Malatya Turgut zal tp merkezinde Do. Dr. Bilge Trk Bilen'e Ameliyat olan var m?

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve nem tarafından 1 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Mart 2009
    Konu Sahibi : nem
  1. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba arkaşalarrr..ben malatya turgut özal tıp merkezinde doç.dr BİLGETÜRK BİLEN estetik ameliyat yaptırmak istiyorum...acabaaa bu dr a ameliyat olan varmı...burnumu düzelteyim derken iyicene maffetmekten korkuyorum..bidee ameliyatta girerkenn ve çıkarkenki izlenimleriniz nsl,agrı sızı pişmanlık gibi şeyler oldumu:KK43::KK43:

2. 24 Mart 2009
  3. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım öncelikle şunu belirteyim ki burun estetiği dönüşü olmayan bi olay o yüzden iyi bi araştır ve ona göre bi dr bulup yaptır ameliyatını eğer ki çok istiyorsan bu arada zahmetli bi ameliyat olduğunu da unutma
    bilge beye gelince bilge bey başarılı bir cerrah ama burun estetiği konusunda bişey diyemem çünkü hiç görmedim yaptığı burunları ama diğer alanlarda başarılı olduğunu biliyorum benimde bi ameliyatıma girmişti ayrıca oldukça vicdanlı bi dr'dur
    ben daha önce aynı hastanenin plastik cerrahi anabilim dalı başkanı olan isim yazmıyorum sen hemen anlarsın galiba şimdi hastanede değil A.G. isimli dr 30 ameliyatıma girdi ve hayatımı mahvetti diyebilirim o yüzden dr'unu iyi seç tatlım benim ki burun estetiği değildi ama başarının yanı sıra vicdan da çok önemli unutma hastasının menfaatini gözeten iyi bi cerrah bul bilge bey iyi ama burunda ne kadar başarılı hiç görmedim a.s.

4. 26 Nisan 2009
  5. elfin27

elfin27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb lar öncelkle yazınızı görnce hemen cvp vermek istedm,,ben 2 ay önce bilge beye amelyat oldum, ben asla araştrmada olmam derken bi arkadaşmmlaa karşılaştmm oda bilge beye olmuşş ondan destek alark gttm ve bi hafta snraa amelyata aldılarr şuann çok iim 1 ay öncede böyleydmm doktorum çokk iidi çok memnunum tavsiye edermm ama garanti veremem tabikii,,,çok ilgili bi doktor hiç bir problemim yok görenler çok beenio burnumu çok doğal çok güzel olduu,,,malatyadaki çoğuu insan ona oluoo hatta bende şuan kuzenimi ikna edyrm oda olck galibaa:KK70:

6. 7 Temmuz 2009
  7. arsenik

arsenik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bende malatyada zafer tezele olmak istiyorum hiç duydunuzmu bi fikriniz varmı... gözde hastanesindeymiş.. çok karasızım nolur yardım edin birde bana araiştırmanın ana bilim dali başkanı plastik çooook ii demişlerdi kafam karıştı şimdi

8. 7 Temmuz 2009
  9. mrvfb

mrvfb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    120
    Ödül Puanları:
    113
    o doktor müjde hast die biliyorum CADIARZU kbb ci.gidip görüşmeden kara verme.ama bencede iyi bi doktora benziyo

10. 8 Eylül 2009
  11. sweet_dreams

sweet_dreams Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben genital bölgede iç dudak küçültmesi ameliyatı olcam ama doktor bulamıyorum sizce en güvenilir hangi hastane ve hangi doktor bi fikriniz varsa acilen paylaşırsanız çok sevincem????

12. 20 Kasım 2009
  13. asilem44

asilem44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle merhaba.acaba bilge beye ameliyat oldunuz mu?ben de malatya'da ameliyat olabilirim.karar aşamasındayım.eğer olduysanız memnun musunuz?

14. 25 Aralık 2009
  15. glseker

glseker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar bilge bey ameliyat için n ekadar istedi??? ve memnun musunuz???

16. 13 Mart 2010
  17. perna

perna Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de bugün görüştüm bilge beyle, içime sindi gibi ama henüz tam karar vermiş değilim..

18. 3 Mayıs 2010
  19. glseker

glseker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bende bilge beye ameliyat olcaktım hastaneye gittim tüm hastalarının burun şekli hoş ama hepsi aynı hatta sokakta bile görseniz bilge beyin hastası dersiniz.birde orda iki kişiyle konuştum birinin sağ tarafı çöküktü digeride 3 kez ameliyat olmuş burun şekli hoş ama nefeste sorun varmış.ben randevu falan almıştım sonra vazgeçtim özelde 400 tl ye olacağım.kbb uzmanına.yüksel toplu hayat hastanesi 4 hastasını gördüm hepsinin burun yapısı farklı ve hoş olmuştu. gerçü henüz onada karar vermiş değilim. :KK43:(((

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.