makyaj la göz nasıl büyük gösterilebilir

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve nurcan3368 tarafından 18 Mart 2009 başlatılmıştır.

18 Mart 2009
    Konu Sahibi : nurcan3368
  1. nurcan3368

nurcan3368 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    113
    eyliner sürdüğüm zaman gözlerim küçük kalıyor yakında düğünüm olacak kuaförde sürmessek fotograf güzel çıkmaz dedi nasıl bir makyaj yaptırabilirim

2. 18 Mart 2009
  3. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yliner aslında büyük gösterir gözler...altınada kalem falan çektirrisen gözlerin daha büyük görünür...dışa bi çerçeve şeklinde olursa irileşir gözlerin canım..

4. 18 Mart 2009
  5. XSXimal

XSXimal Üzeni yolla... Salla... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kalem kullanacaksan göz içine değilde alt kirpiklerinin altına çektir kalemi tatlım...

6. 18 Mart 2009
  7. nurcan3368

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    113
    bunu deneyeyim gözüme kalemde çekince böcek gibi oluyor gözlerim dışına çekmeyi denememiştim

8. 18 Mart 2009
  9. XSXimal

XSXimal Üzeni yolla... Salla... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Dene bakalım canım...
    Benim bir arkadaş hep dışına çeker, onda hoş duruyor.
    Belki birazda göz yapısına bağlıdır...

10. 18 Mart 2009
  11. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    bende bir videoda izlemiştim gözleri büyük göstermek için koyu renkle çerçeve yapılmalı ama dıştan diye. benimde küçük sayılır gözlerim ben öyle apınca büyük oluyolar hakkaten.

12. 18 Mart 2009
  13. bloodrayne__

bloodrayne__ Guest

arkadaşların dediği gibi ben hem göz içine sürerim,hem de etrafına sürerim..
    ten rengine göre bunu farla da yapabilirsin..mesela benim gözlerim ela,koyu yeşil farı gözkapağının üzerine sürdükten sonra alt kirpik diplerinden de geçirdiğim zaman çok güzel oluyo

14. 19 Mart 2009
  15. EU1

EU1 Guest

canım oncelıkle goz yapına baglı makyaj keske gorebılseydım.olmazsa yollarsın resmını ama bıkac onerıde bulunayım.kucuk gozlere sıyah eyelıner tabıkı uygulanmasa daha ıyı olur.acık tonlarda bır far uyguladıkdan sonra (ki baz mutlaka şeffaf tonlarda olsun kaşa kadar ve goz kapagına dışa dogru yarısına surecek sekılde sımlı bronz tonlarda yada altın rengı bır far) gri,mavi yada yesıl bır eyelınerı (bu kalemde olabılır) sür.alt kıprık altına yıne açık yesıl tonlarda sılık bır far yada kalem uygulattır.gozunun ,.,ne metalık grı yada beyaz sürme çek ve bolca rımel.sarışınsan kahve esmersen sıyah rımel kullan.bence en ıyı gozmakyajı bu olur sana.dogru yapılırsa gerek kalmaz sıyah eyelınere:1closedeyes:

16. 20 Mart 2009
  17. nurcan3368

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    113
    rainangel arakadaşım teşekkür ederim yarın prova makyajı yaptırcam bu şekilde yaptırırım ve resmimide koyacam inşallah

18. 23 Mart 2009
  19. eserekli

eserekli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım sadece kalem sürme şeklini mi soruyosun? her gözün yapısına göre değişir ama çoğunlukla bu yöntem işe yarar göz ürerine renkli far sürceksen bile önce siyah farla kirpik diplerini belirginleştir fırçayla bir sıra sür yani. gözün dış kısmına geldiğinde siyah kısmı daha yukarılara taşı eğik bi çizgi gibi düşün. gözün pınar kısmına ince sürceksin diğer uç kısmına kalın. sonra istediğin renk farı üzerine uygula. ardından kalem ya da eye liner ı kirpik diplerine çek ama gözün dış kısmından çok hafif uzat çok da uzatma falcı kadınlara benzersin kaydirigubbakcemile3 zaten farı taşırdığın için kalemi de taşırdığında daha hoş bi görüntü olucak gözlerinde ve hemen rimelini uygula işşte bu kadarrr inşallah anlatabilmişimdir canım