Magosa Yaşam Hst.Dr.Halil İbrahim Tekin

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve misi tarafından 11 Eylül 2009 başlatılmıştır.

11 Eylül 2009
    Konu Sahibi : misi
  1. misi

misi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar,Magosa Yaşam Hastanesine gidenler ve Dr.Halil Bey hakkında bilgisi olanlar,gelin burada düşüncelerimizi paylaşalım.Ben kendisiyle görüşmedim ama hakkında olumlu şeyler okudum :ecrin_bebek:

2. 16 Eylül 2009
  3. misi

misi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kimsenin fikri yok anlaşılan...Artık benim fikrim var çünkü geçen gün gittim bizzat gördüm;hiç hoşlanmadım!Halil Bey işi fabrikasyona dökmüş,size 10 dk. zaman ya ayırıyor ya ayırmıyor"bana soracağınız herşeyi hemşireme sorabilirsiniz,benim kadar herşeyi bilir" diyor!Oldu o zaman;sizi hiç rahatsız etmeseydik hemşire hanım yapsın bütün tedavimi demek geldi içimden!!! Kendimi çok rahatsız hissettim ve hiç güven vermedi,TR. de ki doktoruma gitmeye karar verdim sonuçta.

4. 6 Kasım 2009
  5. crisiwa

crisiwa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar ben yeniyim aranızda. konu halil bey olunca yazmak istedim.ewet misi arkadaşın dediği gibi aynı kişiliği soğuk bir doktor. ama mesleki açıdan başarısı çok iyiyimiş.bende 3 sfer tüp bebek yaptım tutmadı her hastahane tüp bebek isterken halil ibrahim bey aşılama dedi. şaşırdım.bakalım bu ay yapıcaz aşılamayı olumlu veya olumsuz cvbımı yazarım size

6. 10 Ocak 2010
  7. Destan35

Destan35 Bir Dü$-tüK KıRıLdık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadasim asilamanin sonucunu yazarmisin merakla bekliyorum bende tedavime Halil Ibrahim Beyle devam etmek istiyorumda cevap yazarsan sevinirim

8. 10 Nisan 2010
  9. banurose

banurose Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar benim ingilterede tandıgım ınfertıl bır cıft vardı.
    yasları da ılerı 10 senedir ıngilterede 50 bın pound para harcadıalr bu ıs ıcın. olmadı.en sonunda kıbrısa gıttıler ve ıkızlerı var. kıbrıs bu konuda bayagı bı basarılı. ayrıca ucakta bır ıskoc kadınla tanıstım . kadn kıbrısta yasıyor ve kızkardesının de burada tedavı olup dcocuk sahıbı oldugunu soyledı. onunda yası bayagı bır ılerı. Bılgı olsun dıye anlattım.

10. 28 Mayıs 2010
  11. krishazel

krishazel Rabbim Sana Emanet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kibrista tup bebek fiyatlari nedir bilen varmi arkadaslar?

12. 4 Ekim 2010
  13. JALEHEM

JALEHEM Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dr Halil İbrahim Tekin'in kiniğinde 2 kere IVF uygulaması yaptırdım. Kesinlikle kimseye tavsiye etmem. Adam hastalarla hiç ilgilenmiyor. Her işlemi hemşirelerine havale ediyor. Uygulama yaptığı hastaları hiç tanımıyor. Her defasında kendini hatırlatman gerekiyor. Hastaların yüzüne bile bakmıyor. Tam bir ticarethane mantığı hakim merkeze.Ayrıca gerekenden fazla ilaç kullandığını düşünüyorum.

En önemlisi de merkezi hakkında hastalardan habersiz hastaların yumurtalarını sattığına dair dedikodular duydum. Malum burası Kıbrıs hem küçük bir yer herşey duyuluyor, hem de kanunlar çok esnek ve denetim az. Ayrıca Kıbrıs'ta tüp bebek uygulamarının daha başarılı daha iyi olduğuna kesinlikle inanmıyorum.

Son düzenleme: 4 Ekim 2010
  14. 22 Ekim 2010
  15. eylxuxl35

eylxuxl35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hala merak ediyosanızz söyleyim.ilaç hariç 2500euro yani 5bin artı ilaçlar...oda 6.5 7 civarı.ben halil beye başladım.bu sayfadaki bayanın dediklerini okuyup da gitmiştim.biraz önyargılı yani.ilk gidişimizde çok ilgilendi.para mevzusunu onla hiç konuşmuyosunuz zaten rahim filmi çektircez dedi.oda 400 tl ve bizim bedava çektirebilecegimiz başka kurumada yönlendirdi...biz istemedik.yaniii para meraklısı olsa diye düşündüm tamam hadi çekelim derdi.yine tahlil içinde orayada gidebilirsiniz dedi.biz yine istemedik.ama klinik olarak rahatlar.bi test sonucunu 2 gün sonra hbr verdiler.bende hemşirenin num aldım artık direk ararım diye..uzun protoköl yapıldı.bide adet olunca gel dediler.ama türkiyede yaptırdıgımda drum uzun uzun anlatmıştı.neler yapacagını.bu dr hemen ok adet olunca bekliyoruz dedi.okadar.hani türkiyede devlet hastanesinde kadın duna gidersinde okadar saat dr beklersin dr 5 dk ayırırya sana öyle oldu.ama napalım en iyi dr bu burda....umarım sonraki gidişlerimizde biraz daha ilgi olur..

16. 6 Mart 2011
  17. BenMasal

BenMasal Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bende Halıl Ibrahım bey ın hastasıyım ve su anda 4 aylık bır kızım var
    5 kere farklı merkezlerde tup bebek denedım hıc hamıle bıle kalamadım 5.de halıl bey ıle tanıstım ılk denemede hamıle kaldım ancak kımyasak gebelık yasadım ama benım ıcın hamıle kalmak bıle mucızeydı 6. denememde yıne hamıle kaldım 5 kere kalamamıstım bu bır mucızeydı ama buda dıs gebelıkle sonuclandı Ibrahım beyde 7. denememde kızıma kavustum Dr cok yogun zaten hemsırelerıde cok bılgılı ıstedıgınız dk tel ulasıyorsunz cok yogun oldugu ıcın fazla vakıt harcayamayabılır sızlere ama ısını bılıyor onemlı olanda bu degılmı zaten sıddetle tavsıye edıyorum herkese ayrıca baska merkezlerde deneyıpte anne olamayan bırsuru ınsanla tanıstım su anda hepsı hamıle kaldılar Ibrahım bey tsk ederız sıze

18. 6 Haziran 2011
  19. nisasum

nisasum birtanem,minik kelebeğim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bend edüşünüyorum..olumlu yazıda var olumsuzda var..netice alan arkadaslar varmı