Makyaj kursu

Konusu 'Özel Günler İçin Makyaj Önerileri' forumundadır ve xeno tarafından 13 Ocak 2009 başlatılmıştır.

13 Ocak 2009
    Konu Sahibi : xeno
  1. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar doğru yere konu açmamış olabilirim, eğer öyleyse öncelikle özür dilerim. Ben makyaja pek düşkünüm her kadının olduğu gibi. Gel gelelim bir o kadar da makyaj yapma özürlüyüm. İzmir'de bildiğiniz makyaj kursu var mı???

2. 27 Ocak 2009
  3. BeyazPerim

BeyazPerim Vay anası ya =) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    196
    cnımın içi bende izmirde oturuyorum bende senin gibi makyaj kursu arıyorum=)

4. 28 Ocak 2009
  5. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    makyaj kursu aramak yerine kozmetik mağazalarında parfümerilerde görevli kızlardan yardım alabilirsin bence. hem makyaj yapıp hem de nasıl uygulama yaptıklarını anlatıyorlar. bunun için kursa para vermeyin bence. evde kendi kendinize deneyerek pratiklik kazanabilirisniz.a.s.

6. 28 Ocak 2009
  7. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    izmirde alsancakta izmiri bilenler bilir garı geçtikten sonra tekel durağı var hocazade camiye doğru giderken...sanıyorum orda veriyorlar...

8. 12 Şubat 2009
  9. xxxxxangel

xxxxxangel GÖBÜŞÜ BEBİŞLİ:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Makyajda en önemlı konu cildinize dogru ürün kullanmak ve ne aradıgınız tabıkı,artık kıyafete uygun makyjlar deil yüzünüze giden makyajlar moda.ben cilt ve makyaj uzmanlığı yaptım 4 sene sormak istediginiz varsa her zaman açığım

10. 19 Ocak 2010
  11. magrenta

magrenta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    153
    merhaba konu açılalı çok olmuş ama makyaj kursu arıyorum bende hem kendim öğrenmek için hemde elimde sertifikam olsun belki bunla ilgili bir yer açabilirim die düşünüyorum :)

12. 23 Ocak 2010
  13. olida1978

olida1978 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel makyaj yaptığım söylenir çevrem tarafından çok beğenirler..hatta bir güzellik merkezinde güzellik uzmanı bir bayan sordu makyajınız süper olmuş siz mi yaptınız çok başarılı bravo diye....ama ben ebru gündeş in makyözü gibi makyaj yapabilmeyi çok isterdim...müthiş değiştiriyor kadını ya..

14. 23 Ocak 2010
  15. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    istanbul'da oturanlara ben yardimci olabilirimzemuszemus

16. 25 Ocak 2010
  17. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    hemen gelmıs makkaj topikların karıstırmıs oyyy bebem yaaaaaalülülülülülüeyiki geldın laaa böcükde evlendı biliyon umarımmmolumunekankayizsmile

18. 24 Şubat 2010
  19. iklimmya

iklimmya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    lütfen baana da yardımcı olun :KK43: ben küçük bir şehirde yaşıyorum o yusden de kurs gibi bi şansım yok.. beceriksizim bu konuda ve ondan da beteri ne kullanmam gerektiğini bilemiyorum ürün olarak çok pahalı bişey alamam ki zaten burda bulamam :) eyeliner ve far kullananlara hayran kalıyorum.. nasıl tercih ediyorlar farlarını bilemiyorum hiç :KK43: sizin bana önerebileceğiniz bi malyaj seti var mı öncelikle yardıma bu konudan başlamalıyım ben.. farda sim olsun istemiyorum ama mat olsun da istemiyorum.. bana yardım ederseniz çok sevinirim tşk ederim.. örneğin bu makyaj seti çok hoş bunun gibi ya da bu neyse bunu önerir msiniz..