Malatya'da burun estetii olanlar...

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve arsenik tarafından 7 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : arsenik
  1. arsenik

arsenik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar bende estetik olmaya karar verdim. malatyada bir kbb doktoru varmış zafer tezel ii olduğunu söylediler.. ama daha önce ona yaptırmış biriyle hiç konuşmadım.. yardımcı olurmusunuz birde kbb mı daha ii yoksa plastik cerrahamı yaptırsam.benneyaptımkibenneyaptımki

2. 7 Temmuz 2009
  3. kucukask

kucukask Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence plastik cerraha ol.

4. 7 Temmuz 2009
  5. AskBocugu

AskBocugu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım estetik plastik cerrahi güzel yapar kbb yapamaz sölim sana

6. 7 Temmuz 2009
  7. EU1

EU1 Guest

eğer sadece estetikse yapılacak işlem bencede plastik cerrah yapmalı aslında bu konu kbb uzmanları ve plastik cerrahlar arasında bir türlü netleşmeyen bişey burda kbb uzmanlarına ameliyat olupta memnun olan çok kişi tanıdım ben plastik cerraha oldum yarın görücem burnumu ama inanılmaz rahat bir ameliyat sonrası geçirdim eşim 10 yıl önce deviasyon ameliyatı olmuş ve bana hayretle bakıyor tabi bu bünyeylede alakalı bende görüntü dışında rahatsız eden bişey yok şuanda

8. 7 Temmuz 2009
  9. arsenik

arsenik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bide kızlar şişler ne zamna geçer benim ameliyat günümden tam bi ay sonra ablamın düğünü varsa eski halinden kötü olmim düğünde şişlerden dolayı

10. 7 Temmuz 2009
  11. EU1

EU1 Guest

yüzdeki şişliklerden bahsediyorsan benim bugün altıncı günüm ve yüzümde şişlk kalmadı sayılır ama açıldıktan sonra burnumda şişecekmiş kızlar öyle diyor onlarda sanırım bir ayda sadece senin farkedeceğin düzeyde oluyor ben bu aşamaları atlatmış arkadaşlardan duyduklarımı aktarıyorum :kedi: yarından sonra olan gelişmeleride anlatırım opuyorumnanaktan zaten yarın fotoğraf çekip bugüne kadar olan değişiklikleri albüm yapıcam yorumları merak ediyorum
    :1ninca:

12. 11 Ağustos 2009
  13. Adios

Adios Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arsenik ,
    ben de burun estetiği olmaya karar verdim ramazandan sonra kısmetse.o yüzden üye oldum buraya araştırmaya çalışıyorum. malatya'da yaşıyorum ama kime olacağımı bilemiyorum.burdan başka bir yerde yaptırma gibi bir şansım da yok.yoksa türkiye de kendini ispat etmiş birçok uzman var bu konuda ama hem malatya dısındalar hem de ücretleri çok yüksek maalesef.açıkçası korkum da var benim iki kuzenim oldu çok acı çektiler bir tanesi bizde kaldı onun o halini görünce vaz geçtim burda cogu bayanda görüyorum estetik oldukları çok belli oluyor fabrikadan çıkmış gibi hepsi aynı model o yüzden biraz da çekiniyorum.sen ne zaman olmayı düşünüyorsun kime olacaksın yeterince araştırdın mı benimle bu konuda görüşlerini paylaşırsan sevinirim.

14. 5 Eylül 2009
  15. sweet_dreams

sweet_dreams Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar genital bölgede estetik için hangi hastene iyi malatyada??

16. 8 Eylül 2009
  17. sweet_dreams

sweet_dreams Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yardım etcek yok mu doktor tavsiyeniz estetikçi???????? akannehir

18. 19 Kasım 2009
  19. asilem44

asilem44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm.ben de malatyalıyım.ama görev icabı gaziantepte çalışıyorum.ailem malatyada.ben de burun estetiği olmayı düşünüyorum.hem sağlık sorunum da var.ikisini birden aradan çıkartayım diyorum.Ama senin gibi benim de kafam karışık.malatyada iyi bir doktor bulsam olacam ama hiç bir fikrim yok bu konuda.ameliyat sonrası ailem yanımda olsun diye malatya daha rahat olur.siz ameliyatınızı oldunuz mu?mesajı yazalı baya olmuş.eğer olduysanız beni bilgilendirir misiniz.memnunsanız zafer tezeli ben de araştırayım.