magiclowe' dan seçmeler

Konusu 'Gelinbaşı ve Gelin Tacı' forumundadır ve EU3 tarafından 8 Şubat 2010 başlatılmıştır.

8 Şubat 2010
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

bende kendi beğendiklerimi eklemek istedim, gergin topuzlardan hoşlanmıorum , dalgalı ve bol topuzlar hoşuma gidio..

favori modelimmboshayallersmile nikahımda bu modeli kullanmayı düşünüorumbayanssulusmile çok sade ve şıkaklinialirimsmile

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

aslında çiçeği daha çok seviorum gelin başında ancak çok farklı taçlarda mevcut içim gidio görünceaklinialirimsmile
    kraliçe tacı gibi yüksek modellerden ziyade daha sade taçları beğeniorum, ayrıca açık ve dalgalı saçlara çiçekli taçlarıda çok yakıştırıorumbayanssulusmile açık mekanlarda deniz kenarında düğün yapacaklara tavsiye ederim olumunekankayizsmile

bunlar da gelin buketlerimiz opuyorumnanaktan
    [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Şubat 2010
  2. 8 Şubat 2010
  3. Lethe82

Lethe82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

Çok beğendimmm taç çiçekli olursa dediğin gibi çookk hoş olur

4. 8 Şubat 2010
  5. EU3

EU3 Guest

evet cnm aynen, ben nikahımda toplu ama düğünümde salık bi model düşünüorum bunun gibi, belki dalgalar biraz daha belirgin olabilir..

ve çiçekli bi taç harika durur bu modelle, mesela bu tacın çiçeklerinin daha küçük olanı çok yakışırbayanssulusmile

[​IMG] [​IMG]

6. 8 Şubat 2010
  7. Lethe82

Lethe82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Çoookkk güzelllllll benimki kır düğünü olacağı için böyle çiçekli taçlar daha hoş olur diye düşündüm ama bakalım :)

8. 8 Şubat 2010
  9. esqer

esqer ⏳☝ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    aynenn walla bende hiç sewmıorum iice gerdiriolar sacı sonra yapısık duruo on filann.
    bunı begendmm bennn

10. 8 Şubat 2010
  11. EU3

EU3 Guest

aa kır düğünümü olucak ne hoş, ozaman tavsiye ederim böle çiçekli bi taç cnm çok hoş dururkaydirigubbakcemile5

herşey gönlünce olsun inş a.s.

evet cnm aynen çok şık duruo dimiboshayallersmile
    yapışık hoşuma gitmio,bide benim saçlarım sarı, sarı saçta dalgalı ve bol modeller daha güzel duruo benim fikrime göreolumunekankayizsmile

12. 8 Şubat 2010
  13. EU3

EU3 Guest

14. 12 Şubat 2010
  15. arse3772

arse3772 aşk aşk aşkkkk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar çok teşekkürler paylaşım için bende çok beğendim. 27 haziranda düğünüm kır düğünü olacak. Konsept olarak papatya düşündük. bu yüzden bende papatyalardan bir taç yaptıracağım ve saçımında doğal görünmesini istiyorum. harika fikir oldu burdaki modelller. Ellerinize sağlık

16. 12 Şubat 2010
  17. esqer

esqer ⏳☝ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ewett cnmm a.s sarı sac zaten modeli daha gusel gosterıo we bellii edıoo bide cnm gelinlikte her nekadar koyu sac tercih edilsede sarı we acık tonları onerıo aslında işin ehli kişiler kaydirigubbakcemile5 ama bende koyu renk tercih etcemm o ayrı tabi kaydirigubbakcemile3

18. 12 Şubat 2010
  19. esqer

esqer ⏳☝ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bencede yaptr canm gusel olurr sahsen ben sewıorum ole papatyadan taclarıı kaydirigubbakcemile5