Makatta tahriş..Acaba anal fissürmü? Başına gelen var mı?

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve figan tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

22 Ekim 2010
    Konu Sahibi : figan
  1. figan

figan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 1 aylık bir bebişim var.aniden kaka yapamaz oldu ve 4. gün doktora götürdük makatta tahriş gördü dr ve anestol krem (uyuşturuyor o bölgeyi) ve bepanten verdi.eve gelir gelmez anestolü sürdüm,ilk dakika bebeğim kakasını yaptı çok şükür.lakin ondan kremleri sürmeye devam ettiğim halde tık yok.evelsi gün yapmıştı kakasını dün yok bugün bakıyorum..acaba ne yapmalıyım? bebeğimdeki şey sadece tahrişmi yoksa fissürmü nasıl anlarım,neler yapmalıyım bilgisi olan arkadaşlardan yardım ditiyorum..şimdiden teşekkürler..

2. 22 Ekim 2010
  3. zeyon

zeyon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    geçmiş olsun canım anal fissür olsa doktorun söylerdi. Ben anal fissür ameliyatı oldum acısından durulmuyor eğer bebeğinde olsaydı inan ki canı acıdığı için çok ağlardı merak etme sakın bence değildir. Bebeklerde zaman zaman kabızlık olabiliyor süt çocuklarında hatırladığım kadarıyla 5 gün bile yapmaması normaldi. İçinin rahat etmesi için tekrar doktorunla görüş ya da başka bir doktora götür.Sağlıkla büyüt bebişini..

4. 23 Ekim 2010
  5. figan

figan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım çok haklısın..fissürdeki gibi bağırmaları yok hamd olsun..şimdi krem desteği ile yapabiliyor..demekki tahrişi iyiye gidiyor..

6. 28 Ocak 2013
  7. iclplt

iclplt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    46
    bebeğinde kabızlıkolmayıp da anal fissürü olan var mı nasıldüzeldi..

8. 18 Şubat 2013
  9. cimcime37

cimcime37 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31