makyaj ve cılt bakımında her turlu sorunuz için ben burdayım kızlar :)

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve EU1 tarafından 29 Mart 2009 başlatılmıştır.

29 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar ben eskı loreal uzmanıyım .profosyonel makyaj yapıyorum ve kaş alıyorum kısaca stıl danısmanıyım.suan hava yollarında hostesım..sorularınız olursa yanıtlayabılır ve yardımcı olabılırım her konuda..makyaj,saç,kaş ve kıyafet konusunda uzmanım..cıltle ılgılı problemlerınızıde elımden geldıgınce yanıtlayacagım..tesekkurler .resımler bana aıt[​IMG][/URL][/IMG]

[​IMG][/URL][/IMG]

Ekli Dosyalar:

2. 1 Nisan 2009
  3. EU2

EU2 Guest

Amway in makyaj ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz? cildimize en az zararı veren makyaj ürünleri nelerdir? teşekkürler:)

4. 1 Nisan 2009
  5. forlan

forlan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba rainangel.kaydirigubbakcemile2
    loreal demişken double schocking exact mascara aldım arkadaşımın tavsiyesi üzerine ama beklediğim gibi uzun göstermedi kirpiklerimi. :1no2:
    Beyaz kısmını sürdüğümde uzun oluyor ama kimse beyaz kirpikle dolaşmak istemez heralde. Acaba beyaz fırçasıyla siyah fırçasının yerlerini değiştirsem daha kullanışlı olur mu? kafamçokkarıştı

6. 1 Nisan 2009
  7. azrasavas

azrasavas Guest

merhaba arnaud marka cılt bakım urunlerı hakkında ne dusunuyorsunuz su an urunlerını kullanıyorum 4-5 gun oldu ama ıyıce emın olmak ıstyorm sımdıdem tskrlra.s.

8. 1 Nisan 2009
  9. cloud

cloud Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım beyaz rimelin bazı oluyor yani zemini önce beyazı sürüyorsun üstüne de siyahla geçiyorsun. 2 kat siyah sürersen tüm beyazlıklar kapanıyor. Fırça değiştirmenin bi gereği yok çünkü benim bildiğim kadarıyla iki tarafında fırcası aynı.

10. 1 Nisan 2009
  11. EU1

EU1 Guest

amwayı bı ara dayım satıyordu bbıldıgım kadarı ıle guzel urunler ama cok bır bılgım yok yakın zamanda arastırırm..cılde az veren derken cıldını temızledıkden sonra bakımını yaptkdan sonra her urun ıyıdır..yanı araba gbı benzını yagı koymaya bakar..

benım makyajda tercıhım loreal maybellıne max factor,flormar...

ama cılt urunlerınde kesınlıkle loreal( krem yada fontoten gbı)

far ve allıkda ıstedıgınız urunu kullanın zararı yokdur...:nazar:

12. 1 Nisan 2009
  13. EU1

EU1 Guest

dogrusu hıc duymadım..arastırıcam

14. 1 Nisan 2009
  15. EU1

EU1 Guest

once beyazı sonra sıyahı sur beyaz olan zemındır...senı şaşkın laelaelaelaelae

16. 3 Nisan 2009
  17. EU2

EU2 Guest

Günlük yapılabilen ve çok abartılı olmayan göz makyajlarınıza örnek verebilirmisiniz açıklamalı olarak,çok şey istemedim demi:)

18. 4 Nisan 2009
  19. EU1

EU1 Guest

QUOTE=..açelya..;6077715]Günlük yapılabilen ve çok abartılı olmayan göz makyajlarınıza örnek verebilirmisiniz açıklamalı olarak,çok şey istemedim demi:)[/QUOTE]

bak mesela ekledıgım resımdekı goz makyajı..oncelıkle yuzunuze fondoten surerken goz altı ve goz kapagınızı ıhmal etmıyorsunuz pudrayıda goz altı harıc heryere surun guzelce yedırın ama az surun sadece parlamayı alsın sonra goz kapagınızı kasınıza kadar olan bolumuna yumusak uclu bır frcayla acık vanılya bır far surun..goz kapagınızın kaşınıza dogru olan ıkıncı perdesınden baslayarak gul kurusu yada toz pembe bır farı gozunuzun dış kısmına dogru surun ama yogun olmasın...goz altınıza ıstedıgınız renkte bır farı mesela açık yesıl ınce bır frcayla ucunu hafıf ıslatıp kalem gbı surun..sonra eyelıner surebılıyorsanız ınce bır cızgı halıne hafıf kıvrımlı çekın..en son rımel ve kaş kalemı ıle goz makyajınızı tamamlayın

[​IMG][/URL][/IMG]

resım cıkmayabılır denıyorum ama ımagesde uzun suredır problem var sanırım

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Nisan 2009