Madêcassol (sivilce Lekeleri,çatlaklar,yaralar...)

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve EU1 tarafından 15 Eylül 2007 başlatılmıştır.

15 Eylül 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. Bi çok yazıyı okuduğumda bu ilacın yaraların dışında gerçekten çok fazla yararı olduğunu gördüm. Bu krem gerçektende çok etkili ben bi ara roaccutane kullandım ve dudaklarımda aşırı bi kuruluk başladı daha sonra dudak üstlerime ağda yaptırırken hem dudaklarımın üst tabakasını hemde dudağımın üst kısmını ağda kopardı, ağda yapan kadın bana hemen madecassol sürdü ve bu kremi eczaneden mutlaka alıp her an kullanmamı söyledi inanın 2-3 günde dudaklarım düzeldi ve eski şeklini aldı. Ağda yapan kadın bunun yanlış hatırlamıyorsam; afrikadaki aslanlar birbirleriyle kawgaları sonrası yaralı yerlerini bu kremin özünde bulunan ağaca sürerlermiş we bu yaralar bi kaç güne kadar kapanırmış tabii sonra ağaçtan alınan öz insanlar üzerinde de denenince bu sonuç ortaya çıkmış. yani hikaye kısaca bu! Ben 2 gündür sivilce lekelerime de madecassol uyguluyorum,bunun da en az 1 hafta sonra sonucunu size ileticem.. Çatlaklar içinde 1 yıl boyunca bu kremi kullanın diyorlar tabii başka bi ilaçla birlikte..
  2. 15 Eylül 2007
  3. Aidanu

Aidanu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    öncelikle geçmiş olsun :teselli: inşallah faydasını görürsün kremin a.s sonucu bekliyorum a.s
  4. 15 Eylül 2007
  5. newbride

newbride Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    insallah iyi sonuc verir.sen memnun kalirsan bizde aliriz.gelismeleri yaz olur mu.
  6. 15 Eylül 2007
  7. esyn

esyn Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bahsettiğin ilacı doğumdan sonra yara olan göğüs uçlarım için doktorum önermişti, 2 kere kullandım faydasını gördüm süper bir ilaç....
  8. 18 Eylül 2007
  9. kızlar sivilce lekelerim yavaş yavaş geçmeye başladı :teytey: kesin ne zaman geçer bilmiorum ama gerçekten işe yaradı. Daha kullanmaya dewam edicem.. Eğer kullanacaksanız ilk önce cildinizin küçük bi bölümünde deneyin derim çünkü cilde göre yan etkileri olabilir. :sm_confused: Bilginize.. şutarafagitti
  10. 18 Eylül 2007
  11. Lakito

Lakito Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    sivilce izlerin eski miydi peki?
  12. 18 Eylül 2007
  13. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu O Bir Dadas Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    1 hafta bekliyelim :KK66:
  14. 18 Eylül 2007
  15. Yaklaşık 5 senelik lekelerimdi bunlar canımsengözlerimebaksanab
  16. 18 Eylül 2007
  17. butterfly84

butterfly84 çok özledim şimdiden Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım peki bu kremin fiyatı ne kadar acaba?
  18. 18 Eylül 2007
  19. peki bunu nasıl kullanıyosun? bi de var olan sivilceleri arttırmasın??