Maddi sıkıntılar içinde hamile kalanlar

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve babyroze tarafından 27 Nisan 2009 başlatılmıştır.

27 Nisan 2009
    Konu Sahibi : babyroze
  1. babyroze

babyroze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba arkadaşlar maksadım kesinlikle kimsenin canını sıkmak veya moralini bozmak değil asla . . ama burda birbirimize destek verebilecegimizi düşündüm . . ben calışan bi bayanım eşim ne yazıkkı malum durumlardan calışmıyor . .Ama buna rağmen hamile oldugum haberini aldık çok mutluyuz eşimde bende . . Allah buyuk inşallah herkesin yardımcısı olsun Rabbim . . hadi kızlar dertleşelimmi ama fazla can sıkmadan . .:CüvCüv::CüvCüv:

2. 27 Nisan 2009
  3. ukla

ukla Come back.. Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ne güzel bir haber canımm, keşke benimde bebeğim gelseeee
    benim eşimde martın birinde işinden ayrıldı kriz nedeniyle
    ama bebek için ara vermedik çok istiyoruz rızkıyla gelsin dedik bebeğimiz ama hala bi gelişme yok eşimde iş arıyor hala.... Allah tan kendi evimiz ben çalışıyorum sıkıntımız olsada pek belli etmeyiz birbirimize.. Allah hepimizin yardımcısı olsun..
    Sana ve bebişinede sağlık versin inşallahhhhhh

4. 27 Nisan 2009
  5. cansam

cansam Evli,Mutlu,Çocuklu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nekadar güzel tebrik ederim bebek rızkıyla gelir derler klasik bir cevaptır ama bence doğruda.Bence işsizlik halledilmiyecek bişey değil bi şekilde bir yerden bir iş mutlaka çıkar umudunuzu yitirmeyin, hem bebeğinde şanslı geleceğine eminim.Sağlığımız yerinde olsun gerisi bence boş en önemlisi bu.Bende 3 ay sonra evliliğimizin 2 yılına giricem.Son 8-9 aydan beri bebek istiyoruz hemde deliler gibi ne kadar belli etmemeye çalışsamda eşim ve bende artık endişe etmeye başladık acaba olmıcak mı diye ama umudumu yitirmedim inşallah birgün bende anne olacağım.Hamilelerin duası kabul olurmuş derler canım ne olur banada dua et.Tekrar hayırlı olsun hiç canızı sıkmayın allah şimdiden analı babalı büyütsün.

6. 27 Nisan 2009
  7. babyroze

babyroze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Canlarım ya herkese iyi dilekleri için çok teşekkür ederim bak yine ağlıyorum cok duygusal oldum ben bu aralar nedense UKLA ve CANSA kardeşlerim Allah enb kısa zamanda sizlerinde yüzünü güldürsün madem hamilelerin duaları kabul oluyomu inşallah önümzdeki ay sizinde bebiş haberlerinizi Allah burda yazmayı nasip etsin . .güzel temeennilerinizi ve iyi dilekleriniz için cok teşekkürler . . bazen insan duygusal karmaşa içindeyken bikaç güzel kelime bile duymak oyle rahatlatıyorki insanı Allah razı olsun hepinizden . .Allah hepimize bebklerimizi kucagımıza almayı nasip etsin . .

8. 27 Nisan 2009
  9. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba canım öncelikle tebrik ederim
    maddi sıkıntılar herkesin sorunu canım sakın bunu dert edipte bebeğini üzme derim.. bak ablamda hamile kaldığında eniştemin işleri bozulmuştu,sigorta yok evleri kira eşyalarını ablam kaynanasının evine yerleştirdi bir süre orda kaldılar doktora hastaneye mecburen özele gittiler,çok zor günler yaşadılar sonra eniştem iş buldu ev kiraladı düzeldi ve bebeği şimdi 3 yaşında çok şükür şimdi iyiler ,inanki allah zor durumda olunca bir yerlerden birşeyler gönderiyor üzülmemek lazım şükretmek önemli..
    zor bir durum ama inanki atlatılıyor buda .. hem ne maddi zenginlikleri olup bebek hasreti çekenler var biliyomusun onlarınki daha acı canım..
    allah herkese sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin olmayanlarada bir an önce versin

10. 27 Nisan 2009
  11. cansam

cansam Evli,Mutlu,Çocuklu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    AMıN CANIM ıSTEYEN HERKEZE TEŞEKKÜRLER....:Saruboceq:

12. 27 Nisan 2009
  13. babyroze

babyroze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ıyi dilekleriniz için cok cok teşekkür ediyorum hepinize ama bugün nedense cok doluyum nerdeyse sabahtan beri ağlıyorum . .aslında cok mutluyum bebeğim için Rabbim inşallah onu bize bağışlar . .biliyorumki cok daha zor durumda olanlar var . .bugun canımı sıkan patronuma acil tasınmamız gerekiyor depozito kira ve kayon hamal felan tucaz dedim halde haketmiş oldugum ve zamanı gecmiş aylıgım yerine 250 milyon cıkarıp vermiş olması cok koydu sanki dalga gecer gibi . . tabi bunada şükür isyan etmek istemiyoruma ama zaten alınmaya cok musaitim bu aralar . .acanba ben bununla evin kirasınımı depozitosunumu yoksa taşıycak kamyon parasınımı vericem cok merka ediyorum . . ya zor arkadaşlar ama bazende tahammul sınırlarını asıyo işte . . valla Allah dediginiz gibi hepimizin yardımcısı olsun Allahıma sonsuz şükürler şimdiye kadar bunalfdıgımızda o bizleri yanlız bırakmadı . .ama bugun biraz fazla aptal gibi hissettirilmek koydu bana galiba . .

14. 10 Haziran 2009
  15. essemayit

essemayit 2010 şubat anası Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba canım bebeğin olacağı için tebrik ederim. maddi durum elbet birgün düzelir Rabbimiz sağlık versin gerisi boş çok paranız olsaydıda bebeğiniz olmasaydı Allah korusun örneğin sabancı gibi ne kadar varlıklıydı ama çocuğu özürlüydü.Güzel Allah ım herşeyi kararlamıştır hiç üzülme.Benim eşimde işsiz şuanda ama bizde bebek için devam ediyoruz Allah hiç ummadığımız yerden rızık verir inş.

16. 10 Haziran 2009
  17. xtubisx

xtubisx rabbime emanetsin bebekim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle hayırlı olsun bebeğin...bebek gelmeden rızkı gelirmiş..üzülme rabbim onunda rızkını gönderir..sağlıklı hayırlı evlat olur inşallah ..darısı bize:)

18. 10 Haziran 2009
  19. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    evet biraz sinir bozucu olmuş patronun yaptığı ama sen yinede sıkma canını bebeğine yazık canım o da etkileniyor.hayat şartları malum zor oluyor Allah yardımcın olsun canım.bu arada bebeişin içinde tebrik ederim.Rabbim her bebeği rızkıyla yollarmış dünnyaya inşallah herşey düzelir yakında