makyaj saç cilt ve vücut bakımıyla ilgili sorusu olanların alanı buyurun bayanlar

Konusu 'Makyaj Ürünleri İçin Öneriler' forumundadır ve kocasinatapiyo tarafından 29 Haziran 2009 başlatılmıştır.

29 Haziran 2009
    Konu Sahibi : kocasinatapiyo
  1. kocasinatapiyo

kocasinatapiyo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet bayanlar makyaj saç cilt ve vücut bakımı ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulabıleceginiz alan herkeze deneyımlerımı ve bılgılerımı en içtenlıkle anlatacagım sorularınızı beklıyorum bayanlar :asigim:

2. 29 Haziran 2009
  3. kocasinatapiyo

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    zemuszemus

Son düzenleme: 30 Haziran 2009
  4. 17 Temmuz 2009
  5. hulyacet

hulyacet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kocasınatapıyo ablacım benım tek sorunum kol altımı aldıgım halde sıyahlık kalıyo ve bı turlu kol altı gorunen bısey gıyemıyorum bu sorunu nasıl asarım ben lüfen yardım ettttt

6. 26 Temmuz 2009
  7. kocasinatapiyo

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    renk acıcı ürünlerden kullana bılırsın canım koltuk altına agda ysp her agdadan sonra limon la owarakta acabılırsın rengını bıraz yanar fakat ıyı gelır:eek:

8. 26 Temmuz 2009
  9. matrockk

matrockk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kocasına şiddetli aşk besleyen ablacım offffffff ya benim canım cok sıkkın saçlarımdan hiç memnun değilim çok kuru bakım yapmak bile istemıyorum yapsamda bişe fark etmiyo zaten iyice bakımsız oldum bu saçlarımın yüzünden ve saclarım zamanında dökülüyodu önemsemiyodum ama şimdi çok üzülüyorum seyrekleştiler eski halinden eser yok şimdi çok morelim bozuk ne yapa bilirim lütfen bana yardıcı olurmusun bi çare istiyorum lütfen yardım edin ama bitkisel yağlar önermeyin rica ederim hiç bi faydasını göremedim :çok üzgünüm: şimdiden teşekkür ederim

10. 26 Temmuz 2009
  11. DEVDAS

DEVDAS 29.05.2010... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    konu sahbibinden yüksek müsade ile birşeyler söylemek istiyorum
    benimde saçlarım kuru ve cansızdı
    haftada bir bakım uyguluyorum
    aktarlarda lokman hekim diye saç bakım yağları satılıyor onunla saçlarına bakım uygulayabilirsin ve çok faydasını görürsünopuyorumnanaktan

12. 28 Temmuz 2009
  13. kocasinatapiyo

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    zaten bakım yağlarının o kadar çok işe yaradıgı soylenemez kerastase residans serisini önere bılırım sana bır maskessi war çok ıyı zaten bu serı kuru we yıpranmıs saçlar ıcın eger düşünürsen seç kın kuaförlerde bula bılırısın a.s

14. 30 Temmuz 2009
  15. matrockk

matrockk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    K.Tapıyo ablacım cok teşekkür ederim yardım ettigin için intrnetten nasıl bişey olduğuna bakıcam alıcam yani şu an yanımda olsaydın yanaklarından şap şup öpmüştüm opuyorumnanaktan ya ne güzel bi site burası iyiki katılmışım sizin gibi datlu yardım sever insanlarla tanıştım seviyorum sizi canı gönülden :1hug:

16. 30 Temmuz 2009
  17. matrockk

matrockk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sanada özel olarak cookkkkk tesekkür ederim sağ ol canım yaaa insllah onuda denemeye calısıcam ama simdi aklım k.tapıyo uzmanımızın dedıgınde kaldı saclara cok ıyı gelıyomus once bı onu denım dıyorum ama tabıkı senın önerdıgınıde köşeye yazdım bakarsın uygularım arkadaslarıma oneririm faydalanırız önerin icin tekrar teşekkür ediyorum sağ ol sevecen K.K.site komşum opüyorum yanaktan :eek: opuyorumnanaktan :1hug:

Son düzenleme: 30 Temmuz 2009
  18. 30 Temmuz 2009
  19. matrockk

matrockk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok tatlı dilliyim yaa fazlacamı samimi oldu yazdıklarım ne kusura bakmayın arkadşlar biraz uçtum heralde :1shok: :eek:

Son düzenleme: 30 Temmuz 2009