Magnetism yada Lolita lempicka

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve bepeas tarafından 27 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : bepeas
  1. bepeas

bepeas Snow ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar siz hangisini önerirsiniz? Escada'nın Magnetism mi yoksa Lolita lempicka'mı lolitayı daha önce kullanmıştım ve çok sevmiştim magnetismin kokusunu bilmiyorum bile ama çok beğeniliyor bende yeni birşeyler denemek istiyorum yada bunlara benzer güzel şekerli kokular önerirseniz sevinirima.s..(Not:Kumralım beyaz tenliyim..:))

2. 27 Ağustos 2010
  3. lego

lego rüyalar sokağı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben de yıllarca magnetisim kullandım herkes soruyordu bu hangi koku diye
    Çok hoş gelen ve beyaz tenliye yakıştırdığım fresh bi koku :)

4. 27 Ağustos 2010
  5. tugibu

tugibu pamuk prenses :)) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bende lolita ve magnetizm var ikiside şekerli kokular bayanssulusmile magnetizm biraz daha yanık şeker gibi lolita daha soft kalıyo yanında olumunekankayizsmile

6. 27 Ağustos 2010
  7. DominoPhoenix

DominoPhoenix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Eğer Lolita Lempicka'nın ilk kokusundan bahsediyorsanız, teninize yakışıyorsa bence onu kullanın çünkü o koku yakışınca bir başka oluyor çok farklı bir koku. Magnetism çok yaygın kullanılıyor Lolita daha özel kaydirigubbakcemile2

8. 28 Ağustos 2010
  9. deydey

deydey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ikisini de kullandım,şekerli kokuları çok sevmeme rağmen ikisi de baydı beni:sinifsinif:
    britney spears fantasy yada midnight fantasy e bakabilirsin
    ilk aklıma gelen bubilmiyorumkismile

10. 28 Ağustos 2010
  11. rockerx

rockerx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lolıtayı hıc ama hıc bgenmıorum cok bayık bı kokusu war yaa.yan komsu kullanıo onu gormemek ıcın kacıorum artık.ıcım gecıo resmen.baska kokular dene canım bence

12. 28 Ağustos 2010
  13. bepeas

bepeas Snow ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar.. opuyorumnanaktan.Aslında Lolita'yı seviyorum ben ama şu ana kadar kimseden parfümüm için iltifat aldığımı söyleyemem belkide kalıcı değil üstümden hemen uçup gidiyor bilmiyorum bayanssulusmile farklı birşeyler deneyeceğim artık kesin ama hala kararsızım magnetismi deneyeceğim sanırım çünkü çok merak ediyorum denemezsem içimde kalır ama önerilerinizi de dikkate alacağım tekrar sağolun eğer başka güzel şekerli ve kalıcı kokular varsa önerilere açığım boshayallersmile