Makyaj nasıl yapılır

Konusu 'Makyaj Uygulama Teknikleri fırçalar, aplikatörler' forumundadır ve belinay66 tarafından 21 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : belinay66
  1. belinay66

belinay66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    makyaj nasıl ögrenmek ıstıyor sa gel konusalımkaydirigubbakcemile5:

2. 21 Ağustos 2008
  3. belinay66

belinay66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benle kımse konusma ıitemıyomu bayanlar hadi

4. 21 Ağustos 2008
  5. bxixgsxixze

bxixgsxixze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    valla konuşsak ii olur.
    çünkü tam bir makyaj yapma özürlüyüm bendeniz..
    hevesleniyorum geçiyorum aynanın karşısına ı ıhh olmuyo:nazar:
    makyaj yaptıktan sonra daha çirkin oluyorum.sırnaşık şey

6. 21 Ağustos 2008
  7. kedix

kedix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende istiyorumm..tam bir beceriksizim bu konudaa :KK43::KK43::KK43:

8. 21 Ağustos 2008
  9. black__devil

black__devil Guest

öncelikle merhaba arkadaşlar ben küçüklüğümden beri makyaja meraklı olduğum için becerebiliyorum galiba makyaj bana yakışıyomuş ole diyolar ama makyaj yaparken en önemli şey fondoten bence yaz aylarında pek kullanışlı olmasada su bazlı olanlarıda var daha hafif oluyo en önemli parça fondoten çünkü yüzü pürüzsüz bir hale getiriyor sonrada uygun farı sürüyrum bu kolay oluyo:) eğer kalem süremiyorsanız sakın siyah kalemle başlamayın bence daha açık mavi gri kahve tonlarıyla başlayınki makyajda yaptığınız hatalar belli olmasın siyah biraz iddialı oluo kalemimizi hem gözün üstüne hemde altına uygulayın mesela ben farı da gözümün altına sürüyorum sonra bi rimel bide teninize uygun renkte allık ve istediğiniz ruju uyguladıktan sonra makyajınızda biter:) profesyonel olduğum sylenemez ama annem kaç yıldır makyaj yapıo ama benim fikirlerimi alır her zaman inş yardımcı olmuşumdur

10. 22 Ağustos 2008
  11. bxixgsxixze

bxixgsxixze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım verdiğin bilgiler için sağol:1hug:
    peki birşey soracağımben buğday tenliyim.bana gidecek far ve ruj rengi önerilerin neler olabilir?:uhm:

12. 22 Ağustos 2008
  13. black__devil

black__devil Guest

buğday tenlilere daha çok far olarak bakır ve kahve tonları ruj seçiminde ise açık renkli ve pırıltılı olan rujlar iyi gider diye düşünüyorum yani doğal makyaj daha çok yakışır

14. 22 Ağustos 2008
  15. busevay

busevay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :roflol:makyajımı arkadaslar cok beğenir kendime bi tarz belırledım makyajda benım yüzüme gözyapıma cok gidiyor benım makyajımı begenen arkadaslar bazen rica eder banada yaparmısın dıye tabı derım aynı makyajı yapsamda onları soytarıya benzetıyorum:1shok: nedense hepsı yüzünü nasıl temızledıklerını bılemıyor:uhm:artık nedensee :roflol::roflol::roflol:

16. 31 Ağustos 2008
  17. Cerenx

Cerenx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Makyaj yaparken doğallığa önem veririm. Önce fondoten sürüyorum benim için en önemlisi bu. Azcık bi pudrayla sabitliyorum. Çok kaçarsa kalıp gibi duruyor. Eyeliner'ı yeni kullanmaya başladım gözleri ortaya çıkarmakta üstüne yokmuş. Fakat kalın olmamasına dikkat etmek gerekir. Göz şekline göre değişebiliyor. Daha sonra da rimel. Kaşlarımı koyu kahverengiyle belirginleştiriyorum. Tenim buğday bu yüzden doğal dudak renkleri hoş duruyor. Genellikle kahverengi rujları kullanırım. Rujuda sürdükten sonra benim için işlem tamam.. =))

18. 31 Ağustos 2008
  19. makyajı yapmıyorum çünki beceremiyorum.arasıra düğünlerde felan yaparım.o da makyajsız halim daha iyi olur.yine de o halde giderim.sanırım ben çirkinim ve makyajla bile güzelleşemiyorum.o değin şeyleri de uyguladım ama el becerisi.olmayınca olmuyo,ya da ikinci şık makyajla bile güzelleşemiyorum