Makyaj temizleme mendilleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve kedilalesi tarafından 1 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1 Şubat 2009
    Konu Sahibi : kedilalesi
  1. kedilalesi

kedilalesi bebiko Italiano-2 Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    slm hanımlar.daha önce makyajımı farklı farklı yüz yıkama jelleriyle cıkarıyordum ( clarins, shieseido, avon, nivea.... ) ama bazen aksamları zor gelirdi yüz yıkaması. ama şimdi daidermine'in temizleme mendillerine alıştım. cok kolat ve pratik.
    siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? kullandığınız farklı markalar var mı ? neleri tavsiye edersiniz. birde bunların fiyatları ne ? cünkü benimki kremin yanında hediyeydi. dolasıyla fiatları konusunda hiçbir bilgim yok.
    tavsiyelerinizi ve fikirlerinizi bekliyotum hanımlar....

2. 1 Şubat 2009
  3. SutluKahve

SutluKahve Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.175
    Ödül Puanları:
    188
    Bir ara niveanınkini kullanıyordum, mecburiyetten.
    Şimdi Yves rocherin papatyalı serisini aldımdım. Kısa seyahatlarde taşıması kolay olsun diye.
    ama rutinde normal temizleyicileri jelleri tercih ediyorum. Cildimi daha iyi temizliyorlar gibi hissediyorum

4. 1 Şubat 2009
  5. mylilapause

mylilapause Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    body shop un e vitaminlisini kullanıyodum çok güzel çıkarıyordu ve pamuk gibi yumuşuyodu cildi.tavsiye ederim.fiyatı da 15-16 mı ne öle bişi

6. 2 Şubat 2009
  7. chablisss

chablisss Su akar yolunu bulur Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ben de nivea ya da johnson&johnson kullanıyorum genelde.ama ben de body shop'tan alacağım bir dahakine. yalnız ben mendili kullandıktan sonra yine cilt temizleme ürünlerimi kullanıyorum.tek başına mendil yeterli olmaz bence gözenekler için. ben lens kullandığım için göz makyajında özellikle çok memnunum mendillerden. fiyatları da 8-16 lira arasında değişiyor.