Makyaj ürünlerinden en son ne/neler almaya karar verdiniz?

Konusu 'Makyaj Uygulama Teknikleri fırçalar, aplikatörler' forumundadır ve kivilcim tarafından 5 Ekim 2007 başlatılmıştır.

5 Ekim 2007
    Konu Sahibi : kivilcim
  1. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    bayanlar en son neler aldınız baklim yada neler almayı düşünüyırsunuz yada memnun kaldınız mı.mesela ben en son olay cilt bekım kremlerini aldım.1 haftadır kullanıyorum ve şuanda bir sorun yok fakat sanırım önerdikleri kadar da ii değil:KK43:.birde niveanın rımelini aldım uzun gösteren rımeli fakat onu da pek beğenmedim :KK43:

2. 5 Ekim 2007
  3. EU1

EU1 Guest

Ben Parfüm Aldim Ama Beğenmedim...

4. 5 Ekim 2007
  5. ndh1903

ndh1903 evli:)mutlu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    en son kenzo amour prfüm aldm,çok beğendim

6. 5 Ekim 2007
  7. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    ah canım benim onları saymaya kalkarsak işin içinden çıkamayız :Roflol: şimdilik makyaj ürünlerinden bahsetmiştim cilt bakım vs.marka yazsanız daha iyi olur tabi..a.s.

8. 5 Ekim 2007
  9. emotional_melanie

emotional_melanie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok güsel bi konu başlıgı olmus bu sekilde alıp memnun kalınmamıs ürünleride biliriz markalarıyla beraber yazılırsa demi ama...ben en son aqualina pink sugar parfümü aldım bide victoris secretden misk gittigdiyordan aldım bunları cok begendim saten pick sugar vazgeçilmezim şekerli bikoku bide bourjoisden ruj aldım tam kırmısı deil ama çok güsel birenk cok begendim mavikutularda olanlardan şimdide bu pink sugarın shimmer roll-on u oldugunu gördüm internette kulllanan varmı almayı düşünüyorumda...

10. 5 Ekim 2007
  11. Yuhanna

Yuhanna ♥ Shimmer Gold ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Flormarın simli eyeliner ını almayı düşünüyorum

12. 5 Ekim 2007
  13. bersu

bersu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım olay markanın fiyatlarını çok merak ediyorum.Hep reklamlarda çıkıyo 7 etkili diye.Annem almayı düşünüyo.Fiyatları nasıl.Bi mahsuru yoksa bizle paylaşabilirmisin?Çok astronomik değildir umarım.

14. 6 Ekim 2007
  15. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben hem anneme hem de kendime aldım..anneme o 7 etkili olandan ve bir adet de yüz yıkama jeli aldım..ikisi bir aradaydı ve 30ytl ye aldım o 2 ürünü..fiyatlar gerçekten çok uygun..yanlız anneme ilk başta kremler yan etki yaptı pek iyi gelmedi..oda cildi çok hassa sanırım ondan oldu..fakat şuan çok memnun..cildi kremlere alıştı..gayet güzel görünüyor..bende hassas ciltler serisinden yüzyıkama jeli ve nemlendirici aldım ..nemlendirici 15 ytl ve jel 17 ytl flandı sanırım.

16. 6 Ekim 2007
  17. bersu

bersu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Yurtdışında oldukça tüketilen-memnun kalınan bir markaymış o yüzden almayı düşündük.Teşekkür ederim canım sorularımı karşılıksız bırakmadığın için.a.s.a.s.Acaba iskenderunda nerde vardır?Bi araştıriym.İnternet sayfasına girdim markanın danışma hattından öğrenebilirsiniz diyor.Fiyatlar da iyiymiş gerçekten.

18. 6 Ekim 2007
  19. CUVCUV

CUVCUV Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Uzun zaman göz sürmesi aradım bulamadım sonra geçenlerde ramazan şenlikleri olan panayır gibi bir yere gittim orada arabistandan gelen dini ürünler satılıyordu bir baktım sürme de koymuşlar pastel kalem gibi siyah bir şey hemen aldım tabi ki çok memnun kaldım tekrar gidip bir kaç tane daha almayı düşünüyorum sırnaşık şey