madem hayat sınav gelin kendimize not verelim

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve kardalina tarafından 21 Mart 2009 başlatılmıştır.

21 Mart 2009
    Konu Sahibi : kardalina
  1. kardalina

kardalina Guest

Hep diyoruz ya hayat bir sınav. Madem sınavdayız kendimize bir not verelim. Kimse kendine torpil yapmasın ama.
    Ben kendime not vermeye başlıyorum.
    Komşu ilişkilerinde kendime 3 veriyorum.
    Dostluklarda 3 diyorum (nedense herkesin kötü gününde yanındayım ama iyi günlerinde akıllarına gelmiyorum)
    Bir gelin olarak bu konuda kendime 3 veriyorum. (Beklendiği gibi gelin olamadığımdan belki.)
    Eş olarak kendime 4,5 veriyorum (eşim hep böyle der)
    Bir kız evlat olarak 4 veriyorum
    Kişisel bakım olarak 1 veriyorum (hiç bakmıyorum kendime)
    Zamanı kullanım bakımından 2 veriyorum (zamanın kıymetini bilmiyorum)

Şuan aklıma gelenler bunlar.

2. 21 Mart 2009
  3. solucan

solucan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    5 üzerinden mi:)

4. 21 Mart 2009
  5. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sen 5 üzerinden gitmişsin, o yüzden ben de 5 üzeri gideceğim.
    Komşu ilişkilerinde kendime 2.5 veriyorum. (çünkü, yapıları bana uymadığı için genelde anlaşamadık ama daha güleryüzlü olabilirdim)
    Dostluklarda 5 diyorum (çok iyi bir dostum)
    Bir gelin olarak bu konuda kendime 4 veriyorum. (daha iyi olabilirdim)
    Eş olarak kendime 5 veriyorum (mükemmel bir eşim yoksa eşime kimse dayanamazdı)
    Bir kız evlat olarak 4 veriyorum (hatalarım olmuyor değil)
    Kişisel bakım olarak 4 veriyorum (evlendikten sonra zamansızlıktan ihmal ettiğim oldu)
    Zamanı kullanım bakımından 4 veriyorum (zamanla yarışırım, başladığım işi bitiririm)
    iş hayatımda yıldızlı 5 veriyorum. (daha henüz benim gibi çalışan görmedim, hem çok çalışırım hem de verimli)
    bir taraftar olarakta 5 veriyorum (çok iyi bir GS taraftarıyım)
    bir iş arkadaşı olarak 4 veriyorum )güleryüzlüyüm ama bazen sinirlerimi kontrol altına alamıyorum.
    kardeş olarak 3 veriyorum (abimi uzun zamandır aramıyorum ve az çektirmedim, ama o da bana çektirdi)

aklıma gelen olursa yazarım

6. 21 Mart 2009
  7. kardalina

kardalina Guest

5 üzerinden değerlendirdim.

8. 21 Mart 2009
  9. kuzum85

kuzum85 aşk bir yangın Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Komşu ilişkilerinde kendime 1 veriyorum.
    Dostluklarda 5 diyorum (arkadaşlarım herşeyim benim)
    Bir sevgili olarak bu konuda kendime 5 veriyorum. (bunu hakettimdelikafadulden)

Bir evlat olarak 4 veriyorum
    Kişisel bakım olarak 3 veriyorum (kilolarımdan ötürülaelaelaelaelae)
    şanssızlık bakımından 0 veriyorum (offfffffffffffff offffffffffffffffffffff:çok üzgünüm:)

10. 22 Mart 2009
  11. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    komşuluk ilişkilerimden kendime 4 veriyorum(iyi bir komşuyum anlaşıyorum onlarla)
    eş olarakta iyi olduğumu söylüyor eşim 4.5 veriyorum
    gelin olarak 1 veriyorum(bekledikleri gibi bir gelin olamadım)
    kişisel bakım 5 veriyorum(evlenince daha çok bakmaya başladım kendime yürüyüşler spor cilt bakım zaman çok ya )

kız evlat olarakta 4 diyeyim(arasıra annemi kızdırıyorum ama seviyorum ben onu ya)

12. 22 Mart 2009
  13. incir_kusu

incir_kusu Papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bir eş olarak 5 veriyorum.( çünkü bu adama benden başkası katlanmaz.)
    bir anne olarak 5 veriyorum.(kızlarımla çok iyi anlaşırım.büyük kısımla özellikle anne kız değil arkadaş gibiyizdir.)
    kardeş olarak 5 veriyorum.( çok iyi bir ablayımdır.kardeşimi ben büyüttüm.herzaman iyi gününde de kötü gününde de yanındaydım. olmayada devam edecem.)
    bir gelin olarak 1 veriyorum.(hiç istediği gibi bir gelin olamadım kaynanamın çünkü görüşmüyoruz.)
    dosluk ta 5 veriyorum.( dostum dediğim insan için canımı veririm.)
    komşu ilişkilerinde 4 (komşularımla çok iyi anlaşırım.çevrede sevilen biriyimdir.)
    evlat olarak (0) veriyorum.(buna not veremiyorum.çünkü birlikte yaşadığım büyüdüğüm bir ailem olmadı. anne ve babam olmadı.)
    kişisel bakımda 4 veriyorum.(herzaman olmasada kendime bakmaya çalışıyorum.)
    zamanı kullanmada 3 veriyorum.(bazen zamanı unutup başka boş şeylerle vakit harcıyorum.)
    iş hayatında 5 veriyorum.(işimi herzaman ciddiye almışımdır.kolay zor demem.)
    şans bakımından (0) veriyorum.(hiç bir zaman şansım olmadı.çok şansızım yaaa :1no2:

aslında puanlara bakınca birazcıkta olsa şansım açıldı galiba hiç fena değilmişim yaaaa :sm_cool::sm_cool: