Makyajinizi Nasil Temizliyorsunuz?

Konusu 'Makyaj Temizleyicileri' forumundadır ve cansuyum tarafından 28 Şubat 2007 başlatılmıştır.

28 Şubat 2007
    Konu Sahibi : cansuyum
  1. cansuyum

cansuyum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar acaba makyajınızı nasıl temizliyorsunuz ben sabunla temizliyorum ama doğrumu yapıyorum bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim..

2. 28 Şubat 2007
  3. melody

melody Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    acı badem sütü diye birşey duydum.güya çok güzel temizliyormuş..kullanan var mı acaba?
    ben de sabun kullanıyorum..bazen de nivea nın temizleme jelini kullanıyorum..sabun kurutabilir sonrasında nemlendirici sürüyorsunuzdur umarım...

4. 28 Şubat 2007
  5. aymut

aymut *-*ask*cicegi*-* Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar sakın sabunla temizlemeyin cünkü süratı geriyor sebamet ile temizleyin süper oluyor

6. 28 Şubat 2007
  7. therita

therita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben makyaj temizleme mendillerini kullanıyorum benim gibi üşengeçler için çok iyi üstünede gülsuyu sürüyorum tonik yerine özellikle hassas ciltlerde çok işe yarıyo

8. 28 Şubat 2007
  9. BenCano

BenCano ~HürGeneral~ Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    suya ve sabuna dokunun derimmm cilt tipinize göre bi sabun seçerseniz sorun olmaz eger çok kuruysa cilt nemlendirici yada çilek yağıı , ben böyle yapıyorumm
    benimki sadece bi öneri:)

10. 1 Mart 2007
  11. pearly

pearly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    loreal in göz ve dudak makyaj temizleyicisini kullanıorum.. Ama ne de olsa kimyasal, gereğinden fazla uygulamamak için önce yıkıyorum, sonra kalanları ince kulak pamuğu ve bu temizleyiciyle alıyorum. Tavsiye ederim çünkü çok iyi çıkarıyor, çok fazla ovalayıp cildi yormuyorsunuz.

12. 12 Mart 2007
  13. eleni26

eleni26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben once islak mendille yuzumde ki fondeteni falan aliyorum.sonra da sabunla protex falan var ya iste ondan yikiyorum maskarayi da parmaklarimda ovalamadan cikariyorum.sonra tonikle temizliyorum.yatmadan once de zaten vucudumu losyonla ovdugum icin cildime de nemlendirici uyguluyorum.

14. 17 Mart 2007
  15. sweety_eva

sweety_eva Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    108
    yha bn nemlendirici kremle göz makyajını çıkarıyodum gözümün kenarında garip soyulmalar başladı o yüzden artık nemlendirici temizleyici sabunla çıkarıyorum.. kremler pek sağlıklı değil tahriş oluyor :KK70:

16. 17 Mart 2007
  17. _Satenay_x

_Satenay_x Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim için ciddi bir işkence..
    Çünkü işim gereği hergün makyaj yapıyorum. Cildim iyi olmadığı için de hergün fondoten pudra kullanıoyurm. Önce Niveanın temizleyici yüz kremiyle yıkıyorum. Sonra toniğiyle diliyorum. Sonra yine niveanın göz temizleyicisi ile göz makyajımı siliyorum. Cildime su bazlı nemlendirici sürüyorum. Gözlerime seum uyguluyorum. Haftada iki kere peeling yapıyorum. En son fenalık gelmiş ve bayılmış oluyorum.
    Ve ben bunu her akşam yapıyorum:KK43:((((
    Sabah faslını hiç anlatmıyayım....

18. 18 Mart 2007
  19. gulseven

gulseven Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çevremden duyuyorum pek çok kimse gül suyu ile temizliyor.bi de zeytinyağını duydum.

ben çok yorgunken hemen alel acele makyaj temizleme mendilleri ile temizliyorum.ama genelde yüz temizleme köpüğü ile iyice yıkayıp sonra tonikliyorum