mahfoldummmmmmm....

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve kurabiye... tarafından 30 Haziran 2010 başlatılmıştır.

30 Haziran 2010
    Konu Sahibi : kurabiye...
  1. kurabiye...

kurabiye... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok üzgünüm bitti 5 haftalık bebeğimizi kaybettik bir anda hiç bir belirti olmadan tedbir bile alamadık Allah herkesin yardımcısı olsun.... mafoldumben:2:

2. 30 Haziran 2010
  3. tualina

tualina batuhan'ım can oğlum... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    çok geçmiş olsun arkadaşım...allah sabır versin , düşecek olan bebeğe ne tedbir alsanda düşüyor...sağlıklı bebeğede sırtında taş taşı inan birşey olmuyor...allah bir daha yaşatmaz inşallah...

4. 30 Haziran 2010
  5. oglak75

oglak75 2 kelebeğim,aşkım ve ben Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun kurabiye ilk bebeğin miydi allah bir daha göstermesin

6. 30 Haziran 2010
  7. kurabiye...

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu ikinci düşük arkadaşlar daha hiç çocuğumuz yok Allah hiç kimseye yaşatmasın yaşayanlara yardım etsin..

8. 30 Haziran 2010
  9. tualina

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hıımm..ozaman araştırma yaptır arkadaşım...benimde 2 kez 7. haftada kalbi durmuştu ve hemen araştırma yaptık...diğeri kaç haftalıktı senin...kanaman mı oluyor ve kese görünmüşmüydü bu sefer anlatırsan yardımcı olmaya çalışırız kurabiyeciğim...

10. 30 Haziran 2010
  11. ayse_mcam

ayse_mcam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun diğer yerde okudum haberini inanırmısın bilmem ama sana bişey söylicem tabi önce nedenini araştır ist daysan eğer 8 kere bebeğini düşürmüş insanlar benim doktoruma gidiyo bende ilk bebeğimi kaybettim şimdi ona gidiyorum hatta çağla şikelinde doktoru çok iyi bi doktor ... asıl söylicem şey bence bi daha hamile kalırsan 3 ay kimseye söyleme... bi dene :KK66:

12. 30 Haziran 2010
  13. kurabiye...

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım önceki 2.5 aylıktı ve hafif kanamayla seyr etti 3hafta kadar sürdü benim röntgen ve ilaç geçmişim de vardı bir aylıkken falan doktorum tedbir almadı hayırlı olur bölesi diyeilk bebeğimizi öle kaybettik şimdiki 5 haftalıktı daha 2 gün önce doktora gittim hiç bişey anlamayan birine düşük başlamış ama bebeği ultrasondada göremedi zaten daha yeni gebelik ufak bir nokta gibi görünüyo dedi elinde 2000lik bir bthcg değeri varya sonra ki gün birden bire hiç bir belirti olmadan gitti ya şok oldum....

14. 30 Haziran 2010
  15. kurabiye...

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın canım ya artık and içtim bebek 3 aylık olana kadar kimseye sölemicem bi taraftan sevdiklerimizi heyecanlandırıp üzüyoruz diğer taraftan nazar oluyo...:nazar:

16. 30 Haziran 2010
  17. ayse_mcam

ayse_mcam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben içimde hissettim kıpır kıpır konuştum ama doyamadım bırak doymayı göremedim bile Allah'ım bu yavrumu sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsin eşime ve bana... Yaradan sana ve eşinede en kısa zamanda bi melek göndersin sağlıkla kucağına al inşallah hepimiz Annelik duygusunuda isteyen herkese de yaşatsın kurban olduğum Amin....

18. 30 Haziran 2010
  19. tualina

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ikinci gebeliğin kimyasal gebelik gibi olmuş canım...bencede araştırmanı yaptır bir sorun varsa çıkar ortaya...allah yardımcın olsun...
    çağla şikelin dr u kimmiş merak ettim...