makyajsızmış gibi olmayı nasıl becerebiliriz?

Konusu 'Makyaj Ürünleri - Stilleri Resimli Paylaşımlar' forumundadır ve EU1 tarafından 10 Nisan 2009 başlatılmıştır.

10 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar merhaba, ben makyaj yapmamış gibi olup ama aslında fondotenimle cildimi kapatmayı basarmak ıstıyorum
    yani göz altlarım bıraz rengı kacık soylemesıy ayıp, ayrıca gözlerım kalemsız cok sade ve yanaklarım allıksız cok soluk

hem makyaj yapmadan hem de yapmıs gıbı olabılmek adına, bronz mu olmalıyım ıllaha ? var mı bır fıkrınız

bır allık bır krem bır kapatıcı bır rujla halledersın dıyebılır mısınız yasım 27 bu arada
    genc olsam kolaylıkla makyajsız cıkabılıyordum sımdıyse malum.. :KK46:

2. 10 Nisan 2009
  3. fatolina

fatolina 2 MAYISTA 68 OLİİİCİMMM:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    anam sanki 27 yaş çok yaşlı anlamındamı yanii sengözlerimebaksanab ufak rütüşlarla herşeyi kapatırsın eğer öyle görünmek seni çok rahatsız ediyosa tatlım

4. 10 Nisan 2009
  5. blush

blush Beriliçe ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    Sorununuza verebileceğim bir öneri yok ama genç olsam demeniz gereksiz zaten gençsiniz..

6. 10 Nisan 2009
  7. EU1

EU1 Guest

teşekkürler eskiye gore daha yaslı hıssedıyorum kendımı
    makyaj yapmadan cıkınca cırkın oluyorum gıbı..

8. 10 Nisan 2009
  9. ilarzu

ilarzu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    anaaa ben de 26 yaşımdayımmm ne yani yaşlımıyımmmm heeç bilemmmm daş gibbiimmmm

gülüm fondoteni sürdükten sonra köpük gibi krem gibi allıklar var ismine ne denir unuttum geçen arkadaşta denedim çok doğal duruyordu sanırım lorealin bi ürünüydü ondan kullanabilirsinn...

ertesi günü makyajlı makyajsız istersen geceden kalem çek göz kapaklarına sonra sil makyaj temizleme sütü ile ertesi gün kirpik diplerinde mutlaka kalıyor banyo yapmadıkça o da dolgun göstreriyor kirpikleri saydam rimeller var onlar ıslak görünüm veriyor ayrıca hafif bir yapısı var. rujum da doğal olsun diyorsan ben rosense nin küçücüükk 3-4 tl ye ldığım dudak vazelinini kulanıyorum böle zamanlarda çok doğal ve yumuşacık duruyor tabi gül kokusunu seviyorsan sevmiyorsan kötü gelebilir sen de onun yerine dudak stiği niveanın falan öle bişeyler güzel olabilir çiçeğimmm..

sevgilerr

10. 10 Nisan 2009
  11. EU1

EU1 Guest

hiiii tatlımmmmmmmmmmmm benım tesekkur ederım cok şeker yazmıssın,
    lorealın köpük fondetenını kullanıyorummmmmmmmmmmmmmmm avonun sıvı fondotenınııı
    lorealın kopuk alıııgııı ve baska toz allık kullanıyırum ama ne dıycemm yıne bellı oluyomuss sadece göz altıma kapatıcı yapıp alllık mı yapsam acaba ?
    bır de dedıgın gıbı nemlendırıcı ve rımell

12. 10 Nisan 2009
  13. ilarzu

ilarzu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    cildin problemli değilse neden kullanıyorsun fondoten gülüm hiç kullanma bence bu fondoten olayalrına ne kadar geç başlarsak o kadar iyi ben kullanmıyorum çok canım istemedikçe veya özel bir gün olmadıkça gülüm...

köpük allık üzerine toz allığa gerek yok bence
    sedece köpük allık direk cildine uygularsan bence daha doğal duracak cildinle uyum halinde olacak gibi geliyor canım ten rengini bilmediğim için sadece fikir benimkisi çiçeğim...

ama şunu da unutmamak lazım ne kadar azyaparsan yap herşey belli eder canım sadece daha doğal görüntü için bunlar uzaktan bakuncaaa makyajsız görünürsüm emme güzel görünürsünnnn
    öpüyorum şekerimm

14. 10 Nisan 2009
  15. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    evet ya fondoten cildi mahvedio, gözenekleri tıkıyo, nefes aldırmıo. alışınca bırakılamıo, sonra da ünlülerin makyajsız yüzlerinin hali ortada.
    ben de göz altlarımdan muzdaripim. kötü gözüktüünü düşündüğümde ve makyaj yapmak da istemediğide pudra sürüyorum göz altlarıma, parmağımla yumuşak yumuşak yediriorum. pudram body shop ve açık renkli, ondan hem koyu durmuo sürünce hem de zarar verir diye korkmuyorum.
    ama yüzünü illa ki bişeyle kapatmak istiosan göz altına concealer sürüp yüzüne de yağsız-mineralli bi pudra sürebilirsin. concealer ı göz kapağına ve burun kemiğine(burnun göz kapağına bakan tarafına) de sürersen ışıl ışıl bi görüntü verir, hem de makyajsız gibi gözükür.
    son olarak da, göz altlarını mor hissettiğinde 1er dilim patates koy üstlerine, bekle biraz, morluğu alır, dinç bi görünüm verir.

16. 10 Nisan 2009
  17. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    27 yaş çok büyük bir yaş değilki.
    yüzünü cildine uygun temizleme jeli ile yıka ve ardından tonikle(markasına dikkat etmelisin tabiki)
    sonrada yüzü pürüzsüz gösteren nemlendirici kremler var.dilersen allık ve dudak renginde bir ruj sür.
    birazda rimel tamaaammm olduda bitti işte...

18. 10 Nisan 2009
  19. EU1

EU1 Guest

şimdi sadece köpük allık yanaklara tamam dıyorsun
    goz altıma cevresıne ne yapayım beyaz ya da acık mavı far mı acaba
    yaz da gelıyor sımdı örtmemek lazım aslında ama göz cevreme kapatıcı cok agır gelır dıye düşünüyorum bılemıyorum pudra daha az örter gıbı
    fisfisfis