MACMIROR vajinal fitil kullanan??

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU1 tarafından 3 Aralık 2008 başlatılmıştır.

3 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar ya bişey sorcam ben iltihap için vajinal fitil kullanıyorum yuvarlak sarı renkli ismi MACMIROR .. ve koyduktan 3-4 saat sonra koyu kıvamlı akıyo sarı bi şekilde kafamçokkarıştı
    bu normal mi sizce veya kullanan varmı bu şekilde geri geliyomu :uhm:benneyaptımki

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Aralık 2008
  2. 3 Aralık 2008
  3. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım bana mesaj çekmişsin vajinal haplan ilgili...
    evet kullanıyoum 12 tabletten oluşuyodu gece yatmadan bi tane alıyordum benimkinin adı BİTERAL di...gece koyduğum için sabah uyandığımda hepsi çamaşırıma yapışmıştı..biteral hapının rengi beyaz ovaldi canım..çamaşırına değmesi normal sonuçta içeride dağılıyo en son dün gece kullandım bitti...umarım yardımcı olmuşumdur...:eek:

4. 4 Aralık 2008
  5. EU1

EU1 Guest

teşekkür ederim canıma.s.
    ben de biteral hap kullqanıyorum onun yanında bu fitili günde iki kez kullanıyorum. inşallah faydası oluyodur:bbo:

6. 4 Aralık 2008
  7. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bende kullandım canım fitili yerleştirdikten sonra bira uzan hemen kalkma diğerinide yatarken koy biraz akması normal

8. 4 Aralık 2008
  9. EU1

EU1 Guest

peki faydası oldu mu kızlar iltihap tamamen gitti mi:uhm:
    tedavisi zor diyolar korkuyorum bebek için de engelmiş:1no2:

10. 4 Aralık 2008
  11. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    hiç korkmana gerek yok iltihap çoğu kadında olan bişey ilaçlarını düzgün kullanırsan geçer bebeğinde olur merak etme

12. 5 Aralık 2008
  13. the_sky

the_sky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dün doktorum bana da verdi, şifa buluruz insallah, bunu kullanıp iyileşen var mı acaba?

14. 6 Aralık 2008
  15. the_sky

the_sky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben dün gece kullandım, sabaha karşı kasıklarımda şişlik ve ağrıyla uyandım, sizde de oluyormuydu böyle?

16. 21 Ocak 2009
  17. DERYAYILMAZ

DERYAYILMAZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar, bi dr arkadaşım macmiror kullanmamı ve bu ilaçla ilgili güzel geri bildirimler aldığını söyledi. gerçekten mantarda işe yarıyormu bide yanında mutlaka hapta kullanmak gerekli mi? sizin kullanımdan sonra geçti mi sorunlarınız?

18. 4 Haziran 2009
  19. simdi

simdi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm,ben derya siteye yeni üye oldum.macmiror fitil bugün dr.um tarafından verildi yanında da tetradox henüz kullanmadım, smear testi sonucu verdi bunları ama benim hiç şikayetim yoktu sizin var mıydı acaba merak ettim . bir de adet bitince kullanıcam değil mi:eek: bu arada ben 4 nisanda evlendim ama hala hamile kalamadım, bu engel midir sizce. aslında ben soru sormaya çalışıyorum ama oldu mu bilmiyorum