Malatya'da hangi doktoru tavsiye edersiniz?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve arda_ tarafından 1 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : arda_
  1. arda_

arda_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar malatya da tavsiye edebileceğiniz gerçekten doktorluğundan şüphe etmediğiniz doktorlar varsa bana yardımcı olabilir misiniz?

2. 1 Temmuz 2008
  3. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    oh be niheyet malatyalı bi hamile buldum ya şu sitede
    anatoliadaki feza beyin ününü çok duydum bi de übeyir bey ama orya gitmiyorum çok yoğunlarmış muayeneye pek zaman ayıramıyolarmış bi de katkı payı alıyo anatolia 25 ytl veriyosun her gittiğinde
    ben müjdeye gidiyorum Ünver beye çok yoğun olmuyo baya bi zaman ayırıyo bi de güleryüzlü bi adam arkadaş yeni doğum yaptı sevgide o da selma onhana gidiyomuş o da çok memnundu doktorundan
    sen hangisine gidiyosun yada gitmeyi düşünüyosun ben de senin tavsiyelerini bekliyorum
    ben ekim annelerindeyim sürekli

4. 1 Temmuz 2008
  5. arda_

arda_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    feza bey ve ubeyd beyi biliyorum.ben ubeyde gittim malum onu bana çok övdüler.ama dediğin gibi çok yoğun ve doğru dürüst muayene bile etmiyo.bişey anlatmıyo ters bi adam.hayat hastanesinde denizhan bey varmış ama oda doğu fertil tüp bebek merkezine geçmiş.orasıda özel olduğu için ssk muayene ve tahlilleri karşılamıyomuş.sevgi hastanesinden selma hanımıda duymuştum ama onlarda 15 temmuzdan öncesine randevu vermediler yani orası bayağ yoğun artık tatil dönüşü bi çare düşünücez.

6. 1 Temmuz 2008
  7. misskokulumm

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    dediğim gibi müjde çok yoğun da olmuyo dr.un ilgisi de güzel özellikle ultrason cihazları süper ben hayata da gitmiştim cihazdan hiç bişey anlamadım dr.da bişey açıklamadan baktı ama benim dr.herşeyini anltıyor şurası burası diye şimdilik iyiyz bakalım bu zrzda özel malatya hastanesine de gittim ora da çok kalabalıktı bekleme salonu da yok zaten doğru düzgün ve 1deki randevuma 4de alındam dr.çok geç geldi odaya 2 kişi birden alıyolar

8. 1 Temmuz 2008
  9. misskokulumm

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    sen hamile misin?kaç aylık

10. 1 Temmuz 2008
  11. arda_

arda_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayır değilim.ama bu önemli süreci de iyi bir doktorla başlayıp devam ettirmek istiyorum.belki bir iki defa daha ubeyd beye gidicem ama aynı ilgisizliğe devam ederse müjde ya da sevgi hastanesinde devam edicem.yardımın için sağol canım.

12. 1 Temmuz 2008
  13. arda_

arda_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada sormayı unuttum müjde de muayenelerde katkı payı alıyormu?ben ssk lıyım.

14. 1 Temmuz 2008
  15. misskokulumm

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    yok almıyolar canım tahlillerde falan da vermiyosun sadece şu 2li ve 3lü testlerde verdim 20ytl o da ankarada yapıldığı içinmiş başka hiç para falan vermiyosun.İşallah bulursun kafana göre birini

16. 1 Temmuz 2008
  17. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım bak anatolia hastanesinde feza burak çok iyi.ben oraya gidiyorum.çok memnunum.sadece kadın doğum olduğu için çok ilgileniyolar.tavsiye ederim.çok kalabalıkta olmuyor.

Son düzenleme: 1 Temmuz 2008
  18. 1 Temmuz 2008
  19. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım tahliler dışında hiç bi ücret almıyolar.yinede bi sorarsın.