu tartışılmaz, rahatlığına gelince hiç rahat değil.

Son düzenleme: 27 Ekim 2010
  4. 28 Ekim 2010
  5. cococookie

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende dün gece youtube'ta videolarını izledim. Hakikaten tam olarak yatmıyor. İki yatış pozisyonu var. Biri dik , diğeri biraz yatık.
    Teşekkür ederim arkadaşım. Kararsızdım, sayende doğru bi karar verdim.yerimseniben

6. 29 Ekim 2010
  7. AySay

AySay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Rica ederim ne demek. Bende çift puset var Maclaren benim bebekle dışarı çıkabilmem için kullandığım puset. Gerçekten çok hafif.

8. 29 Ekim 2010
  9. pollyannaa

pollyannaa 1kral+1kraliçe+2 prenses Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Ben hiç markaya takılmadan aldım pusetimizi.. biraz geç kaldım almak için ama 6.aydan itibaren çok rahat bi şekilde kullandık...kızım şuan 15.ayında.. Babyhope markası.. 3 tane pozisyonu var.. Tam oturan, tam yatan ve yarım yatan(şezlong gibi).. Biraz ağır ama.. şuan 10 kilo olan kızımla puseti beraber yukarı taşıyabiliyorum. Bir elimde kızım bir elimde puset.. Bence sizde markaya takılmadan araştırın derim... Nacizane fikrim.

10. 30 Ekim 2010
  11. cococookie

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Babyhope'un internet sitesine girdim. Ama maalesef internetten sipariş veremiyoruz ve İstanbul'da bana çok uzak bir semtte dükkanı.. İlginiz için çok tşk ederim.
    Marka takıntım yok aslonda, sadece cevrede gördüğüm ve duyduğum bikaç markayı araştırıyorum.
    Sizce tam yatan bi paston puset mi almalıyım? Yani çok mu önemli?

12. 3 Kasım 2010
  13. pollyannaa

pollyannaa 1kral+1kraliçe+2 prenses Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Biraz geç oldu puset aldınız mı bilmiyorum ama yazayım yinede.. Dışarıda gezintiye çıktığınızda pusetinde uyuyup kalan bi bebek için iyi oluyor tam yatan pozisyon...

14. 4 Kasım 2010
  15. serpil23

serpil23 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    maclaren marka ve kalite olarak bence en iyisi hem kalite hem hafif favori olarak
    kardeşim kullanıyor" saracane hasim işcandan almış unal bebe ,,fiyatı biraz daha cazip oldugunu söyledi ,

16. 5 Kasım 2010
  17. cococookie

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Pazar günü joker'e bebek arabalarına bakmaya gidiyorum arkadaşlar. Bakalım bir de Aras beyimizle bi deneyelim rahat eder mi edemez mi? Artık orada son kararımızı vereceğiz.

18. 7 Kasım 2010
  19. cococookie

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar Maclaren Triump satın aldım. Ve bütün gün de eşim ve oğlumla test gezmesi yaptık. Çok ta memnun kaldık. Tek kusuru oğlum uyuyakaldığında başını yana yasladı. ( boynu ağrır mı diye endişelendim) Ama çözümünü bulduk ve yrı olarak maclaren bebek arabaları için satılan baş yastığını satın aldık.. :KK1: