Majezik ağrı kesici

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve nnilxuxfern tarafından 13 Aralık 2008 başlatılmıştır.

13 Aralık 2008
    Konu Sahibi : nnilxuxfern
  1. nnilxuxfern

nnilxuxfern pocahontas Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar bişiy sorucam bilgisi olanlar varmıdır majezik ağrı kesici hamile kalmaya engelmidir. uzun süredir kullananlar için. benim adetlerim çok sancılı geçtiği için yaklaşık 2 3yıldır kullanıyorum adetim 5gün sürüyosa ilk 2günü günde 2tane içtiğim bile oluyodur yanii. şuandada 10aylık evliyim ve evliliğim süresindede adet sancım hiç geçmedi ve tabiki majezike devam. bu süre zarfında hamile kalmadım için soruyorum acaba engelmidir?

2. 13 Aralık 2008
  3. Huysuz

Huysuz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm lülü

bnde içiyorum çok fazla ağrım olunca bu hapı ama şimdiye kadar böyle bişey duymadım sanmıyorum onunla bi ilgisi olduğunu yınede bı dr. sormak lazım tabiki

4. 13 Aralık 2008
  5. landsarc

landsarc minik mucizem :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende aynen senin gibi kullanıyorum,ama günde 1 taneyi geçirmemeye çalışıyorum,sende geçirmesen iyi olur...Sakıncalı bir ağrı kesici olmadığını biliyorum ama hamilelikte herhangi bir yan etkisi var mı bilemiyorum,bence en kısa zamanda bunu bir dr.a sormak lazım..majezik benim içtiğim tek ağrı kesici,bundan da mahrum kalmayalım...mirmirmirmir

6. 13 Aralık 2008
  7. nnilxuxfern

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm canım

bende duymadım hiç ama her ay adet olcam zaman tıpkı bugünki gibi hapı içiyoken aklıma geliyo ama yapacak başka bişiyimde yok işyerinde o sancıya katlanmak mümkün deil mesela sabah içtim şuanda geçti akşam gene arıcak gene içicem içerkende korkuyorum yani

8. 13 Aralık 2008
  9. blue_eye

blue_eye Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm nilüfer benimde adetlerim çok sancılı geçer ama ben ağrı kesici değilde buscopan alıyorum antispazmatik bir ilaçtır kas gevşetici yani bu yüzden ağrı hissetmiyorsunuz...kendimi bildim bileli kullanıyorum ve doktora sordum hiç bir etkisi olmaz dedi ama ağrı kesiciler için durum nedir bende tam olarak bilmiyorum...buscopan tavsiye derim deneyin bi 30dk içinde herşey bitiyor ve insan rahatlıyor tavsiye ederim...

10. 13 Aralık 2008
  11. aycank

aycank Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    majezik benim kurtarıcım o olmazsa adet günleri hep acile kalkarım zannetmiyorum onun etkisi olacağına ağrı kesici sonuçta.ben her ay penadur vuruluyorum sen şimdi majezikten bile şüphelenince benimde aklıma bu geldi benimde acaba penadurdan dolayımı olmuyo

fndkr bunu beğendi.
  12. 13 Aralık 2008
  13. nnilxuxfern

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilmiyorumki kızlarrr yanii kafamda bi soru işareti olarak hep bi kenarda bu okadarda doktora gittim ama sormadım hiç. blu buscopanı denicemm bi bakim. cevaplarınız için teşekkürlerr

14. 13 Aralık 2008
  15. ysmnynr

ysmnynr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunu önce bir doktora sor bence ama benim içtiğim ağrı kesicinin yaptırdığım iğnenin haddi hesabı yok günde en az 3 majezik 1 dikoran iğne yaptırırdım bazen yetmezdi buscopan içerdim üstüne o kadar şiddetli adet olurdum ama hamile kalmakta hiç zorlanmadım çük şükür korunmayı bıraktım ve 3. ayda hamile kaldım bence ilaça alakası yok zaten idrarla dışarı atılıyor ama sen yine de sor

16. 13 Aralık 2008
  17. PembePanter

PembePanter Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım sanmıyorum sorun olacağını bende kullanıyordum her ağrım oldukça içiyordum ve hapla ilgili sorununm olmadı.ama yinede dr sor istersen.

18. 14 Aralık 2008
  19. kirmizisilgi

kirmizisilgi Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende her ay majezik iciyorum. turkiyeden donerken eczaneden soyle 6-7 kutu alip geliyorum, stok :)
    dr.a sormustum sorun olmaz demisti. sanirim gittigim tum jinekologlara soyledim, problem yok yani..oyle gorunuyor.