makat çatlağı hakkında bilgi..

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve yelizfalan tarafından 6 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : yelizfalan
  1. yelizfalan

yelizfalan seni seviyorum hayat... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar...daha önce bu mesele hakkında bir konu açılmıştı ama durum biraz daha farklı olduğundan yeni konu açtım...bugün eşim benden habersiz randevu almış ve zoraki genel cerraha gittik..Allah tan doktor bayandı ve çok hoştu...muayene edelim dedi psikolojik olarak hazır değilim dedim hiç rahatsız olmayın lütfen rahat olun dedi..neyse açtım tabii utana utana..evet dedi çatlak var ama küçükmüş...3 haftalık bir ilaç tedavisi süreci varmış ama iyileştirmez sadece acını azaltır dedi.tekrarlayan kabızlıkda ve ikinci doğumunda tekrar açılabilir dedi..bana kalsa hemen ameliyat ol dedi...ama ben endişe ediyorum..bebeğim henüz çok küçük ve emiyor..ayrıca ona kim bakıcak çocuk hastahanede rezil olur diye düşünüyorum..bu tür bir operasyon geçiren varmı aranızda....varsa nasıl bir süreç bekliyor bizi bir yardımcı olsanız arkadaşlar...karar vermem lazım en kısa zamanda...CADIARZU:uhm:fisfisfis

2. 7 Ağustos 2009
  3. rukiye_06

rukiye_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Anal ilişkiye girmeyin, basura da yol açar..

4. 7 Ağustos 2009
  5. caycan

caycan İbrahim Deniz'im Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    yelizim başka dr a git hemen bıçak altına yatma.hem küçük diyo hem ameliyat diyo.benim bu konuda çok çok bilgim yok ama bağsurla ilgili bildiğim ameliyat olsanda gene tekrarlıyo diye biliyorum.çok çok geçmiş olsun.sen başka bi dr git.ilaçla geçerse ilaç kullan.sen ameliyat olursan kızın ne yapcak canım ya,kıyamam..

6. 7 Ağustos 2009
  7. rukiye_06

rukiye_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    üzerlik var onu yiyince hemencicik geçiverir.

8. 7 Ağustos 2009
  9. mirisa

mirisa Sensiz bir an yaşamayalım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öyle oluyormuş mu?

10. 7 Ağustos 2009
  11. FURKANCA

FURKANCA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    108
    aynı şeymi tam bilmiyorum ama ablamada aynısını söylediler birkaç dakikada lazerle dikildi 6 ay kadar oldu şimdi çok ama çok rahat

12. 7 Ağustos 2009
  13. rukiye_06

rukiye_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ne yazıkki çok büyük etkisi var bu rahatsızlıkta. Çatlama hemoroid vs sorunların başlıca sebebidir..

14. 7 Ağustos 2009
  15. sekercik

sekercik oğlumun kardeşi gel gel:) Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    benim bir tanıdığımda da hamileliğinde 3 adet derin çatlak ve hemoroit çıkmıştı doğumdan sonra 40 ı çıkar çıkmaz bebeğini de alıp ameliyata girdi narkozla tümden uyuttular bende yanındaydım bebeğe ben baktım sütünü sağdı bıraktı hemşireler de bebeğe yardımcı oldu biberon hazırladılar zorlandı tabii iki gün hastanede kaldı dikişli oldu ameliyatı onun bi de, artık dayanamayacak hale gelmişti... bebeğini çıkar çıkmaz emzirmeye başladı dönüşte de bikaç gün evine gidip yardımcı oldum sana yardımcı olabilecek biri varsa bence düşün istersen başka bir doktora da sor.
    ablamda da ikinci doğuma hemoroit çıkmış doktoru doğumu esnasında (normaldi) alıvermiş sonra 3. bebeğine hamileyken çıkmadı bilmiyorum bazıları hamilelikten sonraki ilk 3 ay içinde geçiyormuş çok sıkıntı vermiyosa az bekleyebelirsin de kaç ay oldu doğum yapalı? bazıları hamilelik dönemine özgüymüş.
    geçmiş olsun cnm
    internetten araştır bir de

16. 8 Ağustos 2009
  17. yelizfalan

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    açık konuşmak gerekirse sorduğum soruya bu şekilde cevap vermeniz pek hoşuma gitmedi rukiye hanım...benim sorum bunun neden olduğu filan değildi birdaha okursanız daha iyi anlarsınız...sanırım sizin yazmış olduğunuz cevap cinsellik bölümüne daha çok yakışırdı...ayrıca o bahsettiğiniz şey haram Allah muhafaza...lütfen düzeltmenizi rica ediyorum cevabınızı...farklı bir yere yazın bilgilerinizi mümkünse..benim sorum bu değildi çünkü...:enbuyukkk:

18. 8 Ağustos 2009
  19. yelizfalan

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım haklısın..bende araştırmıştım netten bu konuyu ilaç tedavisi ilede geçebiliyormuş ilermememiş ise..ya bilemiyorum napsam..annemde ankarada şuan ablamın yanında bakıcak kimse yok yani bana ve bebeğime...başka doktora gidiyim diyorum ama hepde erkek genel cerrahlar..en iyisi ilaçlarımı kullanıp araştırmak birazcık..hem belki annemde gelir o zamana...CADIARZU