madseason86 Meme Estetiği Ameliyatı

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve madseason86 tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : madseason86
  1. madseason86

madseason86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar merhaba, ben foruma yeni katildim. 23 yasindayim, 4 hafta once ameliyat oldum. 180 cc anatomik silikon kas altina koyuldu. 32AA idim su anda neyim bilmiyorum, B heralde... Su anda hayal kirikligina ugramis durumdayim. Dr'umun sucu yok sadece cok yapay hissediyorum kendimi. Bu tarz silikon taktirmis ve uzerinden zaman gecmis arkadaslara birkac sorum olucak.

1) Uzerinden 4 hafta gecmesine ragmen hala gogus yumusakligina yakin bile degiller. Bu boyle mi kalacak yoksa duzelecek mi? Ozellikle dekolte bolgesi baya sert. Boyle kalirlarsa ben cikarttirmak istiyorum.

2) Ben cok cok ufak bir degisiklik istemistim, 180 cc doktorumun koyabilecegi en kucuk silikon olmasina ragmen baya buyuk, yani beni fazla disi gosterdi. Oysa ben sadece bi gidim gogsum olsun istemistim. Acaba 4 hafta sonra hala sislikler mi devam ediyor, bunlar daha kuculecek mi?

3) Erkek arkadaslariniz/esleriniz ne dusunuyor? Ben biriyle cikmak uzereyim ama ona silikondan bahsetmek istemiyorum. Acaba yatakta anlar mi? Ya da soyle diyim, anlamamasi gibi bir ihtimal var mi, yoksa kesinlikle anlasiliyor mu?

4)Su anda uzanirken hala fuze gibi yukarda duruyorlar, feci yapay gozukuyor, aynaya baktim gecen gun midem bulandi. Bu gecici mi?

Arkadaslar bana yardimci olursaniz cok sevinirim. Benim gogsum hic yoktu, sakat gibi duruyordum. Annem bu duruma cok uzuluyordu ve beni o tesvik etti silikon taktirmaya, ve ailem bunun icin para biriktirdi. Ama ben inanilmaz dogal bir insanim ve silikonun bu ozelligimden calmasini istemiyorum, cok mutsuzum. Simdi cikarttiricam desem annem cok uzulucek, o kadar paraya ziyan degil mi? Eger bu yukarda soylediklerim hep devam edecek seylerse, benim icin mumkun degil...

Sevgiler.

2. 13 Şubat 2010
  3. wien

wien Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bence bu kadar sorun yapmana hiç gerek yok. Ne güzel bak kendin söylemişsin hiç göğsüm yoktu diye öyle daha mı iyiydi bir düşünsene. Tamam doğal olmak güzel bir şey ama zaten gayet küçük takılmış üzülecek bir şey yok ki. Zamanla da herkes aynı şeyi söylüyor gün be gün daha doğallaşıp normal göğüs dokusuna yakınsıyormuş. Seninkiler de öyle olacak ıngilizce tıp literatüründe adı droppingmiş bunun zaman geçtikçe o füzelik gidecek yani merak etme. Giydiğin şeyler daha çok yakışacak kendine güvenin artacak bunların değeri bence paha biçilmez.

4. 14 Şubat 2010
  5. madseason86

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Oyle ama wien'cim, uzaninca cok kotu duruyolar. Bi de ben o kadar zayifim ki, kemiklerim sayiliyor. O yuzden bunlar uzaninca greyfurt gibi cikiyolar ortaya. Saolsun rahatlattilar beni biraz, sonucta en azindan kiyafetlerde iyi gorunucem diye seviniyorum ama daha yumusamasi lazimmm!

6. 18 Şubat 2010
  7. ssheker07

ssheker07 inşaat mühendisi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    180cc ye büyük mü diyosunn ??????? ben 300cc taktrdım we o bile küçük geliyo =)) seklleri konusunda da zamnla gayet dogallasıcaklardır.sen şimdi cok aynaya bakma bnce.. bnde ilk zamnlar elimde aynayla dolasıyodum we elbet canımı sıkcak bişey buluyodum. ama sora aynaya o kadar sık bakmamaya basladım. cünkü bu seklde kalcak degiller o yüzden yok yere canını sıkma bence

8. 18 Şubat 2010
  9. madseason86

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1. ay bittikten sonra da duzeliyolar di mi cnm? ben nedense 1 ayda asagi yukari sekilleri oturur diye dusunmustum:KK43: aynen dedigin gibi, elimden ayna eksik olmuyo.

10. 18 Şubat 2010
  11. ssheker07

ssheker07 inşaat mühendisi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    ewet canım 1.ayın bi dolsun ciddi anlamda düzelcekler ama zamnla cok daha güzerl olcaklarını söylüyo herkes =) bakalım bnm 3.ayım bi dolsun.. ama dedgm gbi ilk zmanlara göre ciddi fark war.zaten 3.haftadan sora cok cok rahatlarsın

12. 4 Nisan 2011
  13. ilknurr1984

ilknurr1984 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende yeni ameliyat oldum çok memnuum

14. 4 Nisan 2011
  15. Karamel

Karamel yuvama yeni nefes geliyor Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    öncelikle geçmiş olsun
    en başta şunu düşün şu anda kaç kişi senin yerinde olabilmek için sıra bekliyor
    daha sonra şu'' ben çok doğalım doğallğımdan bişey kaybetmak istemiyorum '' gibi bişey yazmışsın
    silikonlar insanları yapaylaştırmıyor,sen hareketlerinden davranışlarından bişey kaybetmedikten sonra
    silikon takıldı diye yapaylaşmazsın :)
    illa silikon taktırdık göğüsler açıkta gezicez diyede bişey yok
    bence sen otur düşün öncesinde ne kadar mutluydun,kendini ne kadar bayan dişi kadın her ne diyorsan öyle hissediyordun
    şimdi ne kadar iyisin yada iy hissediyorsun
    ufak tefek şeylerle sıkma canını daha çok yeni zaten biraz forumda meme estetiği başlıklarını okursan anlıcaksın nasıl boşuna telaş yaptığını üzüldüğünü :)
    şimdi keyfine bak en azından ameliyat sonrası sağlık sorunların olmamış dua et :KK34:

16. 4 Nisan 2011
  17. meraklitaze22

meraklitaze22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ssheker bende de 300cc var foton vardır die ummuştum ama yokmuş:KK43: önceleri memnun kalıp sonra küçük bulmuşsun die hatırlıorum da sütyen ölçün kaç acaba artık şekli şemali oturmuştur. bi de yani o kdr dik ve güzel duruo ki silikonlar küçük de olsa baktırıolar kendilerine böyle düşünmek gerek yau:81:

18. 4 Nisan 2011
  19. meraklitaze22

meraklitaze22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben ameliyat olalı 24 gün oldu sürekli masajlarımı yapıyorum. masaj vermeyen doktorları anlamıyorum çünkü doktor ilk masajı yaptıgında aldı bi kaşıntı resmen bi dokular canlandı kan gitti gibi hissettim. tam ne oldu bilmiorum tabi. :KK70: masaj yaptıkça da yumuşadılar. şimdi yumuşaklıkları tam degil elbette. ama tam yumuşayan yerler çok dogal oldu. bence masajın faydası çok yapılan hareketlerle şeklini kazandırıosun. hem de yumuşamasına yardımcı oluo die düşünüorum. başlamadan önce gayet sertlerdi çünkü. sen yapıomusun masaj? bence bütün sorunların zamanla geçecek dogal bir görünüme kavuşacaklar..:86: