macs lift(s lift) yaptıran arkdaşlar var mı???

Konusu 'Yüz Estetiği' forumundadır ve denizkizi355 tarafından 3 Eylül 2010 başlatılmıştır.

3 Eylül 2010
    Konu Sahibi : denizkizi355
  1. denizkizi355

denizkizi355 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben bayramdan sonra bu amliyatı gerçekleştireceğim sanırım para ve csaretimi topladım yav yvaş sonuna geldim salıya kadar pürüzz çıkmazsa randevumu alıcam çok korkuyrum inşallah kötü bişey olmaz:KK43:(((

2. 3 Eylül 2010
  3. mytulip

mytulip Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba denizkızı,ben de günlerdir bu macs lifti netten inceliyorum.nerede ve ne kadara yaptıracaksın.ben fiyat bilgisi bulamadım.umarım lıftıngın problemsız ,saglıklı ıstedıgın gıbı olur.göz kapaklarım ve kaşlarım,yanaklarımdakı gevseklık sınırımı bozuyor.biraz bilgi verirsen sevınırım.sımdıden gecmıs olsun.

4. 3 Eylül 2010
  5. mytulip

mytulip Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Bu arada öncesi-sonrası için resim çekmeyi unutma))))

6. 4 Eylül 2010
  7. denizkizi355

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bu göz ve gözkağına etki eden bir işlem değil yüzün alt yarısı yani yanaklar gözlatı ve en önemlisi dudak kenarındaki çizgilere ii gelen bi yöntem ben oyuklarım belirgin olduğu için yaptırmak zorundayım başka bir çare bulamadım 3500 tl ücreti

8. 4 Eylül 2010
  9. M3LoDii

M3LoDii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Slm Denizkizi,

Endoskopik Yuz Germe Konusundaki Yazdigin Msj'da Dr. Oytun idile Gittigini Ve Endoskopik Yontemin Senin icin Uygun Olmayacagini Soyledigini Yazmi$sin.. Ameliyati Dr, Oytun idilemi Olmayi Du$unuyorsun?? Peki Ya Orta Yuz Germenin Senin icin Uygun Olacagini Soyledimi Konu$tunmu Tekrar ??Bu Konuda Bilgi Verirmisin Lutfen?? Nerdeyse Sendeki Bahsettigin Sorunlar Bendede Var Cunki Ama Bana Endoskopik Yoktem Daha Uygun Gibi Geliyor :S

10. 4 Eylül 2010
  11. XSXaXSXKxixN

XSXaXSXKxixN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Başlamak bitirmenin yarısıdır hadi bakalım hayırlı olsun canım.
    senin operasyonunun çok başarılı geçeceğine eminim.
    Oytun Bey uygun olduğunu düşündüyse doğrudur sonuçda endoskopik yöntem çok daha pahalı onada yönlendirebilirdi seni ama bir bildiği var demekki.
    Bu arada randevu alıcam demişsin oytun bey ile görüşmüştün şimdi başka doktoramı yöneldin yoksa operasyon öncesi son muayenemi ?

12. 4 Eylül 2010
  13. XSXaXSXKxixN

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mytulip senin için endoskopik kaldırma gerekir macs lift yüzün alt yarısında etkili bir yöntem midface lift kaş kaldırma,göz kenarları (badem göz) ,göz altı ve elmacık kemiklerine yönelik bir yöntem.
    Kimseyle görüşmediysen önce bir görüş derim kafana göre seçim yapma zaten yapsanda doktor doğru olanı kendi belirler.

14. 4 Eylül 2010
  15. XSXaXSXKxixN

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Mesajı düzenleyemiyorum forumda sorun var sanırım yada düzenlemeyi kaldırdılar.
    Endoskopik orta yüz gençleştirme tabirinde anlatılmak istenen endoskopi cihazıyla kaşlar,göz çevresi ve elmacık kemiklerinin düşmeden önceki eski konumuna yükseltilip gençleştirilmesi.
    Sırf kaşa yapılırsa endoskopik kaş kaldırma diyorlar orta yüz bölgesinde genel bir sorun varsa midface lift yapılıyor yanak,kaş ve göz kenarları aynı yere asılıyor böylece orta yüz gençleştirme sağlanıyor.
    Burundan dudak kenarlarına inen ve dudak kenarlarından çeneye uzanan çizgiler için macs lift daha etkili o bölgeler germeden düzelmiyor.
    Anlattığın problemler için midface lift kadar yararı olmaz bu işlemin boşuna araştırma endoskopiye yönel derim.

16. 4 Eylül 2010
  17. denizkizi355

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba
    aslında hiç bir yöntemi tavsiye etmiyor tabi dolgu dışında ama ben çok ısrar edince macs lifti kabul etti. endoskop, sorunuma çare değil çünkü göz altşarım boşi değil yanaklarım hiç dolgun olması zaten yorgun ifadem tamamen ağız kenarı oyuklarımdan kaynaklanıyor. bu yöntemin tek srunu izli olması onun dışında endoskopi izsiz ama iyileşme süreci ağır deri ile sinirler bibirinden ayrılıyor ve oturması zaman alıyor benim 2-3 ayımı evde geçircek zmanın yok hem de benim sorunuma çare değil ağız kenarım yine hafif bi germe olmadan geçmicek. macs liftte büzdürücü dikişler ile hafif doku kaldırılıyor . bakalım bunlar yazılan çizilen inaşallah beni mutlu edecek bir sonuç çıkar ............ senin sorununu bilmiyorum bu arada :KK43:(

18. 4 Eylül 2010
  19. denizkizi355

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    oytun bey gene cnm başka bi doktor değil direkt amliyata gideceğim nasipse ön görüşme falan değil artık hayırlısıyla olayım da şu düşünceler silinsinsin kafamdan detayları paylaşırım tabi çok heyecanlıyım:)))))