Makyaj temizlemek iin yz temizleme sabunu neren varm???

Konusu 'Makyaj Temizleyicileri' forumundadır ve xoxmrxuxm tarafından 28 Ekim 2007 başlatılmıştır.

28 Ekim 2007
    Konu Sahibi : xoxmrxuxm
  1. xoxmrxuxm

xoxmrxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    93
    önceden dove kullanıyordum ama zamanla cildime yaramadı,jellerde göz çevresine yaramıyor en rahat sabunun kullanımı bana göre ama hangi sabunu kullansam acaba göz makyajını da iyi temizleyen bi sabun olmalı benim cildim çok yağlı önerilerinizi bekliyorum...

2. 1 Kasım 2007
  3. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    sebamed yada otacınını sabunu güzel.ama ben diadermine prutiy jelini kullanınca baska hiçbirşey kullanamaz oldum.yaglı ciltli herkese şiddele tavsiye ederim.parfümsüz dogal...göz makyajı içinse avonun makyaj temizleyicisi güzel.1 yıl rahat kullanılır.yine acele kullanımlar için niveanın nemlendiricili mendilleri pratik...son kez hem peeling özelliği taşıyan olay marka köpüren mendiller harika temizliyor ama biraz pahalı digerlerine göre...

4. 1 Kasım 2007
  5. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    958
    Ödül Puanları:
    188
    ya sakın göz makyajını sabunla temizleme bu jelle temizlemekten daha kötü birşey.sabunlar göz altına kullanılmak için üretilmiyor.yüzünü sabunla temizle istersen ama göz için göz makyajı temizleme ürünlerinden al

6. 2 Kasım 2007
  7. EU1

EU1 Guest

valla ben nerdeyse 3 yıldır falan dove kullanıorum bende sorun yaratmadı... ama sebamed ve otacının sabunları da var.. sebamedi arkadaşım kullanıo o da ondan memnun.. ben dove'dan asla vazgeçmem...

8. 7 Ocak 2008
  9. mdeniz

mdeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Eubos diye eczanelerde satılan bir marka var onun sabunu ya da mavi renkli parfümsüz jeli var şiddetle tavsiye ederim.

10. 11 Ocak 2008
  11. KxixymA

KxixymA (¯`·Kocesinin Meleee•´¯) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ciltteki sorunlar için diyorsan bişey diyemem.
    ancak makyaj temizlenmesi için bir sabun avr.
    ve süper.
    LUSH tan bir sabun tavsiye edebilirim. Çok harika
    BABY FACE
    sabunu kuru bi şekilde eline alıp sürüyosun. hafif yağlı bi olan eini yüzüne sürüyosun iyice. sonra ıslak bi pamukla siliyosun. bu kadar.. :)

12. 11 Ocak 2008
  13. EU1

EU1 Guest

ben aktardan sabun kullanıyorum kayısılı çok güzel kokuyo ve cildi pürüssüz yapıyo tavsiye ederim.

14. 11 Ocak 2008
  15. aaa super bi onerim var, konuyu gorunce atladım, uzumlu sabun satılıyor, sabun ama cildi yumusacik yapiyor, super bisey tavsiye ederim..ben ankara beypazarından aldım, kullandım cok memnun kaldim sonra oraya giden bi arkadasa 2 tane daha ismarladim

16. 11 Ocak 2008
  17. Gullusen

Gullusen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende dovenin salatalık özlü olanını kullanıyorum 4 yıldır felan makyajı güsel çıkarıyor,ve cıldımede ii geliyo.yağlı ciltler doveden memenun kuru ciltlerde sorun yaşanıyo zannedersem

18. 11 Ocak 2008
  19. BERRXIXNEYLXUXL

BERRXIXNEYLXUXL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Canim Yuzunu Sodayla Yika Tabi Makyajini Temizledikten Sonra