Makyaj nasıl yapabilirim?

Konusu 'Makyaj Uygulama Teknikleri fırçalar, aplikatörler' forumundadır ve BeBeGiM! tarafından 25 Kasım 2007 başlatılmıştır.

25 Kasım 2007
    Konu Sahibi : BeBeGiM!
  1. BeBeGiM!

BeBeGiM! Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ARKADASLAR GERCEKTEN COK KARASIZ KALIYORUM AMA MAKYAJ DENILINCE AKAN SULAR DURUYOR BENIM ICIN CUNKU COK HOSUMA GIDIYOR COK COFCOFLU MAKYAJ ASLA YAPMAM DOGAL RENKLERDEN YANAYIM. ESMER TENLIYIM BRONZ YANI VE KOYU KAHVERENGI GOZE SAHIP OLMAKLA BERABER ACIK KAHVE TONU SACLARIM VAR NASIL YAPICAM BILMIYORUM :1no2: SIZCE DAHA COK HANGI RENKLERI TERCIH ETMEM GEREK VE NELER KULLANMALIYIM ?:uhm::eek:

2. 26 Kasım 2007
  3. selmaizmirli

selmaizmirli Guest

bence koyu tenli ve acik renk sacli jenifer lopez in makyaj stili cok guzel :) teni koyu oldugu icin seftali,pembe tonlarinda seffaf makyaj yapiyor dudak ve yanaklarina gozler ise bol rimelli ve vurgulu.cok koyu tonlar kullanip zaten koyu olan ten rengini bogmuyor.sende koyu tenli ve acik sacliymissin sana da yakisir canim bence.iste birkac makyajini begendigim resmi;

http://evilbeetgossip.film.com/wp-content/uploads/2007/05/jlo_ma3.jpg

http://img291.imageshack.us/img291/4043/jenniferlopez21my8.jpg

4. 26 Kasım 2007
  5. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    959
    Ödül Puanları:
    188
    selma arkadaşıma katılıorm.bir de sakın kırmzı koyu pembe ruj sürme derim.şeftali,açık kahve,bej ve parlak şeyler sür.gözün içinde parlak bej tonunda bir far al günlük azıcık dokundur.çook yakışıor esmerlerea.s.

6. 26 Kasım 2007
  7. EU3

EU3 Guest

altın renkleri bence çok iyi taşırsın...dore yani...sengözlerimebaksanaba.s.

8. 29 Kasım 2007
  9. BeBeGiM!

BeBeGiM! Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Super Yaa Gercekten Cok Tesekkur Ederim Arkadaslar Ozelikle O Lopez Resimlerinden 2 Incisi Cok Super Mis :) Cok Beyendim Bunu Onerilewrinizi Oneme Alip Dediklwerinizi Uygulayacagim Eminim Cok Guzel Olacaktir :KK66: Tesekkurler Arkadaslar :)

10. 1 Aralık 2007
  11. _nesrin_

_nesrin_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben buğday tenliyim
    koyu kahve gözlerimin rengi.genelde yeşil mavi şeftali açık kahve bej beyaz ve tabi sarı çok güzel duruyo pembede aynı şekilde dudakta ise açık tonlarda renk kullan uçuk pembe süt kahvesi gibi

12. 12 Eylül 2008
  13. yaseminsude

yaseminsude Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
  14. 12 Eylül 2008
  15. gxuxlsu

gxuxlsu sifaa nın yazdığından :) Üye